Adres

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost
778 03.....

Vstupní první návštěva u této dh (60-75 min.) (1 780 Kč)

Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.) (1 480 Kč)

Dentální hygiena - děti do 14 let (780 Kč) + 14 Více

Dentání hygiena - víkend (1 780 Kč)

Dentální hygiena - david urban (1 480 Kč)

Bělení domácí (4 000 Kč)

Dobrý den, ráda bych Vám představila mého nového kolegu Davida Urbana. Jeho a jeho perfektní práci znám už několik let - poznali jsme se na VOŠ pro d...

• zápach z úst
  • zánět dásní
  • zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.)

U paní Duškové jsem byla už vícekrát. Je nesmírně pečlivá a citem pro pacienta. Naučí i techniku správného čistění zubů a doporučí vhodný mezizubní kartáček. Návštěvu doporučuji.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, moc děkuji za milý komentář a mám velkou radost z toho, že se stále vracíte :-) Budu se těšit znovu naviděnou, KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Velmi příjemná slečna/paní hygienistka mi skvěle vysvětlila, jak správně čistit zuby a kde jsem dělala chyby, doporučila vhodnou velikost mezizubních kartáčků a pečlivě vyčistila všechny zuby. Milé a sympatické prostředí, mohu jen vřele doporučit!

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, moc děkuji za Vaši moc milou návštěvu a krásné hodnocení. Budu se těšit na příště! KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Vstupní první návštěva u této DH (60-75 min.)

Pani Duskova odvedla skvelou praci, navic je velice prijemna, komunikativni a vse srozumitelne vysvetli. Cisteni bylo setrne a naprosto bezbolestne, muzu doporucit i lidem ktery maji z podobnych zakroku obavy. Dekuji

Dobrý den,
moc děkuji za krásný komentář a milou návštěvu :-) Budu se těšit znovu naviděnou! KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní ing.Dušková je velice milá,přátelská a příjemná,přitom odvádí kvalitní a profesionální práci.Perfektně mi odstranila můj zubní kámen a na závěr mi ještě dala dobré rady, vše vysvětlila a názorně ukázala.
Ráda přijdu znovu,mohu ji vřele doporučit i ostatnim!

Dobrý den,
mám velkou radost, že jste byla spokojená. Děkuji za hezký komentář i Vaši milou návštěvu a budu se těšit na další. KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Jako vždy, byla jsem velmi spokojená. Paní Dušková je pečlivá a velmi milá. Ošetřovala mě i mého vnuka. Ještě jednou děkuji.

Dobrý den,
moc ráda jsem Vás oba viděla a budu se těšit na příště. Děkuji za milé hodnocení! KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Vždy jsem maximálně spokojena s kvalitní, profesionální prací a velmi lidským a příjemným přístupem. Určitě mohu návštěvu jen doporučit.

Dobrý den,
podle kalendáře jste byla u kolegy Davida Urbana. Moc mě těší, že jste byla spokojena a budeme se těšit na Vaši další návštěvu! KD

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková dentální hygiena

Za mně dávám všechny palce nahoru, perfektně odvedená práce. Mám zuby takové, že je ani nepoznávám, takže pecka a už teď vím, že je dobré doporučit kvalitu a profesionalitu, která zde prostě jasně jde s dobou. Sednul jsem si na zadek a odešel s údivem jak mám krásně čisté zuby....Děkuji moc Holcman

Dobrý den,
moc díky za krásný komentář, udělal mi velkou radost! Budu se těšit znovu naviděnou, KD

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková dentální hygiena

DH navštěvuji pravidelně, u paní Duškové jsme byl ale poprvé a zcela jistě ne naposledy, mohu porovnávat a tady jsem byl velmi spokojený.
Moc se mi líbilo, že jsem dostal SMS o malém zpoždění , což se může kdykoliv stát, a nepamatuji se že by měl někdo jiný potřebu se omluvit a informovat zákazníka v oblasti lékařských služeb o 15 minutovém skluzu, všude jinde se to bere jako normální stav. O důvod více se objednat právě zde. Vyšší cena za výkon je naprosto v souladu s poskytovanou kvalitou.

Dobrý den,
moc děkuji za milé hodnoceni! Časový skluz mívám bohužel poměrně často - většinou, když je potřeba návštěvu dotáhnout do konce - někdy se zákrok s instruktáží nevejde do časového intervalu, ale zároveň ne o tolik, abych pacienta zvala na další návštěvu.
Pokud se mi takové zpoždění "vleče" přes více klientů, snažím se dávat včas vědět.
Jsem moc ráda, že jste byl s návštěvou spokojený a budu se těšit znovu naviděnou, KD

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Paní dentální hygienistka Kateřina je člověk na svém místě! Jestli si představuji nějak lékaře 21. století, tak přesně takhle. Vše mi bylo vysvětleno a názorně ukázáno. Těším se na příští návštěvu.

