Adres

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost
778 03.....

Vstupní první návštěva u této dh (60-75 min.) (1 780 Kč)

Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.) (1 480 Kč)

Dentální hygiena - děti do 14 let (780 Kč) + 14 Více

Dentání hygiena - víkend (1 780 Kč)

Dentální hygiena - david urban (1 480 Kč)

Bělení domácí (4 000 Kč)

Dobrý den, ráda bych Vám představila mého nového kolegu Davida Urbana. Jeho a jeho perfektní práci znám už několik let - poznali jsme se na VOŠ pro d...

• zápach z úst
  • zánět dásní
  • zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.)

U paní Duškové jsem byla už vícekrát. Je nesmírně pečlivá a citem pro pacienta. Naučí i techniku správného čistění zubů a doporučí vhodný mezizubní kartáček. Návštěvu doporučuji.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, moc děkuji za milý komentář a mám velkou radost z toho, že se stále vracíte :-) Budu se těšit znovu naviděnou, KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Velmi příjemná slečna/paní hygienistka mi skvěle vysvětlila, jak správně čistit zuby a kde jsem dělala chyby, doporučila vhodnou velikost mezizubních kartáčků a pečlivě vyčistila všechny zuby. Milé a sympatické prostředí, mohu jen vřele doporučit!

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, moc děkuji za Vaši moc milou návštěvu a krásné hodnocení. Budu se těšit na příště! KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Vstupní první návštěva u této DH (60-75 min.)

Pani Duskova odvedla skvelou praci, navic je velice prijemna, komunikativni a vse srozumitelne vysvetli. Cisteni bylo setrne a naprosto bezbolestne, muzu doporucit i lidem ktery maji z podobnych zakroku obavy. Dekuji

Dobrý den,
moc děkuji za krásný komentář a milou návštěvu :-) Budu se těšit znovu naviděnou! KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní ing.Dušková je velice milá,přátelská a příjemná,přitom odvádí kvalitní a profesionální práci.Perfektně mi odstranila můj zubní kámen a na závěr mi ještě dala dobré rady, vše vysvětlila a názorně ukázala.
Ráda přijdu znovu,mohu ji vřele doporučit i ostatnim!

Dobrý den,
mám velkou radost, že jste byla spokojená. Děkuji za hezký komentář i Vaši milou návštěvu a budu se těšit na další. KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Jako vždy, byla jsem velmi spokojená. Paní Dušková je pečlivá a velmi milá. Ošetřovala mě i mého vnuka. Ještě jednou děkuji.

Dobrý den,
moc ráda jsem Vás oba viděla a budu se těšit na příště. Děkuji za milé hodnocení! KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Vždy jsem maximálně spokojena s kvalitní, profesionální prací a velmi lidským a příjemným přístupem. Určitě mohu návštěvu jen doporučit.

Dobrý den,
podle kalendáře jste byla u kolegy Davida Urbana. Moc mě těší, že jste byla spokojena a budeme se těšit na Vaši další návštěvu! KD

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková dentální hygiena

Za mně dávám všechny palce nahoru, perfektně odvedená práce. Mám zuby takové, že je ani nepoznávám, takže pecka a už teď vím, že je dobré doporučit kvalitu a profesionalitu, která zde prostě jasně jde s dobou. Sednul jsem si na zadek a odešel s údivem jak mám krásně čisté zuby....Děkuji moc Holcman

Dobrý den,
moc díky za krásný komentář, udělal mi velkou radost! Budu se těšit znovu naviděnou, KD

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková dentální hygiena

DH navštěvuji pravidelně, u paní Duškové jsme byl ale poprvé a zcela jistě ne naposledy, mohu porovnávat a tady jsem byl velmi spokojený.
Moc se mi líbilo, že jsem dostal SMS o malém zpoždění , což se může kdykoliv stát, a nepamatuji se že by měl někdo jiný potřebu se omluvit a informovat zákazníka v oblasti lékařských služeb o 15 minutovém skluzu, všude jinde se to bere jako normální stav. O důvod více se objednat právě zde. Vyšší cena za výkon je naprosto v souladu s poskytovanou kvalitou.

Dobrý den,
moc děkuji za milé hodnoceni! Časový skluz mívám bohužel poměrně často - většinou, když je potřeba návštěvu dotáhnout do konce - někdy se zákrok s instruktáží nevejde do časového intervalu, ale zároveň ne o tolik, abych pacienta zvala na další návštěvu.
Pokud se mi takové zpoždění "vleče" přes více klientů, snažím se dávat včas vědět.
Jsem moc ráda, že jste byl s návštěvou spokojený a budu se těšit znovu naviděnou, KD

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Paní dentální hygienistka Kateřina je člověk na svém místě! Jestli si představuji nějak lékaře 21. století, tak přesně takhle. Vše mi bylo vysvětleno a názorně ukázáno. Těším se na příští návštěvu.

