Praktický lékař pro děti a dorost
Španielova 19/1111, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Od narození po výstupní prohlídku

Velmi srdečný člověk na svém místě. Chodila jsem k ní prakticky od mého narození a myslím, že jsem nemohla být v lepších rukách. Jediná nevýhoda je, že paní doktorka nefunguje i pro dospělé. Jinak bych se od ní nehnula.

Y

Jedna z nejlepších doktorek na světě. Mívala jsem sníženou imunitu a díky paní doktorce jsem dnes bez problémů. Žádné zbytečné dopování atb, naopak se zděsila nad moji kartou od předchozí doktorky a začala hledat příčinu mých častých zánětů a po vyšetření na které mě odeslala a které ukázaly sníženou imunitu začala ihned s léčbou a dnes pomalu nevím jak zánět vypadá. Jen mě mrzí, že bydlím teď na druhém konci Prahy a že nemohu tedy docházet k ní s mým synem z důvodu vzdálenosti. Ale nemění to nic na tom že paní doktorka je prostě hvězda ve svém oboru. A tímto bych ještě paní doktorce chtěla poděkovat za její super péči, příjemný přístup a skvěle odvedenou práci

Tato paní doktorka až zase takový odborník není a i jako člověk na mě působí nepříjemně. Sama nedokáže rozhodnout o léčbě a odesílá nás od čerta k ďáblu. Žádné navíc vyšetření u ní nepřipadá v úvahu. Dlouhá čekací doba v ordinaci s nemocným dítkem člověku na chuti také nepřidá. Takže nedoporučuji....

Pani doktorku mi doporucili na gynekologii, kdyz jsem byla tehotna a jsem moc rada. Pani Kubatova je skutecne vynikajici lekarka a prijemna a vztricna jako clovek. Je mozne se k ni objednat na konkretni termin a je mozne sjednat i konzultace po telefonu nebo pres email. U me dcerky se s diagnozou nikdy nespletla, jasne poradi, vysvetli, napise a nezlobi se, kdyz clovek zavola nebo si neco overi.. Jsem maximalne spokojena a muzu vsem jen doporucit!

Paní doktřorka je vstřícná, milá . Poradí , o syna se stará vzorně . Mám tři děti a tato p. doktorka je jako ze sna o ideálu.

Neznám lepšího dětského lékaře. Mám dvě dcery, starší je již 21 let, ale na pani doktorku nemůže zapomenout a ještě dnes tam občas zaskočí. Vždy milá, usměvavá, vše vysvětlí, poradí a zná pacienta. Nejsme jen jedni z davu.
Sestřička je jedna z mála, která se usmívá a své děti velice dobře zná.
Vám oběma patří Náš velký dík.

No vsichni co si doktorku tak chvalite jak by se vam libilo kdyby vam doktorka vypisala papir na navstevu psychologa ze ma syn poruchy chovani jen proto ze se 3 rocnemu klukovi nelibilo se vzdat auticka ze kterym se hral. Tak zacal kricet a uz to bylo spatne. Taky jsem si vyslechla ze spatne vychovam deti ze mam ignorovat kdyz vyvadeji a pod. ze som ich otrokem,. A mesacne v lekarne skonci i 3 az 5000 kc. Tyden se lecime sinupretem, kdyz nepomuze tak dalsi tyzden necao dalsi a kdyz uz je 3 tyden porad spatne tak se mozna napisu antibiotika a pak se 2 tyzdny dolecujeme. Mesic doma z nemocnim ditetem 12 krat do roka. To je moc hezke, Jsem pul roku bez prace protoze se doted rpace hledat nedala. Non stop nemocne deti, a ted jsem na 3 pohovory za posledne 3 tyzdny ani nemohla jit protoze jsou deti nemocne. Vytery nebo CRP mali moje deti delane porad jen kdyz byl zastup ted doktorka deti jeste nevidela 3 tydny jsme doma, vysel nam nejaky pneumokok, kdy by zastup neudelal vyter tek lecime pneumokoka sinupretem. Tak co svetova zdravotnicka organizace strasi ze antibiotika nezabiraju, kdyz nato pomaha sinupret:D Tak pohoda ne. mame sinupret na vsechno. Kdyz sli deti na vyber mandli tak odbery netreba, podle dotazniku vyslo ze zrazanlivost krve nehrozi, nakonec se odbery udelali a synovi se krev vse skumavce zrazila. Operace v narkoze a nemat sajnu o zdravotnim stavu ditete. to je atky hezke. kdy by ste neco prihodilo urcite by ste sli pak pani doktorce podekovat . ze jo.

Nevím, jak nyní, ale z roku 2006 mám s paní doktorkou nedobré zkušenosti. Tenkrát jako novopečená maminka jsem k ní chodila ihned po narození dcery a již od začátku se chovala poněkud suverénně a hlavně neosobně. Když jsem pak u ní byla na tříměsíční kontrole a dcerka podle jejího názoru nepásla ukázkově koníčky, naordinovala nám 3x denně cvičení, při kterém se miminko vysloveně tahá z lehu za ručičky do sedu, prý aby se zpevnily krční svaly. Podle mě to byl zcela nevhodný cvik, jak jsem si pak v různé odborné literatuře potvrdila, při kterém jsem jí mohla naopak ublížit. Lékařku jsme proto ihned změnili a od té doby jde tělesný i duševní vývoj téhle i pak další dcerky zcela v pořádku a hlavně se do ordinace já i ony těšíme...

Milá, pečlivá paní doktorka. Bohužel už k ní nebudeme moci docházet. Moc za vše děkujeme paní doktorko, taktéž sestřičce :-) Jitka Kosinová + Ludmila Kosinová

je moc skvila pani dokktorka, a sestrička. nevežte tim hdo piše ze neni dobra.