Eva Foltýnová, praktický lékař Zlín

MUDr. Eva Foltýnová

Praktický lékař Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Potoky 5145, Zlín
Privátní praktický lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
9 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Paní doktorka je sice moc příjemná a dá se říct, že člověka neodbude (i když prevence by mohly být důslednější), ale co se týče pracovní doby v její ordinaci, jsem naprosto zhrozena! Ještě se mi nestalo, že by byla v ordinaci přítomna v 7:00, jako uvádí v ordinačních hodinách. Pokaždé, co jsem tam byla přišla minimálně o půl hodiny později. Když tam byl manžel naposledy přišla dokonce o hodinu a půl později. Je to opravdu hrozné a neprofesionální.


D
Ověřeny pacient

Sestra je velmi neochotna a neprijemna a arogantni. Poradi pacientu se nerespektuje, doktorce jeden pacient trva min. pul hodinu. Jelikoz si chce strasne povidat. Nedoporucuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Pani doktorka je velmi mila ochotna a nic nezanedba a to je dulezite. Je take vemi srdecna a ma pekny pristup k lidem.


Maximální spokojenost. Výborná paní doktorka, velmi ochotná a milá. S tím spojený je jediný problém a to sice, že k ní tudíž chodí hodně lidí a člověk si v čekárně počká. Nebylo by špatné, kdyby zavedla alespoň nějaký pořadník...


Člověk si sice počká, ale pokud se naučí, že v v 6:30 dojdou lidi na injekce,odběry. 6:45první pacienti nedočkavý. 7:00plná čekárna a v 10-11 je tam docela prázdněji.
Ovšem opravdu hodinku minimálně vždy. Taky mě to štvalo, když jsem šel z krkem a rýmou. Ale s vážným problémem co ted mám důkladně vše zjištuje, vyptává se a hold to trvá.


Řekla bych, že není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem.
Toto už řekl někdo dávno přede mnou.
Názor na sestřičku - kladný, nikoho neprotlačuje, dodržuje pořadí, nechápu, co se komu nelíbí. Je to žena na svém místě!
Názor na paní doktorku - nemohu si naříkat, pokládá otázky, ze kterých může určit diagnózu, vybere příslušný lék, informuje o ceně, pokud je potřeba, pošle k odbornému lékaři, vybírá peníze tak, jak jí to určuje zákon, takže mohu doporučit. L.S.


S

vyborna


Velmi nepříjemná,arogantní sestra, která dělá vizitku této ordinaci. Ordinační hodiny mají od 7-12hod.ovšem v 7,15 přichází sestra a doktorka 7,30, nevím kdo by si toto mohl dovolit .

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

Já osobně si naprosto nemůžu stěžovat. Paní doktorka je milá, vstřícná a přívětivá. Při jakémkoliv zdravotním problému situaci ihned řeší. Předepisuje léky účinné a když je nutné odeslat pacienta k odbornému lékaři, vždy tak učiní.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti