Privátní praktický lékař
Potoky 5145, Zlín

Paní doktorka je sice moc příjemná a dá se říct, že člověka neodbude (i když prevence by mohly být důslednější), ale co se týče pracovní doby v její ordinaci, jsem naprosto zhrozena! Ještě se mi nestalo, že by byla v ordinaci přítomna v 7:00, jako uvádí v ordinačních hodinách. Pokaždé, co jsem tam byla přišla minimálně o půl hodiny později. Když tam byl manžel naposledy přišla dokonce o hodinu a půl později. Je to opravdu hrozné a neprofesionální.

Sestra je velmi neochotna a neprijemna a arogantni. Poradi pacientu se nerespektuje, doktorce jeden pacient trva min. pul hodinu. Jelikoz si chce strasne povidat. Nedoporucuji.

Pani doktorka je velmi mila ochotna a nic nezanedba a to je dulezite. Je take vemi srdecna a ma pekny pristup k lidem.

Maximální spokojenost. Výborná paní doktorka, velmi ochotná a milá. S tím spojený je jediný problém a to sice, že k ní tudíž chodí hodně lidí a člověk si v čekárně počká. Nebylo by špatné, kdyby zavedla alespoň nějaký pořadník...

Člověk si sice počká, ale pokud se naučí, že v v 6:30 dojdou lidi na injekce,odběry. 6:45první pacienti nedočkavý. 7:00plná čekárna a v 10-11 je tam docela prázdněji.
Ovšem opravdu hodinku minimálně vždy. Taky mě to štvalo, když jsem šel z krkem a rýmou. Ale s vážným problémem co ted mám důkladně vše zjištuje, vyptává se a hold to trvá.

Řekla bych, že není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem.
Toto už řekl někdo dávno přede mnou.
Názor na sestřičku - kladný, nikoho neprotlačuje, dodržuje pořadí, nechápu, co se komu nelíbí. Je to žena na svém místě!
Názor na paní doktorku - nemohu si naříkat, pokládá otázky, ze kterých může určit diagnózu, vybere příslušný lék, informuje o ceně, pokud je potřeba, pošle k odbornému lékaři, vybírá peníze tak, jak jí to určuje zákon, takže mohu doporučit. L.S.

vyborna

Velmi nepříjemná,arogantní sestra, která dělá vizitku této ordinaci. Ordinační hodiny mají od 7-12hod.ovšem v 7,15 přichází sestra a doktorka 7,30, nevím kdo by si toto mohl dovolit .

Já osobně si naprosto nemůžu stěžovat. Paní doktorka je milá, vstřícná a přívětivá. Při jakémkoliv zdravotním problému situaci ihned řeší. Předepisuje léky účinné a když je nutné odeslat pacienta k odbornému lékaři, vždy tak učiní.