Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

• Bolesti kloubů
  • Bolesti zad
  • Bolesti páteře

Ukončené školy

• Univerzita Karlova v Praze, Fakulta tělesné výchovy a sportu Magisterský studijní program: Fyzioterapie (2012)
  • Univerzita Komenského v Bratislave, Lekárska fakulta Bakalársky študijný program: Fyzioterapia (2010)

• fyzioterapeut

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

500 Kč

Ostatní služby

Fyzioterapie a rehabilitace GA

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, 7.8 2020 jsem skákal s kamarády na trampolíně a dopadl jsem na záda při saltu vzad. Prohl jsem se do písmene U tělem směrem dopředu. Bolí mě jakoby na hrudní páteři a také mám natažené svalstvo na zádech. Neznamená to vertebrogenní algický syndrom? Děkuji za odpověď :) hezký den.

Dobrý den. Může i nemusí znamenat. Spíše se jedná/jednalo o mikrotraumata ve svalech, způsobené dopadem na trampolínu a případně blokace žeber. Myslím, že k dnešnímu datu už žádná bolest není pokud se jednalo o mikrotrauma ve svalech, proto, že průměrná doba hojení měkkých tkání je 6 týdnu. Přeji hezký předvánoční čas.

Mgr. Gabriela Angelová

• Jsem žena, 66 let, bolí mě z ničehonic levá ruka v části mezi ramenem a loktem.je to znamení něčeho?

Dobrý den,
    To závisí od hodně věcí. Kdy Vás paže bolí (ráno/večer/celý den/po zátěži)? V jakých konkrétních pozicích? Kdy je to lepší/kdy horší? Co zátěž? Jaká je bolest, její charakter (tupá, pichlavá/bodavá)? S čím to sama dávate do souvislosti?
    Přeji hezký den

Mgr. Gabriela Angelová

• Bolesti kloubů
  • Bolesti zad
  • Bolesti páteře

Ukončené školy

• fyzioterapeut

Stáže

• Fondazione Don Gnocchi Milano, Università degli Studi di Genova, Milan, Lombardia, Italy (2014)

Znalost jazyků

Angličtina