Adres

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost
778 03.....

Vstupní první návštěva u této dh (60-75 min.) (1 780 Kč)

Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.) (1 480 Kč)

Dentální hygiena - děti do 14 let (780 Kč) + 14 Více

Dentání hygiena - víkend (1 780 Kč)

Dentální hygiena - david urban (1 480 Kč)

Bělení domácí (4 000 Kč)

Dobrý den, ráda bych Vám představila mého nového kolegu Davida Urbana. Jeho a jeho perfektní práci znám už několik let - poznali jsme se na VOŠ pro d...

• zápach z úst
  • zánět dásní
  • zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.)

U paní Duškové jsem byla už vícekrát. Je nesmírně pečlivá a citem pro pacienta. Naučí i techniku správného čistění zubů a doporučí vhodný mezizubní kartáček. Návštěvu doporučuji.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, moc děkuji za milý komentář a mám velkou radost z toho, že se stále vracíte :-) Budu se těšit znovu naviděnou, KD

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Velmi příjemná slečna/paní hygienistka mi skvěle vysvětlila, jak správně čistit zuby a kde jsem dělala chyby, doporučila vhodnou velikost mezizubních kartáčků a pečlivě vyčistila všechny zuby. Milé a sympatické prostředí, mohu jen vřele doporučit!

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, moc děkuji za Vaši moc milou návštěvu a krásné hodnocení. Budu se těšit na příště! KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Vstupní první návštěva u této DH (60-75 min.)

Pani Duskova odvedla skvelou praci, navic je velice prijemna, komunikativni a vse srozumitelne vysvetli. Cisteni bylo setrne a naprosto bezbolestne, muzu doporucit i lidem ktery maji z podobnych zakroku obavy. Dekuji

Dobrý den,
moc děkuji za krásný komentář a milou návštěvu :-) Budu se těšit znovu naviděnou! KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní ing.Dušková je velice milá,přátelská a příjemná,přitom odvádí kvalitní a profesionální práci.Perfektně mi odstranila můj zubní kámen a na závěr mi ještě dala dobré rady, vše vysvětlila a názorně ukázala.
Ráda přijdu znovu,mohu ji vřele doporučit i ostatnim!

Dobrý den,
mám velkou radost, že jste byla spokojená. Děkuji za hezký komentář i Vaši milou návštěvu a budu se těšit na další. KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Jako vždy, byla jsem velmi spokojená. Paní Dušková je pečlivá a velmi milá. Ošetřovala mě i mého vnuka. Ještě jednou děkuji.

Dobrý den,
moc ráda jsem Vás oba viděla a budu se těšit na příště. Děkuji za milé hodnocení! KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Vždy jsem maximálně spokojena s kvalitní, profesionální prací a velmi lidským a příjemným přístupem. Určitě mohu návštěvu jen doporučit.

Dobrý den,
podle kalendáře jste byla u kolegy Davida Urbana. Moc mě těší, že jste byla spokojena a budeme se těšit na Vaši další návštěvu! KD

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková dentální hygiena

Za mně dávám všechny palce nahoru, perfektně odvedená práce. Mám zuby takové, že je ani nepoznávám, takže pecka a už teď vím, že je dobré doporučit kvalitu a profesionalitu, která zde prostě jasně jde s dobou. Sednul jsem si na zadek a odešel s údivem jak mám krásně čisté zuby....Děkuji moc Holcman

Dobrý den,
moc díky za krásný komentář, udělal mi velkou radost! Budu se těšit znovu naviděnou, KD

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková dentální hygiena

DH navštěvuji pravidelně, u paní Duškové jsme byl ale poprvé a zcela jistě ne naposledy, mohu porovnávat a tady jsem byl velmi spokojený.
Moc se mi líbilo, že jsem dostal SMS o malém zpoždění , což se může kdykoliv stát, a nepamatuji se že by měl někdo jiný potřebu se omluvit a informovat zákazníka v oblasti lékařských služeb o 15 minutovém skluzu, všude jinde se to bere jako normální stav. O důvod více se objednat právě zde. Vyšší cena za výkon je naprosto v souladu s poskytovanou kvalitou.

