František Janeček, zubař Kolín

MUDr. František Janeček

Zubař

30 názorů

Adresa

Mostní 77, Kolín
Samostatná ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
30 názorů

Š
Ověřeny pacient
Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa

K panu zubaři chodime celá rodina včetně dvou dětí. Přístup pana zubaře je skvělý. Dceří opravoval snad polovinu zoubků, které zanedbala jiná zubařka a i přesto se dcera nebojí k panu zubaři jít.Jako velké plus je, že nemusíte myslet na preventivky, chodí vám pravidelně sms. Jsem velmi spokojena s péčí i s přístupem pana zubaře i sestřičky.


Ověřeny pacient

Příšerný přístup k pacientovi.Arogantní,vše ví nejlíp.Zápach cigaret z jeho úst.Vynervoval mě.S problémy nepomohl.Se všemi negativními názory zde souhlasím!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Na začátku, když jsem k panu doktorovi začala chodit na pravidelné prohlídky, bylo vše v naprostém pořádku. Předělal mi můstky, které nezvládla jiná paní doktorka. Zase jsem se mohla usmívat a moc jsem si vážila, že mám takového lékaře. Bohužel, později jsem tohoto lékaře mnohokrát navštívila s bolestí jednoho zubu v můstku a pan doktor nikdy nic neviděl. Neviděl to tak dlouho, až jsem o zub přišla. Musel být nový můstek. Za čas se to samé opakovalo na druhé straně pod můstkem. O zub jsem taktéž přišla. Nedávno jsem byla v Praze, kde mi opravili kanálky v několika zubech pod můstky. Od té doby mohu klidně vyplachovat ústa ledovou vodou a žádnou bolest nemám. Chodila jsem v Kolíně k několika stomatologům, ale žádný z nich mi neřekl, že je možné zajet si do Prahy, kde mi problém pod můstkem odstraní. A tak jsem přišla o další zub pod můstkem, tentokrát je to nosný zub takže mi nezbude, než přijmout náhradní řešení - "vyndavací-zastamdací". Do Kolína s problémem nejdu. Jedině preventivku a i to si rozmyslím.


K
Ověřeny pacient

K tomuto zubaři jsem chodila nějaký čas, kladně můžu hodnotit, že pečlivě zvali sms zprávami na každou prohlídku, a nemuselo se dlouho čekat v čekárně, ale jinak z návštěv ordinace si nic výrazného nepamatuji kromě výrazného pachu cigaret, který je pro pacienta na zubařském křesle dost nepříjemný!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

K tomuto lékaři chodíme celá rodina včetně dvou dětí a nemůžeme si stěžovat. Naopak musím vyzdvihnout přístup k dětem - díky drobným dárkům si od mala zvykají na pravidelné kontroly.


M
Ověřeny pacient

Výborný doktor,chodím tam už 6let i se 7letou dcerou výborná péče,vstřícnost,rychlost,preciznost.Ještě nikdy se mi nestalo abych neměla strach jít k zubaři u pana doktora to je saozřejmost.A také pochvala sestřičce tvoří super pracovní pár.


D
Ověřeny pacient

Velmi špatná zkušenost!Rozhodně nedoporučuji návštěvu s dítětem!!!Je hrubý,necitlivý,arogantní!za mě už NIKDY!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Jako dítě jsem se velice bála zubařů...teprve díky Panu MUDr Janečkovi,který vždy předem upozorní co bude dělat a co bude následovat a který je velice citlivý a skutečný odborník na svém místě,tak mě tento strach přešel.Docela se divím záporným reakcím protože od roku 2008 tam chodíme celá rodina se dvěma malými dětmi a nikdy se nic záporného nestalo.Ba naopak se naše dcerka na pana doktora těší a ničeho se nebojí.Vřele doporučuji všem těm co se bojí zubaře navštívit právě tohoto doktora :-) uvidíte sami.


J

Jsem s ním spokojen po všech stránkách, nevtírá se s žádnými diskusemi, pracuje rychle a hlavně kvalitně.Vždy jdu na řadu v objednaný čas,což je pro zaměstnananého člověka důlěžité.


M
Ověřeny pacient

Z neznalosti jsem nevybrala tabulkové hodnocení tohoto lékaře a nechala tam neutrální. Tímto hodnotím tohoto lékaře -velmi dobrý.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti