Kineziologická, psychologická poradna Centrum duševního zdraví Brno
Valtická 17, Brno

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Pani Vodrazkova je naprosto uzasna kineziolozka a clovek, co vas vyslechne, vse s vami probere a vzdy pomuze. Chci rict, ze nebyt ji, tak se dodnes placam v tolika starostech, ze bych skoncila u psichiatra. Je dukazem toho, ze kazdy problem ma sve reseni a i rozchod s partnerem/kou se da vyresit behem kratke chvile, pokud je clovek ochoten na sobe poctive pracovat :-)
Pani Vodrazkovou velmi doporucuji.

Ž

Sdílím s Vámi můj bohužel negativní názor na tuto psycholožku. Tuto rádoby specialistku jsem navštívila v roce 2008, kdy jsem měla necelý měsíc do konce těhotenství. Moje dcerka ještě nebyla správně otočená hlavou dolů a jeden kamarád mi tuto ženu doporučil, že prý dokáže kineziologickou metodou pomoci při otáčení miminek. Již v čekárně mě zarazilo, že paní doktorka se na svém webu chlubí i zkušenostmi s feng shui, což mi tedy ani nepřišlo- např. uschlá květina v okně, nepořádek na stole a vůbec to, co všechno následovalo. Během mé konzultace s ní neustále zvedala telefony, což pro mě působilo velice rušivě. To, co nazývá 'odblokování", byla u mě normální manipulace, protože její shrnutí celé terapie bylo, že miminko se ještě neotočilo, protože je na mě naštvané.!!! Manžel byl se mnou v ordinaci celou dobu přítomen, takže by potvrdil, že její praktiky hraničily se šarlatánstvím. Jako psycholog byla velice neprofesionální, protože mě svým jednáním se mnou emočně úplně rozhodila - laicky řečeno "pozotvírala moje šuflíky" a takto mě nechala odejít, místo aby je tedy opět uzavřela a nějak pozitivně ukončila sezení. Vrcholem bylo, že se mi doma pár hodin na to rozjel porod, takže holčička přišla na svět o necelý měsíc dřív a samozřejmě koncem pánevním. Tuto psycholožku zásadně nedoporučuji!!!!

byla jsem jednou i u pani doktorky a velmi doporucuju prijemna baba a je videt ze je odbornik narozdil od jinych radoby psychologu co vas nechaj zaplatit penize za popovidani si s nima to se vam tady nestane

K paní dr. Vodrážkové docházím pravidelně, asi jeden rok. Za tu dobu jsem ji poznala jako perfektní profesionálku, která mi s citem a odborností pokaždé velmi pomůže, odcházím od ní ve skvělé náladě, která mi vždycky dlouho vydrží. A to řeším opravdu, podle mne, vážné vztahové a psychické potíže. Podle mne má asi opravdu dar od Boha, protože přesně odhalí - vytestuje - můj problém, přesně určí jeho příčinu v mém životě a odstraní ho. Jasně cítím, že jsem za poslední rok udělala obrovský pokrok, a za mnohé vděčím právě dr. Vodrážkové.

Celá poradna je v krásné harmonii, vytvořená podle Feng - šuej, je v ní velmi příjemná atmosféra.

Každému velmi doporučuji tuto kinezioložku, protože podle mne má problémy každý, sám je dokáže řešit jen málokdo a ona je ta pravá, která vám s nimi pomůže.

Tahle ženská je naprosto neuvěřitelná. Ze začátku jsem byla celkem nedůvěřivá, ale stačila chvilka a hned si mě získala. Dostala mě z úplného dna zase do normálního života, naučila mě sílu odpouštění, ukázala mi sílu samotných myšlenek. Pracuje i s podvědomím a díky tomu dokáže naprosto přesně určit, kde v životě se stal největší blok, trauma, které způsobily nynější problémy. Až díky ní jsem si uvědomila, co všechno v sobě roky držím. Rozhodně ji každému můžu jen a jen stoprocentně doporučit!

Chodila jsem v dětství k manželům Vodrážkovím a jsou to velice vstříní lidé.Vždy mi pomohli.