Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

21 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. Jiný

K panu doktorovi chodím již 30let a určitě bych neměnila.Je to skvělý člověk a profesionál !!

Ověřený profil

K panu doktorovi chodím už asi 13 let.Je moc hodný,milý a pečlivej.Takže bych určitě neměnila.A taky všem doporučuji.

M
Ověřený profil

Dobrý den, čekám svoje první miminko a chodím k panu doktorovi velmi ráda. Všechno důkladně vysvětlí je ohleduplný a milí. Jsem velmi spokojená je to nejlepší gynekolog kterého znám. Jenom doporučuju!


H
Ověřený profil

Dobrý den dámy. Myslím si že nikdo není dokonaly, ale pán doktor dle mně je moc šikovný, hodný a vždy ochotný pomoct. To že někomu nevyhovuje, neznamená že je špatny doktor.


Ověřený profil

Dobrý den, s pane doktorem jsem nadmíru spokojená. Chodím k němu už od 15 let a vždy byl vstřícný, příjemný a ochotný. Navíc mi pomohl i ve vážných zdravotních komplikacích. Proto se ho musím zastat. Pokud někomu nevyhovuje tak ať k němu nechodí, ale nepíše tu takové bludy a narážky na národnost. Ordinace je vždy čistá a upravená. Vřele doporučuji.


Ověřený profil

Dobrý den!Každy jsme jiný a každému vyhovuje něco jiného.Jsem taky cizinka a taky jsem měla trochu obavy z toho že doktor není žena)).Ale kolik jsem zažíla gynekologů pan Hamdanieh je opravdu šetrný a pokážde kdy o něčem pochyboval vždy posilal mě na krev, vyšetření panve ultrazvukem je na běžnem pořádku(malokdo s doktorů to dělá!).Teď jsem měla cystu (tak mimochodem po uživaní antikoncepce)- vylečil.Nemohů si stěžovat!Moje tchyně k nemu chodí už vic než 10 let a taky je spokojena!


Pana doktora znám již 15 let. Je to jeden z nejlepších odborníků v zemi.Já osobně jsem s ním byla vždy spokojena.Vždy mi pomohl a byl velmi profesionální.
Kristina R.


Při poslední návštěvě, kterou jsem absolvovala jsem šla za panem doktorem s problémem, usadil mě, zeptal se mě co beru za prášky, na jakou dobu, vyjel recept a rozloučil se se mnou. Musela jsem ho upozornit, že jsem přišla s problémem, ani mě nevyšetřil dal mi prášky a nashledanou, měním doktora a doufám, že mi po třech letech už někdo konečně řekne co mi je, rozhodně nedoporučuji pokud nechcete zanedbat své zdraví


Ověřený profil

POZOR,p.doktor předepisuje pacientkám léky, které nikdy nedostanou, pokud k němu chodíte jednou ročně nebo dost málo, zkontrolujte si svůj výpis plateb lékařům u pojišťovny!!! Po Vaší návštěvě je najednou čepán lék, který Vám při návštěvě nenapsal!


Ověřený profil

K panu doktorovi chodím už více než 20 let. Má velmi profesionální, korektní chování. Jsem velmi spokojena. Vždy léčí nad rámec svých povinností, je ochotný a vstřícný. Musím říct, že se mi naopak stalo, oproti předchozím příspěvkům, že pravdu neměli renomovaní lékaři z fakultní nemocnice, ale diagnózu určil správně on.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den. Po porodu jsem mliko měla ale nešlo mi kojit tak jsem po par dnech vzala prášky a mliko zastavila. Je to 14 dní a zustali mi v prsu jakoby tvrde boulicky pod brdavkou ale neboli to. Zmizi to samo??? Předem děkuji za odpověď

Pokud nejsou zarudnute a bolestive pak to spontane upravi

MUDr. Hamdanieh Imad

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.