Privátní stomatolog
tř. 2. května 3646, Zlín

Umístění: Privátní stomatolog bolestivost

Paní doktorka je velmi dobrá , bohužel nedodržuje čas na který byl pacient objednán a pořadí jednotlivých pacientů v případě bolestivosti.Sestřička má chybný přehled o objednávkách pacientů a je spíše neochotná.

Lékařka velmi dobrá. Zdravotní sestra je však velmi nepříjemná, neochotná a neprofesionální. Paní doktorka by ji měla vyměnit.

Super!!!

Skvělá paní doktorka vytrhnutí zubu moudrosti ani nebolelo a byl venku .

výborný stomatolog

Milá,jemná prostě nej.

Dobrá lékařka, příjemná a milá, jsme u ní též celá rodina. Objednávací doba je dlouha a je pravda, že taky minimálně 20 minut čekáme než se dostaneme do ordinace. Dřív jsem navštěvovala jinou stomatoložku a to byla katastrofa,sice jsem šla na řadu hned, ale zákrok byl bolestivý a přístup děsný. Takže si nyní raději počkám. Doporučuji!

Jsme u ní celá rodina,jsme s ní velmi spokojeni.

Jsem velmi spokojen,pouze ty objednávací lhůty jsou dlouhé ale to svěčí o zájmu a kvalitě.

Dobrý stomatolog!