Samostatná ordinace PL - stomatologa
Kremličkova 990, Kolín

Paní doktorku mohu jen doporučit. Chodím k ní se synem od malička a jsem moc ráda za její přístup. Můj syn, který se ostaních doktorů bojí jak čert kříže, k paní doktorce chodí beze strachu. Je na něj rázná ale přitom milá a vše vysvětlí. To že si tu někdo stěžuje, že byla paní doktorka na něj nepříjemná kvůli čištění zubů mi připadá směšné. Pokud jdete k zubaři a nevyčistíte si před tím zuby, tak se prosím zamyslete nad svých chováním. Opravdu doporučuji všem maminkám, aby své ratolesti přivedli k paní doktorce. Od malička budete mít profesionální péči od doktorky, která své práci opravdu rozumí. Lenka Zárubová

Skvělá doktorka, odborná maximálně péče s lidským přístupem. Všem doporučuji.

Zubařů se bojím, ale paní doktorky Bednaříkové není proč. je velice milá. Vždy mě vlídně přívítá a ošetřuje mé zuby s opatrností. Chodili k ní i mí 4 sourozenci a nikdy si nestěžovali. Když mi p.doktorka trhá zub, nikdy nepociťuji bolest. Vždy počká až přípravek na znecitlivění zubů řádně zapůsobí a teprve poté zakročí. Znám zubaře, co na toto nečekají a rovnou trhájí. A to velice bolí. Takže, kdo píše o paní zubařce H. Bednaříkové negativní hodnocení, tak si myslím, že tato tvrzení jsou "NEPRAVDIVÁ!"

PAní doktorka má profesionální přístup ke každému pacientovi. Velice si vážím ji i sestřičky,za milé chování a ošetřování mého hendikepovaného dítěte.

K paní doktorce chodím již od malička. Musím říct, že i když je kolikrát rázná, nevadí mi to. Nejsem žádné béčko, aby se to nedalo vydržet, a když to opravdu bolí, místo znecitliví. S chrupem jsem měla vždy problémy a kolikrát byly velmi vážné. Paní doktorka mi je vždy dala řádně dohromady a nemám s tím teď problém. Stačilo mi jednou v její nepřítomnosti jít k jinému lékaři a bylo to naprosto neuvěřitelné, proto jsem ráda, že paní doktorka je taková jaká je a nebere si servítky! Mám krásné zuby, které k mojí práci a obč.fotomodelingu potřebuji mít opravdu zdravé a krásné! Kamarádka po 15 letech změnila svou úžasnou doktorku, šla k jiné a ty jí zjistila 9 kazů:) vtipné! Paní doktorko, buďte taková, jaká jste:) Děkuji

K paní doktorce chodím co si pamatuji od útlého dětství a už dítě rozhodně nejsem. Vždy na mě byla hodná, neznám nikoho s horšími zuby než jsem já, ale stejně se o mě kvalitně stará. Jednou jsem jí slyšela, jak byla na pacienta nepříjemná skrz dveře ordinace - což není problém, protože do čekárny je bohužel slyšet všechno, ale co se může chlapec asi tak 17ti letý divit, když se před prohlídkou ani neobtěžuje si vyčistit zuby. Jinak všem MUDr. Bednaříkovou vřele doporučuji!!!

Jsem moc ráda, že jsem k paní doktorce Bednaříkové vzala svého 2letého syna, který má díky jiné zubařce zničené zoubky. Byla moc hodná, ochotná, vše mi vysvětlila a nabídla různé varianty a hlavně byla pečlivá a prohlížela zoubek po zoubku a i když už o dva úplně přišel, věřim, že díky ní už o žádné nepřijde. Nabídla mi i speciální pastu na noc, co dodává zoubkům vápník a regeneruje je. Od předchozí zubařky jsem vůbec nevěděla, že něco takového existuje! A můžu říct, že jsem z ordinace odcházela s moc dobrým pocitem, ta beznaděj s kterou jsem tam vcházela v tu ránu zmizela. Jsem jí neskutečně vděčná, že nám pomohla a že můj syn už netrpí bolestí při každém kousnutí. Jen mě mrzí, že jsme k ní nechodili od začátku, to by měl zoubky všechny a naprosto zdravé a hlavně by si nemusel projít tím vším, čím si prošel..! Paní doktorce moc děkuji a za sebe říkám, že je výborná zubařka a dělá maximum pro to, aby pomohla!! Dávám jí nejlepší hodnocení a chtěla bych ještě reagovat na názory o jejím chladném přístupu k dětem.. Mě to tak nepřišlo, a i kdyby ano, byla bych za něj ráda! Ono je lepší, když se chová profesionálně a né mateřsky..my chodili k až moc hodné zubařce a ta jen proto, aby malej neplakal a nebál se, tak se mu do pusinky dívala z dálky a řikala jen to je dobrý, na kazy je ještě malej. Tak si říkám, co je lepší?? mít hodnou zubařku, co může zanedbat i závažné problémy a nebo zubařku, co si drží odstup, ale do tý pusy se podívá, ať se děje, co se děje a i přes řev a bránění, tomu dítěti pomůže a do budoucna i určitě uleví?? Zamyslete se nad tím, než jí začnete za to pomlouvat..

Zachránila mi dva zuby...

Velice příjemná,zodpovědná a profesionální lékařka s mateřským přístupem k dětem,nechápu některé předešlé kritiky,já můžu jenom chválit a doporučit.Určitě si zaslouží hodnocení nejlepší.

Máme postižené dítě a žádný zubař v našem městě nán ho nechtěl ošetřit. Ve Zlatých stránkách jsem našla číslo na MUDr Bednaříkovou pod sdružením dětských stomatologů. Zavolala jsem ji, ale moc jsem si nedělala naděje. Vysvětlila jsem situaci sestřičce. Byla velice milá a ochotně nás objednala. Dodnes se synem, který je už dospělý k MUDr Bednaříkové jezdíme a nemůžeme si ji vynachválit.