Dobrý den,
moc děkuji za milé hodnoceni! Časový skluz mívám bohužel poměrně často - většinou, když je potřeba návštěvu dotáhnout do konce - někdy se zákrok s instruktáží nevejde do časového intervalu, ale zároveň ne o tolik, abych pacienta zvala na další návštěvu.
Pokud se mi takové zpoždění "vleče" přes více klientů, snažím se dávat včas vědět.
Jsem moc ráda, že jste byl s návštěvou spokojený a budu se těšit znovu naviděnou, KD

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Paní dentální hygienistka Kateřina je člověk na svém místě! Jestli si představuji nějak lékaře 21. století, tak přesně takhle. Vše mi bylo vysvětleno a názorně ukázáno. Těším se na příští návštěvu.

Dobrý den,
jsem moc ráda, že jste byl s návštěvou spokojen a děkuji za krásný komentář - udělal mi velkou radost :-) KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Ing. Duškovou jsem si vybrala na základě doporučení a kladné informace se potvrdily. Veškeré obavy ze mne spadly. Oceňuji profesionální a lidský přístup. Také je pro klienta praktické, že se lze objednat přes internet - tudíž člověk nepromarní hodiny marnou snahou se někam dovolat.
Marta Soukupová

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, mockrát děkuji za Váš milý komentář a budu se těšit znovu naviděnou! KD

Pískování (air flow)

Instruktáž domácí dentální hygieny

Odstranění zubního kamene, plaku

Kontrola hygieny

Lokální fluoridace zubů

Cena není uvedená

Odstranění pigmentací (depurace/air flow)

Cena není uvedená

Ošetření citlivých zubů profylaktickým lakem

150 Kč

150 Kč

Výběr vhodných pomůcek

Vyšetření krvácivosti dásní

Vyšetření dutiny ústní

Cena není uvedená

Vstupní první návštěva u této dh (60-75 min.)

Dentální hygiena - děti do 14 let

780 Kč

780 Kč

Bělení - domácí s quick startem

4 350 Kč

4 350 Kč

Dentání hygiena - víkend

Bělení domácí

4 000 Kč

4 000 Kč

Opakovaná návštěva - recall (60-75 min.)

Dentální hygiena - david urban

F

Jednalo se o mou první návštěvu dentální hygieny vůbec. Paní Ing. Dušková byla příjemná a vstřícná, vše mi perfektně vysvětlila a zubní kámen odstranila. Zároveň mi doporučila pro mé zuby vhodné mezizubní kartáčky. Moc děkuji.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla s návštěvou spokojena a děkuji Vám za milé hodnocení. Budu se těšit opět nashledanou, až zkontroluji efekt mezizubních kartáčků :-) KD

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková

Velice milá doktorka, vzhledem k tomu jak jemne čistila jsem byl překvapen s viditelnym vysledkem. A už taky vím který elektrický kartáček si mám koupit. Děkuju

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, mám radost, že jste byl s výsledkem spokojen a moc Vám děkuji za komentář. Budu se těšit znovu naviděnou, až mi poreferujete o novém kartáčku :-) KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Z toho jaké mam úzkosti a strach z lékařů jsem nakonec zvládla diky paní doktorce.Mila a šetrná všechno vysvětlila nebyl důvod mít jakékoli obavy.Takze vřele Doporucuji! A při me další návštěvě určitě zase zavítam k Paní Doktorce .

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, moc mě těší, že strach a úzkost jsou pryč. Doufám, že příště už si ke mně přijdete zarelaxovat :-) Budu se těšit, KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Naprosto úžásná, milá, příjemná paní. Vše dobře vysvětlí a ochotně zodpoví jakékoliv otázky. Mám velký strach ze zubních specialistů a vadí mi kovové pomůcky, které používají při své práci a i přes to jsem naprosto spokojená jak s paní tak s provedením práce. Cena za kvalitu odpovídá. Těším se na příští návštěvu a všem doporučuji.

