Privátní praktický lékař
Lešenská 261, Zlín

Skvělý doktor svérazného humoru, můžu si s ním povykládat očemkoli, člověk se pak vůbec nemusí ničeho bát. Vždy přesně určí diagnostiku a to se mi líbí.Přijede i za pacientem domů i klidně v neděli. Když není v ordinaci a má záskok,tak to není ono,je to oničem.Někdy mi připadá jak p.Hrušínský ve filmu Vesničko má středisková.Prostě to je Franta-super!

Nemám k panu doktorovi žádné negatíva !!!! Příjemné vystupování, zájem o pacienta, profesionalita !!!! Ačkoliv nejsem častým zákazníkem, či pacientem :) , jsem velmi spokojen !!!
A neodpustím si poznámku k negativním reakcím : 100lidí , 100 názorů , není možné abychom si všichni , za každé situace seděli , či byli příjemní , tak jako protivná bába v trafice má svůj den a je protivná , tak je to pořád jen člověk , tak jako pan doktor , či kdokoliv jiný .......

S níže uvedeným hodnocením mi nezbývá než nesouhlasit. Celá moje rodina ho navštěvuje a jsme maximálně spokojení. Péče i o víkendu a opravdový zájem o pacienta. To se dnes už tak často nevidí. Mohu všem jen doporučit!

Je ochotný, jsem spokojená.

Velmi dobrý doktor, vždy ochotný a dobře poradí. Jak napsala Mili, klasický rodinný doktor.

ochotný, vstřícný, má velmihezký vztah k pacientům, klasický rodinný doktor

ok