Dobrý den,
jsem moc ráda, že jste byl s návštěvou spokojen a děkuji za krásný komentář - udělal mi velkou radost :-) KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Ing. Duškovou jsem si vybrala na základě doporučení a kladné informace se potvrdily. Veškeré obavy ze mne spadly. Oceňuji profesionální a lidský přístup. Také je pro klienta praktické, že se lze objednat přes internet - tudíž člověk nepromarní hodiny marnou snahou se někam dovolat.
Marta Soukupová

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, mockrát děkuji za Váš milý komentář a budu se těšit znovu naviděnou! KD

Pískování (air flow)

Instruktáž domácí dentální hygieny

Odstranění zubního kamene, plaku

Kontrola hygieny

Lokální fluoridace zubů

Cena není uvedená

Odstranění pigmentací (depurace/air flow)

Cena není uvedená

Ošetření citlivých zubů profylaktickým lakem

150 Kč

150 Kč

Výběr vhodných pomůcek

Vyšetření krvácivosti dásní

Vyšetření dutiny ústní

Cena není uvedená

Vstupní první návštěva u této dh (60-75 min.)

Dentální hygiena - děti do 14 let

780 Kč

780 Kč

Bělení - domácí s quick startem

4 350 Kč

4 350 Kč

Dentání hygiena - víkend

Bělení domácí

4 000 Kč

4 000 Kč

Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.)

Dentální hygiena - david urban

1 480 Kč

Paní Duškovou vřele doporučuji! Jsem naprosto spokojený s výsledkem dnešní dentální hygieny a péčí, které se mi dnes dostalo. Skutečně individuální přístup, profesionalita a mnoho cenných rad a informací, jak již bylo zmíněno v mnoha dalších hodnoceních. Děkuji Vám a přeji mnoho spokojených a usměvavých pacientů.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, moc díky za Váš milý komentář, mám radost, že jste byl spokojený a budu se těšit znovu naviděnou! KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz

V tomto týdnu jsem byl u pani Duškové poprvé na dentální hygieně a ani mě nezklamala. Věnovala se mi více než hodinu, vyčistila každý zub od plaku a zubního kamene, kterého jsem měl v ústech spousty a to i na špatně dostupných místech. Konečně si tak dásně mohou ulevit od bakterií. To celé absolutně bez bolesti, na jejím křesle by se bez nadsázky dalo i usnout. Paní doktorku velmi doporučuji a také jí děkuji za skvělou péči o moje zuby. Martin.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, i já Vám moc děkuji - za Vaši návštěvu i milé hodnocení. Budu se těšit znovu naviděnou! KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Kateřina je moc milá, pečlivá, vše důkladně vysvětlí a navíc jsme si příjemně popovídaly. Nic nebolelo a ošetření zubů bylo provedeno opravdu profesionálně. Pokud máte obavy z dentální hygieny nebo všeobecně strach ze zubařů, zkuste se objednat ke Kateřině a myslím, že vás strach brzo přejde. :)

