Běžný termín

Pískování +3 Více

Dentální hygiena • 920 Kč

Odstranění zubního kamene

Zubní vyšetření

Přes online kalendář návštěv je možné se objednat pouze na dentální hygienu a konzultace pro těhotné Eva Tuzarová, je vedoucím lékařem Denta týmu. ...

• zubní kaz
  • zubní kámen

Paní MUDr. Eva Tuzarová je při každém ošetření velmi profesionální, příjemná a ohleduplná k pacientovi. Krásné čísté prostředí ,ochota ,prostě vše co si pacient jen může přát.Jezdím tam již dlouho a protože jsem bohužel fobik naplno využívám i možnosti které centrum nabízí a to je analgosedace takže každý zákrok je naprosto beze strachu a bolesti.Každému Dentu mohu jen a jen doporučit .Jsou tu naprostí profesionálové s krásným lidským přístupem. Jana Mrhalová

Tak jsem byl velmi spokojen. Paní doktorka mi velmi pomohla. Opravdu mohu jen doporučit. Skvělé, bez bolesti..

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka byla velmi milá, vstřícná, vše mi vysvětlila. Zákrok proběhl bez problémů, plná spokojenost.

Paní MUDr. Eva TUZAROVÁ je, s personálem, při každém zákroku velmi profesionální, příjemná a ohleduplná k pacientovi. Pohoda panuje i v recepci, čekárně. Děkuji :-))

Me by zajimalo, kdo tady neustale tak urputne nesoulasi s kazdym hodnocenim. Nikdo tu nemel duvod ani jednou napsat neco negativniho, ale s kazdym prispevkem zasadne nesouhlasi mekolik lidi. U meho trhani zubu dokonce 8 - asi 8 nejakych ubohych zubaru z okoli. Takze to jeste jednou zopakuji, aby to bylo kazdemu jasne... V zivote sem byla asi u 5 zubaru a ani jeden z nich nebyl tak dobry. Kdejaky zubar je schopen vam zpusobit bolest i behem prohlidky naprosto zdraveho chrupu. A to ze me trhani zubu (3 zuby behem 40 minut...) ani trochu nebolelo je pravda. Bud mate opravdu nejakou spatnou zkusenost (o cemz pochybuji) tak se o ni podelte) a nebo prestante zaskodnicit, ubozacci :)

Příjemné prostředí,milí zaměstnanci, profesionální služby a skvělá paní doktorka Tuzarová. Rozhodně doporučuji!

Dobrý bezbolestný

Profesionál na svém místě.

Pani MUDr. Dagmar Větrovcová mi trhala 3 zuby a bylo to naprosto bezbolestne, dokonce to nebolelo ani, kdyz odeznelo anestetikum. K takove zubarce se clovek nemusi bat chodit, opravdu prvotridni pece.A nejen ze to nebolelo, jeste byli vsichni velice mili, doposud jsem se zubari nemela takovou pozitivni zkusenost.
Zubni klinika je navic moderne zarizena, velice prijemne prostredi.

V Dentě jsem se konečně přestala bát zubaře! Pan doktor Hlinovský je skvělý, ochotný a příjemný, bála jsem se napřed i otevřít pusu a nakonec odcházela s úsměvem, pan doktor je velmi ohleduplný a i když jsem opravdu trpěla fobii z ošetření u zubaře, jeho perfektní přístup a pochopení konečně můj strach zlomily. V Dentě jsem později také podstoupila ošetření v analgosedaci, anesteziolog Mudr. Tuzar byl velmi příjemný, všechno mi vysvětlil a sestřičky i lékaři po zákroku podrobně informovali mého přítele, který mně vyzvedával, do jeho příjezdu o mně pečovali a dávali pozor, aby nedošlo k nějakému problému.
Denta je navíc velmi příjemné místo, všichni se chovají k pacientům skvěle a nešetří úsměvy. Zůstanu navždy vděčnou pacientkou, která ví, že v Dentě se nemusí bát! :-)

Běžný termín

Odstranění zubního kamene

Zubní vyšetření

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dobrý bezbolestný

Profesionál na svém místě.

Zubni klinika je navic moderne zarizena, velice prijemne prostredi.

• zubní kaz
  • zubní kámen