Praktický lékař stomatolog
Partyzánská 33, Prostějov

Vstřícnost, ochota, profesionalita!

Velmi zkušená, šikovná, hodná na lidi

Skvělá paní zubařka,perfektní a milý přístup,jak její tak i paní setřičky.Vždy ochotná,vstřícná.Chodíme k ní celá rodina.K dětem vždy milá.Vše vysvětli,poradí.Její přístup je pro nás vždy nadstandartní.V čekárně čekáme vždy max.5-10 min.Vřele doporučujeme.

Opět i u této paní doktorky změněn můj komentář na doporučuji, ačkoli jsem zadala nejlepší. Přitom můj komentář je rozhodně delší než výše uvedené komentáře. Udělejte si prosím pořádek v administrativě a svévolně neměňte zadané komentáře. Pokud se vám nelíbí nebo nezdá - raději ho neschvalujte, paní doktorce to asi jedno není, jak o ní kdo smýšlí.
Musím tedy napsat, že MUDr. Kvíčalová je stomagolog s lidským přístupem, přešla jsem k ní od jiné zubařky, která by své pacienty rozhodně nešetřila, tím myslím to, že její zákroky byly bolestivé, ač být nemusely, čekání 2 hodiny - i při předchozím objednání - bylo obvyklé.
Teď se objednám, do pěti minut po příchodu jsem v křesle, navíc mě to nebolí (chodím pravidelně právě kvůli strachu z bolesti zubů). Paní doktorka poradí, je ochotná, sestřička je velmi milá.
Od 2 let se mnou chodí i můj syn, oceňuji krásný přístup k němu.

mam moc hezke zuby

Strašná!Od dětství k vůli paní doktorce nesnáším zubaře-mám silný dávící reflex-za což člověk nemůže.Paní doktorce se to nelíbilo tak mi dala facku, nu je tomu už pár let ale já nezapomněla!

výborná péče, skvělý efekt

Paní doktorka mě vzala ikdyž měla téměř plno a navíc jsem přiznala, že jsem 7 let nenavštívila zubaře :o))). Jsem velmi spokojená jak s léčbou tak s přístupem. Nikdy jsem neplatila nic navíc, bílou plombu dává pouze po konzultaci zda ji chci a zda si připlatím. Na závěr doklad o zaplacení je samozřejmostí. Těch 7 let mi trvalo vstřebat zážitek od MUDr Krychtálka už před 10 lety si říkal o příspěvek - bez dokladu apod. To je ale na jiné hodnocení. Já paní doktorku vřele doporučuji.

Opravdu výborná lékařka, pokaždé když jsme měli někdo z rodiny, tak nám pomohla ještě ten den max. druhý den. Chodíme k ní celá rodina a jsme velmi spokojeni s jednáním a péčí.

Výborná zubařka. Chodím k ní už roky já i můj syn, vždy spraví vše dokonale a poradí.