Dobrý den,
moc děkuji za krásný komentář. Mám radost, že jste strach překonala a doufám, že příště už to bude naprosto bez obav :-) Budu se těšit, KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Na dentální hygieně jsem byla poprvé a musím říct, že z toho mám vážně dobrý pocit. Paní Kateřina Dušková byla velice milá, vše mi hezky vysvětlila a popsala. Moc jí děkuji za péči o mé zuby a za následné rady. A souhlasím s ostatními příspěvky - dentální hygiena nebolí :-) Markéta H.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, to mám radost, že Vás první návštěva dentální hygieny nezklamala - Váš dobrý pocit je můj hlavní cíl :-) Děkuji za milé hodnocení a budu se těšit opět naviděnou, KD

Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Dentální hygiena

U paní Duškové jsem byla na hygieně poprvé a musím konstatovat, že je to výborná hygienistka. Velmi mě potěšily i pozdější časy na objednání, šla jsem kolem 19h a paní Dušková se mi věnovala téměř do 21h, vše vyslechla, vysvětlila a pustila se do pečlivé práce. Byla velmi příjemná a já nadmíru spokojená, nemám jedinou výtku. Nechoďte jinam, tady dostanete to nejlepší!

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byla s návštěvou spokojena a děkuji za krásný komentář - udělal mi velkou radost. Budu se těšit znovu naviděnou, KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

S paní hygienistkou jsem byla víc než spokojená. S její prací, přístupem, chováním i profesionalitou. Určitě vřele doporučuji.

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den Mirko, mockrát Vám děkuji za milý komentář a budu se těšit znovu naviděnou. KD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

U paní Duškové jsem byla podruhé, poprvé vč. bělení zubů, tentokrát jsem se rozhodla bělení refreshnout, pro svůj lepší pocit. Procedura je naprosto bezbolestná, paní Dušková velmi příjemná a profesionální. Už jsem k ní poslala i svého přítele, který je také velmi spokojen a plánuji sem vzít i děti. Ze svých zubů mám teď skutečně dobrý pocit.

Dobrý den,
Váš kometář mi udělal velkou radost a moc Vám za něj děkuji. Jsem ráda, že jste oba spokojení a budu se na Vás těšit opět naviděnou i s dětmi.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Kateřina Dušková Zubni kamen

Vcera jsem s dcerou(7let) navstivila dentalni hygienistku pani Katerinu Duskovou.Vsem mohu jen a jen doporucit.Neskutecne mila pani,dceri se venovala na 100%.Prvotni strach z neznameho byl u dcerky do minuty pryc .Vse ji ukazovala,vysvetlila.Na konci ji jeste za statecnost cekala odmena.Odchazely jsme obe nadsene.Pani Katerino,jeste jednou Vam velky dik.Kytkova Andrea a Stelinka

Dobrý den,
moc děkuji za krásný komentář! Jsem ráda, že to Stelinka zvládla naprosto bez komplikací. A už jsem doplnila tetovačky, tak se může těšit na příště :-)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Vynikající péče, příjemná konverzace- musím vřele doporučit. S ženou jsme se shodli, že šlo o vyloženě relaxační záležitost!

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

Dobrý den, moc mě těší, že jste byli oba s návštěvou spokojeni. Děkuji za milé hodnocení a budu se těšit znovu naviděnou! KD

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Na dentální hygieně mi odštípli část zubu. Okamžitě jsem si toho nevšimla. Na konci zákroku mi nedali zrcadlo. Zjistila jsem to krátce po odchodu z ordinace. požadovala jsem sepsat protokol o závadě. Obvinili mne, že jsem s tím už přišla, ale nenapadlo je mne na to upozornit před zákrokem. Mám svědky, kterým jsem zuby v pořádku ukázala před odchodem na dentální hygienu. V protokolu jsem odlišné verze. Jak dále postupovat. Zničili mi zub. Privátní klinika v Praze. Děkuji

Dobry den,
    to me moc mrzi, ale bohuzel Vam s timto dotazem nejsem schopna pomoci.
    Je to nejspise slovo proti slovu a obratila bych se spise na nejakeho pravnika.
    Drzim palce, KD

Ing. Kateřina Dušková (Brožová)

• Dobry den, chtela bych se zeptat,jestli se u vas plati odstraneni pigmentace zubu. Nenasla jsem cenu. Dekuji

Dobrý den,
    odstranění pigmentací je součástí návštěvy dent. hygieny - cena je 1280 za 60-75minutovou návštěvu.
    Hezký den, K. Dušková

• zápach z úst
  • zánět dásní
  • zubní kámen

Ukončené školy

• SVOŠ zdravotnická pro dentální hygienistky s.r.o.
  • Czech University of Life Sciences Prague

• dentální hygiena

Stáže

• Týden čistých zubů (MUDr. Sedlmayer)

Fotografie

Znalost jazyků