Adresa

třída Svobody 1067/32, Olomouc
Poliklinika Olomouc s.r.o. (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
20 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím už asi 13 let.Je moc hodný,milý a pečlivej.Takže bych určitě neměnila.A taky všem doporučuji.


M
Ověřeny pacient

Dobrý den, čekám svoje první miminko a chodím k panu doktorovi velmi ráda. Všechno důkladně vysvětlí je ohleduplný a milí. Jsem velmi spokojená je to nejlepší gynekolog kterého znám. Jenom doporučuju!


H
Ověřeny pacient

Dobrý den dámy. Myslím si že nikdo není dokonaly, ale pán doktor dle mně je moc šikovný, hodný a vždy ochotný pomoct. To že někomu nevyhovuje, neznamená že je špatny doktor.


Ověřeny pacient

Dobrý den, s pane doktorem jsem nadmíru spokojená. Chodím k němu už od 15 let a vždy byl vstřícný, příjemný a ochotný. Navíc mi pomohl i ve vážných zdravotních komplikacích. Proto se ho musím zastat. Pokud někomu nevyhovuje tak ať k němu nechodí, ale nepíše tu takové bludy a narážky na národnost. Ordinace je vždy čistá a upravená. Vřele doporučuji.


Ověřeny pacient

Dobrý den!Každy jsme jiný a každému vyhovuje něco jiného.Jsem taky cizinka a taky jsem měla trochu obavy z toho že doktor není žena)).Ale kolik jsem zažíla gynekologů pan Hamdanieh je opravdu šetrný a pokážde kdy o něčem pochyboval vždy posilal mě na krev, vyšetření panve ultrazvukem je na běžnem pořádku(malokdo s doktorů to dělá!).Teď jsem měla cystu (tak mimochodem po uživaní antikoncepce)- vylečil.Nemohů si stěžovat!Moje tchyně k nemu chodí už vic než 10 let a taky je spokojena!


Pana doktora znám již 15 let. Je to jeden z nejlepších odborníků v zemi.Já osobně jsem s ním byla vždy spokojena.Vždy mi pomohl a byl velmi profesionální.
Kristina R.


Při poslední návštěvě, kterou jsem absolvovala jsem šla za panem doktorem s problémem, usadil mě, zeptal se mě co beru za prášky, na jakou dobu, vyjel recept a rozloučil se se mnou. Musela jsem ho upozornit, že jsem přišla s problémem, ani mě nevyšetřil dal mi prášky a nashledanou, měním doktora a doufám, že mi po třech letech už někdo konečně řekne co mi je, rozhodně nedoporučuji pokud nechcete zanedbat své zdraví


Ověřeny pacient

POZOR,p.doktor předepisuje pacientkám léky, které nikdy nedostanou, pokud k němu chodíte jednou ročně nebo dost málo, zkontrolujte si svůj výpis plateb lékařům u pojišťovny!!! Po Vaší návštěvě je najednou čepán lék, který Vám při návštěvě nenapsal!


Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím už více než 20 let. Má velmi profesionální, korektní chování. Jsem velmi spokojena. Vždy léčí nad rámec svých povinností, je ochotný a vstřícný. Musím říct, že se mi naopak stalo, oproti předchozím příspěvkům, že pravdu neměli renomovaní lékaři z fakultní nemocnice, ale diagnózu určil správně on.


K tomuto lékaři chodím už 13 let a u něj jsem si prošla i celým těhotenstvím.... Výhoda pro mě je, že se nemusím objednávat, je milý a má v ordinaci moderní vybavení (ultrazvuk). Když měl dovolenou a já v těhotenství začala krvácet, volala jsem doktorce, která ho zastupovala a zjistila jsem, že ne všichni gynekologové mají v dnešní době v ordinaci ultrazvuk (takže jsem musela jet do fakultní nemocnice...). Sestřička je taky velmi milá.... Zatím jsem s tímto lékařem žádný problém neměla...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


  • Dobry den. Po porodu jsem mliko měla ale nešlo mi kojit tak jsem po par dnech vzala prášky a mliko zastavila. Je to 14 dní a zustali mi v prsu jakoby tvrde boulicky pod brdavkou ale neboli to. Zmizi to samo??? Předem děkuji za odpověď

    Pokud nejsou zarudnute a bolestive pak to spontane upravi

    MUDr. Hamdanieh Imad

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti