Jana Babáka 11, Brno
Psychiatrická ambulance (mapa)

Paní doktorka je velmi neochotná,nepřístupná k pacientovi a k jeho nemoci. Jen napíše léky a nic jiného ji nezajímá. Svým přístupem mě dostala do ještě větších psychických problémů než sem měla.

Z paní doktorky mám rozporuplné pocity. Na jednu stranu je milá, příjemná, na druhou mi však stále jen zvyšuje nebo mění medikamenty, i když jsem jí říkala, že s těma, co mám, jsem spokojená a spím dobře. Po KME se mě stále jen snaží otupit léky. Do zprávy mi také uváděla všechno možné, s čímž se teď hrozím případného dalšího profesního uplatnění, pokud se to se mnou potáhne po nemoci dál... Jinak navyšování léků jsem odmítla, našla si léčbu přírodní a začala si sama snižovat dávky léků a je mi skvěle!

Paní doktorka do telefonu působila velmi nepříjemně, neochotně, necitlivě. Nezískala si moji důvěru, proto jsem její pomoci (???) nevyužila. Velice rychle mě odeslala na KC Bohunice. V akutní krizové situaci mi také nabídla termín druhý den ráno v 7h. V uvedené ordinační hodiny nebyla k zastižení, což ani do telefonu nezdůvodnila.

hospodarsky

Paní doktorka je perfektní. Není samozřejmost narazit na tak dobrého psychiatra. Vážím si moc její pomoci, jsem s ní maximálně spokojena.

paní doktorku všem doporučuji, moc mi pomohla v nejtěžších chvílích a stále pomáhá.

O

milá a ochotná, komunikativní, empatická