Přes online kalendář návštěv je možné se objednat pouze na dentální hygienu a konzultace pro těhotné Eva Tuzarová, je vedoucím lékařem Denta týmu. ...

• Zubní kaz

Odstranění zubního kamene

Pískování

Zubní vyšetření

Umístění: Zubní ordinace DENTA - centrum zubní péče dentální hygiena

Paní Tuzarová je skvělá zubařka, jsem ráda, že k ní můžu chodit. Je to profesionál a snaží se vždy pomoci.

Paní MUDr. Eva Tuzarová je při každém ošetření velmi profesionální, příjemná a ohleduplná k pacientovi. Krásné čísté prostředí ,ochota ,prostě vše co si pacient jen může přát.Jezdím tam již dlouho a protože jsem bohužel fobik naplno využívám i možnosti které centrum nabízí a to je analgosedace takže každý zákrok je naprosto beze strachu a bolesti.Každému Dentu mohu jen a jen doporučit .Jsou tu naprostí profesionálové s krásným lidským přístupem. Jana Mrhalová

Tak jsem byl velmi spokojen. Paní doktorka mi velmi pomohla. Opravdu mohu jen doporučit. Skvělé, bez bolesti..

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka byla velmi milá, vstřícná, vše mi vysvětlila. Zákrok proběhl bez problémů, plná spokojenost.

Paní MUDr. Eva TUZAROVÁ je, s personálem, při každém zákroku velmi profesionální, příjemná a ohleduplná k pacientovi. Pohoda panuje i v recepci, čekárně. Děkuji :-))

Me by zajimalo, kdo tady neustale tak urputne nesoulasi s kazdym hodnocenim. Nikdo tu nemel duvod ani jednou napsat neco negativniho, ale s kazdym prispevkem zasadne nesouhlasi mekolik lidi. U meho trhani zubu dokonce 8 - asi 8 nejakych ubohych zubaru z okoli. Takze to jeste jednou zopakuji, aby to bylo kazdemu jasne... V zivote sem byla asi u 5 zubaru a ani jeden z nich nebyl tak dobry. Kdejaky zubar je schopen vam zpusobit bolest i behem prohlidky naprosto zdraveho chrupu. A to ze me trhani zubu (3 zuby behem 40 minut...) ani trochu nebolelo je pravda. Bud mate opravdu nejakou spatnou zkusenost (o cemz pochybuji) tak se o ni podelte) a nebo prestante zaskodnicit, ubozacci :)

Příjemné prostředí,milí zaměstnanci, profesionální služby a skvělá paní doktorka Tuzarová. Rozhodně doporučuji!

Dobrý bezbolestný

Profesionál na svém místě.

Pani MUDr. Dagmar Větrovcová mi trhala 3 zuby a bylo to naprosto bezbolestne, dokonce to nebolelo ani, kdyz odeznelo anestetikum. K takove zubarce se clovek nemusi bat chodit, opravdu prvotridni pece.A nejen ze to nebolelo, jeste byli vsichni velice mili, doposud jsem se zubari nemela takovou pozitivni zkusenost.
Zubni klinika je navic moderne zarizena, velice prijemne prostredi.

• Zubní kaz
  • Zubní kámen