Dobrý den,
jsem moc ráda, že jste byl s návštěvou spokojen a děkuji za krásný komentář - udělal mi velkou radost :-) KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Ing. Duškovou jsem si vybrala na základě doporučení a kladné informace se potvrdily. Veškeré obavy ze mne spadly. Oceňuji profesionální a lidský přístup. Také je pro klienta praktické, že se lze objednat přes internet - tudíž člověk nepromarní hodiny marnou snahou se někam dovolat.
Marta Soukupová

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, mockrát děkuji za Váš milý komentář a budu se těšit znovu naviděnou! KD

Pískování (air flow)

Instruktáž domácí dentální hygieny

Odstranění zubního kamene, plaku

Kontrola hygieny

Lokální fluoridace zubů

Cena není uvedená

Odstranění pigmentací (depurace/air flow)

Cena není uvedená

Ošetření citlivých zubů profylaktickým lakem

150 Kč

150 Kč

Výběr vhodných pomůcek

Vyšetření krvácivosti dásní

Vyšetření dutiny ústní

Cena není uvedená

Vstupní první návštěva u této dh (60-75 min.)

Dentální hygiena - děti do 14 let

780 Kč

780 Kč

Bělení - domácí s quick startem

4 350 Kč

4 350 Kč

Dentání hygiena - víkend

Bělení domácí

4 000 Kč

4 000 Kč

Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.)

Dentální hygiena - david urban

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Absolutní špička to vám rozhodně žádný zubař nikdy neudělá po 18 letech a vystřídání 20 zubařů konečně jsem našel pověstnou jehlu v kupě sena tak vyčištěný kámen jsem nikdy neměl ještě jsem byl odeslán na dočistění nepatrného množství pod dásní ,ale po 18 letech mi dásně konečně nekrvácí to mluví za vše ,precizní práci kterou udělá paní Ing. Dušková nikdo jiný neudělá za to dám ruku do ohně ,vše bez bolesti i ,když pracuje hluboko a bez umrtvení to u zubaře co bylo raději nenapíšu nemám rád horory .

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den Petře, mám radost, že dásně už nekrvácí a děkuji za Váš komentář. Budu se těšit opět naviděnou, KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Vše naprosto v pořádku! Perfektni přístup a moc mila komunikace! Paní Duškové dávám 1*! Moc děkuji a těším se na další návštěvu! A.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, moc děkuji za milý komentář a i já se budu těšit na Vaši další návštěvu! KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprosto skvěle a bezbolestně odvedená práce. Hodina uteče jako nic a Vy si na křesle odpočnete, příjemně popovídáte a ještě odcházíte s dokonale vyčištěnými zuby. Mohu všem doporučit!

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den Lenko, moc díky za milé hodnocení, potěšilo! Budu se těšit na Vaši další návštěvu, KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní hygienistka je naprosto skvělá. Milá, zábavná a pečlivá. Vlastně to byl fajn pohodovej proces. Doporučuju!!

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, to mám radost, že jste z návštěvy měl takový dojem, to je přesně můj cíl! Budu se těšit znovu naviděnou, KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Profesionální a kvalitně odvedená práce. Zároveň naprosto bezbolestné. Mohu jedině vřele doporučit všem.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den Jakube, moc děkuji za milý komentář a těším se, až příště skouknu vybělené zuby. Snad na svatebních fotkách září! KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mohu jen potvrdit ostatní hodnocení. Paní Dušková je moc milá, pečlivá..perfektní práce, absolutně bezbolestné.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, moc děkuji za komentář a mám radost, že jste byla spokojená. KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborná práce. Pracuje velmi pečlivě. Má ke klientům citlivý a ohleduplný přístup. Mohu jenom doporučit.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení a budu se těšit znovu naviděnou, KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vynikají kvalitně odvedená práce, velmi příjímná paní hygienistka, lidský a laskavý přístup, mohu jen a jen doporučit

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, to mě moc těší, že jste byl s návštěvou spokojen, KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Super, určitě doporučuji :) Kvalitně odvedená práce a celý průběh byl velmi příjemný. Děkuji moc :))

Dobrý den, i já moc děkuji za Vaši návštěvu a milý komentář :-) KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Musím se přidat k početné skupině lidí, kteří paní Duškovou doporučují. Profesionální přístup, milé vystupování a kvalitně odvedená práce.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, moc děkuji za hodnocení a Vaše spokojenost mě těší, KD

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Na dentální hygieně mi odštípli část zubu. Okamžitě jsem si toho nevšimla. Na konci zákroku mi nedali zrcadlo. Zjistila jsem to krátce po odchodu z ordinace. požadovala jsem sepsat protokol o závadě. Obvinili mne, že jsem s tím už přišla, ale nenapadlo je mne na to upozornit před zákrokem. Mám svědky, kterým jsem zuby v pořádku ukázala před odchodem na dentální hygienu. V protokolu jsem odlišné verze. Jak dále postupovat. Zničili mi zub. Privátní klinika v Praze. Děkuji

Dobry den,
    to me moc mrzi, ale bohuzel Vam s timto dotazem nejsem schopna pomoci.
    Je to nejspise slovo proti slovu a obratila bych se spise na nejakeho pravnika.
    Drzim palce, KD

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

• Dobry den, chtela bych se zeptat,jestli se u vas plati odstraneni pigmentace zubu. Nenasla jsem cenu. Dekuji

Dobrý den,
    odstranění pigmentací je součástí návštěvy dent. hygieny - cena je 1280 za 60-75minutovou návštěvu.
    Hezký den, K. Dušková

• zápach z úst
  • zánět dásní
  • zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Stáže

• Týden čistých zubů (MUDr. Sedlmayer)

Fotografie

Znalost jazyků