třída Svobody 1067/32, Olomouc
Poliklinika Olomouc s.r.o.

K panu doktorovi chodím už asi 13 let.Je moc hodný,milý a pečlivej.Takže bych určitě neměnila.A taky všem doporučuji.

Dobrý den, čekám svoje první miminko a chodím k panu doktorovi velmi ráda. Všechno důkladně vysvětlí je ohleduplný a milí. Jsem velmi spokojená je to nejlepší gynekolog kterého znám. Jenom doporučuju!

Dobrý den dámy. Myslím si že nikdo není dokonaly, ale pán doktor dle mně je moc šikovný, hodný a vždy ochotný pomoct. To že někomu nevyhovuje, neznamená že je špatny doktor.

Dobrý den, s pane doktorem jsem nadmíru spokojená. Chodím k němu už od 15 let a vždy byl vstřícný, příjemný a ochotný. Navíc mi pomohl i ve vážných zdravotních komplikacích. Proto se ho musím zastat. Pokud někomu nevyhovuje tak ať k němu nechodí, ale nepíše tu takové bludy a narážky na národnost. Ordinace je vždy čistá a upravená. Vřele doporučuji.

Dobrý den!Každy jsme jiný a každému vyhovuje něco jiného.Jsem taky cizinka a taky jsem měla trochu obavy z toho že doktor není žena)).Ale kolik jsem zažíla gynekologů pan Hamdanieh je opravdu šetrný a pokážde kdy o něčem pochyboval vždy posilal mě na krev, vyšetření panve ultrazvukem je na běžnem pořádku(malokdo s doktorů to dělá!).Teď jsem měla cystu (tak mimochodem po uživaní antikoncepce)- vylečil.Nemohů si stěžovat!Moje tchyně k nemu chodí už vic než 10 let a taky je spokojena!

Pana doktora znám již 15 let. Je to jeden z nejlepších odborníků v zemi.Já osobně jsem s ním byla vždy spokojena.Vždy mi pomohl a byl velmi profesionální.
Kristina R.

Při poslední návštěvě, kterou jsem absolvovala jsem šla za panem doktorem s problémem, usadil mě, zeptal se mě co beru za prášky, na jakou dobu, vyjel recept a rozloučil se se mnou. Musela jsem ho upozornit, že jsem přišla s problémem, ani mě nevyšetřil dal mi prášky a nashledanou, měním doktora a doufám, že mi po třech letech už někdo konečně řekne co mi je, rozhodně nedoporučuji pokud nechcete zanedbat své zdraví

POZOR,p.doktor předepisuje pacientkám léky, které nikdy nedostanou, pokud k němu chodíte jednou ročně nebo dost málo, zkontrolujte si svůj výpis plateb lékařům u pojišťovny!!! Po Vaší návštěvě je najednou čepán lék, který Vám při návštěvě nenapsal!

K panu doktorovi chodím už více než 20 let. Má velmi profesionální, korektní chování. Jsem velmi spokojena. Vždy léčí nad rámec svých povinností, je ochotný a vstřícný. Musím říct, že se mi naopak stalo, oproti předchozím příspěvkům, že pravdu neměli renomovaní lékaři z fakultní nemocnice, ale diagnózu určil správně on.

K tomuto lékaři chodím už 13 let a u něj jsem si prošla i celým těhotenstvím.... Výhoda pro mě je, že se nemusím objednávat, je milý a má v ordinaci moderní vybavení (ultrazvuk). Když měl dovolenou a já v těhotenství začala krvácet, volala jsem doktorce, která ho zastupovala a zjistila jsem, že ne všichni gynekologové mají v dnešní době v ordinaci ultrazvuk (takže jsem musela jet do fakultní nemocnice...). Sestřička je taky velmi milá.... Zatím jsem s tímto lékařem žádný problém neměla...

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den. Po porodu jsem mliko měla ale nešlo mi kojit tak jsem po par dnech vzala prášky a mliko zastavila. Je to 14 dní a zustali mi v prsu jakoby tvrde boulicky pod brdavkou ale neboli to. Zmizi to samo??? Předem děkuji za odpověď

Pokud nejsou zarudnute a bolestive pak to spontane upravi

MUDr. Hamdanieh Imad

• Dobrý den, za chvíli je mi 19 a od 13ti let trpím obrovskými bolestmi břicha při menstruaci. Vždy první dva dny jsem na práškách, musím si brát alespoň 2 brufeny každých 5 hodin aby bolest ustoupila jinak to bolí tak, že nedokážu ani chodit - někdy se stane, že nezaberou ani ty dva. Křeče jsou tak silné, že někdy dokonce brečím. Trpím silnými bolestmi pánve, zad a prsou, takže nedokážu normálně fungovat a chodit do školy. Taky mám průjem, trpím pocity nevolnosti a občas i zvracím. Vždy mi někdo řekne, že menstruace dokáže být hodně bolestivá a nepřijemná, ale moje bolesti jsou oproti bolestem kamarádek podle mě 10krát horší. (Nevím jestli to s tím může souviset, ale taky cítím velkou a ostrou bolest při pohlavním styku - měla jsem ho párkrát a pořád je to stejné jako poprvé) Je to normální nebo bych si měla dělat obavy, že něco není v pořádku? Děkuji za odpověď.

Pokud jste brala antikoncepci kontinualne a nepomohlo to a mela jste gynekologie ke vysetreni vcetne ultrazvuku tak doporucuju diagnostickou laparoskopii .

MUDr. Hamdanieh Imad