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den Lenko, moc děkuji Váš milý komentář, udělal mi velkou radost a budu se těšit na příště, KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Můj hrdý boj se zanedbaným chrupem začal právě v křesle paní Duškové. Měla jsem několik let obrovský strach ze zubaře, dalo by se říci panický. V kombinaci s dřívějším "brutálním" ošetřením u orthodontisty a mým laxním přístupem jsem se dostala do fáze 7 let bez zubaře i orthodontisty - i s napůl rozpadlými fixními rovnátky. S paní Duškovou jsem se seznámila mimo ordinaci, velmi brzo jí došlo, že moje zuby jsou problém, který před sebou valím a nedokážu si s ním pomoci. Vysvětlila mi, že před zuby prostě neuteču a že problém není v mojí puse, ale v mojí hlavě. Že VŠE je řešitelné. Důvěra, kterou jsem v ní získala, dokázala rozhýbat následný kolotoč léčby a já jsem se, věřte nebo ne, začala na zubařské křeslo těšit! To, co mi pomáhá, mi přece musí působit radost :-) Bála jsem se odsouzení za to, jak jsem se ke svému chrupu zachovala, ale zcela zbytečně. V ordinaci panovala skvělá nálada, vonělo to tam, po ošetření jsem měla v puse jako v pokojíčku. Bez jediné chvilky bolesti a to bylo opravdu na čem pracovat. Pravidelná dentální hygiena je nyní nedílnou součástí mého života, v kombinaci s velmi šikovnou stomatoložkou a novou orthodontistkou mám vykročeno na cestu, na jejímž konci jsou zdravé, rovné a bílé zuby. Mnohokrát děkuji a doporučuji.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den Lucko, moc děkuji za krásný komentář a moc mě těší, že jsem součástí této Vaší cesty za krásnými zuby :-) Držím palce, KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Neuvěřitelně milá, empatická, citlivá a profesionální. Moje obavy rozptýlila s úsměvem, vše vysvětlila a zuby šetrně a bezbolestně ošetřila. V pohodové atmosféře jsem se cítila naprosto skvěle. A navíc, i následné ošetření u svého zubaře jsem díky informacím a dobrému pocitu zvládla nečekaně dobře. Všem doporučuji.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den Andreo, moc díky za krásné hodnocení, udělalo mi velkou radost a teší mě, že Vaše obavy ze zubařského křesla jsou tatam. KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem na dentální hygieně poprvé a opravdová spokojenost. Paní Duškovou jsem si vybrala podle recenzí zde a vůbec nelituji. Perfektní a profesionální přístup. Vysvětlila mi, jak se starat o své zuby, což mi velmi pomohlo. Zjistila jsem, že si zuby čistím špatně celý život. Všem velice doporučuji.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den Péťo, moc děkuji za hezký komentář. Mám radost, že se potvrdilo, že pacienta se snahou stačí jen správně nasměrovat a všechno jde už samo :-) Budu se těšit znovu naviděnou, KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pani Duskova je zazrak!!!! Nase patnactileta dcera i manzel se jednoznacne shodli, ze pani Duskova je ze vsech zubnich hygienistek, ke kterym jsem je za poslednich 6 let poslala, nejlepsi. Takova shoda je bez nadsazky neuveritelna. Zvlaste kdyz uvazim, ze jak muz, tak dcera, vyzaduji rozdilnou peci i pristup. Prijemnym prekvapenim potom byla uroven AJ pani Duskove. Za cely kolektiv dekuji a rada DOPORUCUJI!!!! :)

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, mockrát děkuji za Váš krásný komentář, udělal mi obrovskou radost a hezčí den :-) KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dobrý den, byla jsem na dentální hygieně poprvé a jsem z paní Duškové moc nadšená - zejména individuálním profesionálním přístupem a nebolelo to! Zuby po ošetření vypadají skvěle a získala jsem velkou motivaci se o ně nadále kvalitněji starat než doposud. Při každém čištění zubů si na rady paní Duškové vzpomenu. Všem návštěvu doporučuji.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, moc díky za Vaše milé hodnocení. Mám radost, že motivace a pozitivní přístup funguje. Jen tak dál :-) Budu se těšit znovu naviděnou! KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Byl jsem na dentální hygieně poprvé a byl jsem moc spokojen. Paní Duškouvou jsem si vybral podle hodnocení které má nejlepší!!! Úžasný přístup a perfektně odvedená profesionální práce. Budu se těšit na další návštěvu a všem vřele doporučuji!

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den Petře, moc děkuji za Váš hezký komentář a i já se budu těšit na Vaši další návštěvu! KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Předchozí komentáře hovoří za vše, mohu jen potvrdit a doporučit! Maximální a komplexní spokojenost!

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den Dani, moc děkuji za Vaše hodnocení a mám radost, že jste spokojená! KD

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Na dentální hygieně mi odštípli část zubu. Okamžitě jsem si toho nevšimla. Na konci zákroku mi nedali zrcadlo. Zjistila jsem to krátce po odchodu z ordinace. požadovala jsem sepsat protokol o závadě. Obvinili mne, že jsem s tím už přišla, ale nenapadlo je mne na to upozornit před zákrokem. Mám svědky, kterým jsem zuby v pořádku ukázala před odchodem na dentální hygienu. V protokolu jsem odlišné verze. Jak dále postupovat. Zničili mi zub. Privátní klinika v Praze. Děkuji

Dobry den,
    to me moc mrzi, ale bohuzel Vam s timto dotazem nejsem schopna pomoci.
    Je to nejspise slovo proti slovu a obratila bych se spise na nejakeho pravnika.
    Drzim palce, KD

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

• Dobry den, chtela bych se zeptat,jestli se u vas plati odstraneni pigmentace zubu. Nenasla jsem cenu. Dekuji

Dobrý den,
    odstranění pigmentací je součástí návštěvy dent. hygieny - cena je 1280 za 60-75minutovou návštěvu.
    Hezký den, K. Dušková

• zápach z úst
  • zánět dásní
  • zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Stáže

• Týden čistých zubů (MUDr. Sedlmayer)

Fotografie

Znalost jazyků