Eva Nedbálková, praktický lékař Havířov

MUDr. Eva Nedbálková

Uložit

Praktický lékař Více

17 názor

Uložit


Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Pavlovova 8, Havířov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Paní doktorka Nedbálková je velice příjemná , lidská a zároveň má profesionální přístup. Neměnil bych.

V
Ověřený profil

Kvalitní doktorka s profesionální sestrou. Obě naprosto v pohodě.

Paní doktorka je naprostý profesionál, vždy dokázala stanovit o jaké onemocnění jde a rychle pomohla k úlevě a uzdravení. Pokud je jen lehké podezření, neváhá a pošle ke specialistovi na další vyšetření. Je velice komunikativní, chápavá a příjemná, neměnil bych. A pokud jde o sestru,je naprosto v pohodě a ti co ji zde urážejí se v lidech absolutně neorientují. Sestra je zlatá ženská

Ověřený profil

velice špatná lékařka, které na zdraví pacientů vůbec nezáleží. Nedokáže rozpoznat ani velmi banální onemocnění. A k tomu je ještě velmi povýšená a arogantní, stejně jako její zdravotní sestra.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Velmi příjemná vždy ochotná mi pomoci i když jsem u ní velmi často.Se sestrou taky nemám problémy tak nechápu co proti ní každý má!!!Každý by se měl podívat na sebe než někoho hodnotím že!Paní doktorka mi velmi pomohla ve velmi těžké životní situaci a snaží se mi pomoci stále ,vždy mě pomohla se dostat po nemocích a operacích do pohody takže jen doporučuji.Jen mi vadí čekárna plná důchodců kteří si jdou jen s paní doktorkou pokecat to je hrůza a na nás nemocné pracující se pak nedostane!!!Sigi.

Paní doktorka je skvělá. Starala se dlouhé roky o mé rodiče, dokonce přijela k nim domů, aby ošetřila mou babičku, která u ní nikdy kartu neměla a byla jen na návštěvě. Milá, příjemná a vysoce profesionální.

M

Milá doktorka s profesionálním přístupem a trochu ráznou, ale jinak pohodovou sestrou. Dporučuji.

K

U paní doktorky jsem řadu let a nemohu si opravdu na nic stěžovat. Je velmi říjemná, komunikativní, vyslechne si co mě trápí, provede vyšetření a pak nastolí léčbu, která mi pomůže. Podle mého názoru má paní doktorka přehled o svých pacientech, a že někoho trápí plná čekárna a dlouhá čekací doba, ak se tomu nedivím. a každého si totiž udělá dost času, jen pacienti by se měli k ní chovat slušně a ne arogantně, jak jsem byla v několika případech svědkem. Mě paní doktorka pomáhá. Mohu opravdu jen doporučit.

U paní doktorky už jsem delší dobu a žádný problém jsem nikdy neměla, diagnozy přesné, jednání příjemné, člověk se díky sestřičce i pobaví. Z mých zkušeností mohu doporučit.

W

Pani doktorka je velmi prijemna a ochotna. Osetruje celou nasi rodinu jiz peknych par let, vzdy super uroven. Sestra - mozna nema nejlepsi komunikacni vlastnosti :) , ale vzdy kdyz ji vidim a slysim, tak se zasmeju a cloveku je hned lepe. Jeji pamatovak na lidi je obdivuhodny! Lepsi takovouhle, ktera si do Vas i obcas rejpne, nez nekoho netykaveho, neosobniho.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti