MUDr.

Hamdanieh Imad

Gynekolog

20 názorů +přidat

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Adresy

 • Poliklinika Olomouc s.r.o.

  třída Svobody 1067/32
  779 00 Olomouc, olomoucký

  Kontaktní údaje

  80
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Napište nám

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Názory pacientů

 • velmi dobrý

  K panu doktorovi chodím už asi 13 let.Je moc hodný,milý a pečlivej.Takže bych určitě neměnila.A taky všem doporučuji.

 • velmi dobrý

  Dobrý den, čekám svoje první miminko a chodím k panu doktorovi velmi ráda. Všechno důkladně vysvětlí je ohleduplný a milí. Jsem velmi spokojená je to nejlepší gynekolog kterého znám. Jenom doporučuju!

 • velmi dobrý

  Dobrý den dámy. Myslím si že nikdo není dokonaly, ale pán doktor dle mně je moc šikovný, hodný a vždy ochotný pomoct. To že někomu nevyhovuje, neznamená že je špatny doktor.

 • velmi dobrý

  Dobrý den, s pane doktorem jsem nadmíru spokojená. Chodím k němu už od 15 let a vždy byl vstřícný, příjemný a ochotný. Navíc mi pomohl i ve vážných zdravotních komplikacích. Proto se ho musím zastat. Pokud někomu nevyhovuje tak ať k němu nechodí, ale nepíše tu takové bludy a narážky na národnost. Ordinace je vždy čistá a upravená. Vřele doporučuji.

 • velmi dobrý

  Dobrý den!Každy jsme jiný a každému vyhovuje něco jiného.Jsem taky cizinka a taky jsem měla trochu obavy z toho že doktor není žena)).Ale kolik jsem zažíla gynekologů pan Hamdanieh je opravdu šetrný a pokážde kdy o něčem pochyboval vždy posilal mě na krev, vyšetření panve ultrazvukem je na běžnem pořádku(malokdo s doktorů to dělá!).Teď jsem měla cystu (tak mimochodem po uživaní antikoncepce)- vylečil.Nemohů si stěžovat!Moje tchyně k nemu chodí už vic než 10 let a taky je spokojena!

 • velmi dobrý

  Pana doktora znám již 15 let. Je to jeden z nejlepších odborníků v zemi.Já osobně jsem s ním byla vždy spokojena.Vždy mi pomohl a byl velmi profesionální. Kristina R.

 • slabý

  Při poslední návštěvě, kterou jsem absolvovala jsem šla za panem doktorem s problémem, usadil mě, zeptal se mě co beru za prášky, na jakou dobu, vyjel recept a rozloučil se se mnou. Musela jsem ho upozornit, že jsem přišla s problémem, ani mě nevyšetřil dal mi prášky a nashledanou, měním doktora a doufám, že mi po třech letech už někdo konečně řekne co mi je, rozhodně nedoporučuji pokud nechcete zanedbat své zdraví

 • slabý

  POZOR,p.doktor předepisuje pacientkám léky, které nikdy nedostanou, pokud k němu chodíte jednou ročně nebo dost málo, zkontrolujte si svůj výpis plateb lékařům u pojišťovny!!! Po Vaší návštěvě je najednou čepán lék, který Vám při návštěvě nenapsal!

 • velmi dobrý

  K panu doktorovi chodím už více než 20 let. Má velmi profesionální, korektní chování. Jsem velmi spokojena. Vždy léčí nad rámec svých povinností, je ochotný a vstřícný. Musím říct, že se mi naopak stalo, oproti předchozím příspěvkům, že pravdu neměli renomovaní lékaři z fakultní nemocnice, ale diagnózu určil správně on.

 • dobrý

  K tomuto lékaři chodím už 13 let a u něj jsem si prošla i celým těhotenstvím.... Výhoda pro mě je, že se nemusím objednávat, je milý a má v ordinaci moderní vybavení (ultrazvuk). Když měl dovolenou a já v těhotenství začala krvácet, volala jsem doktorce, která ho zastupovala a zjistila jsem, že ne všichni gynekologové mají v dnešní době v ordinaci ultrazvuk (takže jsem musela jet do fakultní nemocnice...). Sestřička je taky velmi milá.... Zatím jsem s tímto lékařem žádný problém neměla...