Adresa

Jana Babáka 11, Brno
Psychiatrická ambulance

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
8 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
7
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi neochotná,nepřístupná k pacientovi a k jeho nemoci. Jen napíše léky a nic jiného ji nezajímá. Svým přístupem mě dostala do ještě větších psychických problémů než sem měla.


N
Ověřeny pacient

Z paní doktorky mám rozporuplné pocity. Na jednu stranu je milá, příjemná, na druhou mi však stále jen zvyšuje nebo mění medikamenty, i když jsem jí říkala, že s těma, co mám, jsem spokojená a spím dobře. Po KME se mě stále jen snaží otupit léky. Do zprávy mi také uváděla všechno možné, s čímž se teď hrozím případného dalšího profesního uplatnění, pokud se to se mnou potáhne po nemoci dál... Jinak navyšování léků jsem odmítla, našla si léčbu přírodní a začala si sama snižovat dávky léků a je mi skvěle!


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka do telefonu působila velmi nepříjemně, neochotně, necitlivě. Nezískala si moji důvěru, proto jsem její pomoci (???) nevyužila. Velice rychle mě odeslala na KC Bohunice. V akutní krizové situaci mi také nabídla termín druhý den ráno v 7h. V uvedené ordinační hodiny nebyla k zastižení, což ani do telefonu nezdůvodnila.


Moc doporučuji, velice mi pomohla, hodná, milá


hospodarsky


Ověřeny pacient

Paní doktorka je perfektní. Není samozřejmost narazit na tak dobrého psychiatra. Vážím si moc její pomoci, jsem s ní maximálně spokojena.


D
Ověřeny pacient

paní doktorku všem doporučuji, moc mi pomohla v nejtěžších chvílích a stále pomáhá.


O

milá a ochotná, komunikativní, empatická


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti