Oblá 51, Brno-Nový Lískovec, Brno

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Oblá 51, Brno

Umístění: Mgr. Eva Vavřínová psychoterapie

Na paní magistru jsem se obrátil s velkou nadějí, že mi pomůže vyřešit nyní prakticky nemožnou komunikaci mezi mnou a synem, manželkou a dcerou, zablokovanou z jejich strany.
Všichni jsme u ní absolvovali více pohovorů, ale z mého pohledu je výsledek nula – já jsem prakticky nedostal žádnou radu, která by mi (nám) mohla pomoci a pokud z doslechu vím, názor ostatních je prakticky stejný. Jen manželka dostala údajně jedinou radu - aby se více věnovala sobě a nepodřizovala vše dětem …
Z mého pohledu byly tyto konzultace ztrátou času (a peněz).

Mgr. Eva Vavřínová

Vážený pane RM, psychologové nemohou brát své klienty za ruku a provádět je životem. Na základě souvislostí (obecné zákonitosti, psychologie vývoje člověka, osobnosti, sociální, psychopatologie a další) poskytnou náhled na konkrétní psychické stavy a interpersonální situace, aby se klient zorientoval a poznal své možnosti jak dál. Ve Vašem případě se to mě, ani kolegům přede mnou nepodařilo. Přeji Vám hodně štěstí. Mgr. Eva Vavřínová