Hálkova 1, Praha 2, Praha
NE kazům

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Dentální hygiena • 1 350 Kč

Dentální hygiena dětí do 15 let • 850 Kč

Dentální hygiena s Air-flow • 1 350 Kč +3 Více

Domácí bělení • 3 500 Kč

Kombinované bělení, domácí + ordinační fáze (po předchozí konzultaci) • 7 500 Kč

Vstupní vyšetření, dentální hygiena • 1 400 Kč

Při své práci se vždy snažím, aby pacienti odcházeli spokojeni a s úsměvem na tváři...Přesvědčím Vás, že dentální hygiena není jen o spoustě krve a bo...

• Zápach z úst
  • Zubní kámen
  • Problémy se zuby

Ukončené školy

• Prešovská univerzita Dentální hygiena

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Dentální hygiena

1 350 Kč

Dentální hygiena dětí do 15 let

850 Kč

NE kazům

Dentální hygiena s Air-flow

1 350 Kč

Domácí bělení

3 500 Kč

NE kazům

Kombinované bělení, domácí + ordinační fáze (po předchozí konzultaci)

7 500 Kč

Vstupní vyšetření, dentální hygiena

1 400 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

Byla jsem u paní doktorky poprvé a jsem velice spokojená! Paní Andrlová se ke mně chovala pěčlivě, vysvětlovala každý zákrok. S kvalitou hygieny jsem také moc spokojená! Vřele doporučuji :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Super péče při vstupní prohlídce. Přes hodinu jsme odstraňovali zubní kámen apod. Děkuji a doporučiji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Vše naprosto v pořádku. Paní hygienistka vše trpělivě vysvětlí, poradí. Prostředí ordinace je velice příjemné.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

Se službami Bc. Andrlové jsem naprosto spokojená. Je milá, ochotná, pečlivá, profesionální. Nemám vytknout.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

S paní hygienistkou jsem byla spokojená, byla hodná a vše vysvětlila. Byla šetrná, poradila s pomůckami :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Myslím, že paní hygienistka je velmi příjemná a pečlivá a vše v klidu vysvětlí. Určitě ji doporučuji.

Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Moc milá paní doktorka, všechno vysvětlí, poradí. Pěkná ordinace, nepřemrštěná cena. Za mě spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

Bola som velmi spokojná s vysvetlením a samotným vyčistením zubov. Do tejto ordinácie, sa určite vrátim, pani Andrlová je precizná a záleží jej na tom, aby vaše zuby boli zdravé.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Vše skvělé. Hodně se bojim hygieny protože mám citlivý zuby a vždy mě to dost bolí. Tohle byla první hygiena u který to skoro nebolelo a paní Andrlová mi všechno během hygieny vysvětlovala. Je vidět že je fakt profesionál. Už nikdy k nikomu jinému.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Paní hygienistka mi vše skvěle vysvětlila včetně následné péče, ošetření bylo dle mého názoru pečlivé a dostatečné.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,
    delam jeden velmi dulezity projekt do skoly do hodiny biologie o lidskem traveni. Tento projekt rozhodne ze 45% o me vysledne znamce, rada bych se tedy zeptala Vas, specialistu, na otazku, kterou bych rada uvedla mezi zajimavosti.
    Kolik % kalorii se vstrebava v ustech? Slysela jsem od neoverenych zdroju, ze jista cast to je, ovsem mela jsem zato, ze k absorbovani kalorii dochazi az dal v travicim traktu.
    Dekuji a omlouvam se, pokud jsem rusila

Dobrý den, souhlasím s kolegy a doporučila bych Vám se obrátit na nutričního specialistu, ten jistě Váš dotaz zodpoví přesněji, než bych byla schopná já. Hezký den

Bc. Eva Andrlová

• Zápach z úst