Stomacentrum AVE
Antonínova 4465, Zlín

Umístění: Stomacentrum AVE Jiný

Paní zubařka je skvělá, všechno vysvětlí, zuby ošetřuje precizně, dává si záležet. Sestřička je taky moc fajn, obě dvě jsou komunikativní a vše se s nimi dá domluvit. Navíc se mi nikdy nestalo, že bych čekala dýl jak 5 minut, vždy berou ve smluvenou dobu.

Umístění: Stomacentrum AVE Jiný

Po dnešní návštěvě zubní ordinace mám opět pocit,že existují vyjimeční lidé.Pani doktorka je naprosto profesionální, pečlivá, obětavá, vše vvysvětlí a je především lidská.Taktéž sestra v ordinaci je naprosto skvělá,takže můj strach ze zubní ordinace z dob minulých je dávno pryč .

Umístění: Stomacentrum AVE Jiný

Po 25 letech jsem změnila zubaře. Paní doktorka je úžasná, má šikovné ruce a profesionální přístup. Zase si připadám jako u opravdového zubaře :).
Sestřička moc milá.

Umístění: Stomacentrum AVE Jiný

Výborná mladá zubařka a navíc pěkná. U ní se zbavíte strachu ze zubaře. Je velmi empatická a příjemná. Všechno Vám vysvětlí a ukáže. Sestřička v ordinaci taky naprosto profesionální a strašně milá. Doporučuji jak pro děti tak pro dospělé!!! ;)

Výborná milá paní zubařka. Jeden z mála doktorů, který udělá pro pacienta maximum. Chová se profesionálně. Chodíme k ní celá rodina a nikdo z nás by neměnil.

Paní doktorku vřele doporučuji, hodná, milá a profesionální.Dcera taky nadšená, a to je u zubaře co říct :)
Sesřička velmi příjemná.

byl jsem jednou a musim rict ze je velmi mila a citliva tak jsi mysli
m jak nabyde praxi bude jeste lepsi