Hálkova 1, Praha 2, Praha
NE kazům

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Dentální hygiena • 1 150 Kč

Dentální hygiena dětí do 15 let • 850 Kč

Dentální hygiena s Air-flow • 1 250 Kč +3 Více

Domácí bělení • 3 500 Kč

Kombinované bělení, domácí + ordinační fáze (po předchozí konzultaci) • 7 500 Kč

Vstupní vyšetření, dentální hygiena • 1 300 Kč

Při své práci se vždy snažím, aby pacienti odcházeli spokojeni a s úsměvem na tváři...Přesvědčím Vás, že dentální hygiena není jen o spoustě krve a bo...

• Zápach z úst

1 150 Kč

Dentální hygiena dětí do 15 let

850 Kč

NE kazům

Dentální hygiena s Air-flow

1 250 Kč

Domácí bělení

3 500 Kč

NE kazům

Kombinované bělení, domácí + ordinační fáze (po předchozí konzultaci)

7 500 Kč

Vstupní vyšetření, dentální hygiena

1 300 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Byka jsem s provedením dentalní hygieny spokojená. BC. Andrlová je dochvilná, srozumitelná, pečlivá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Vse super. Profesionalni pristup, temer zadna bolest, skvely vysledek a rad se v budoucnu vratim ...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Velice milá paní hygienistka, byla jsem poprvé a cítila jsem se velmi příjemně. Vše mi ukázala, vysvětlila, ráda přijdu znovu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

Všechno vysvětlí a její práce je profesionální. Poradí jak dál pečovat o zuby včetně praktické ukázky a dodání potřebných pomůcek.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

Jsme velmi spokojení, chodíme pravidelně celá rodina. Paní Andrlová, je velmi pečlivá, příjemná a má hezký přístup k dětem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Návštěvu jsem dlouho odkládal, ale nyní jsem moc rád, že jsem šel. Paní doktorka je velice empatická a profesionálně ošetřila můj chrup. :D Doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Velice příjemné, milé prostředí. Paní doktorka je milá, příjemná, vše vysvětlí. Moc velká spokojenost

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

Pani hygienistka je velmi mila a sympaticka. Osetreni je setrne a naprosto precizni ! Mohu kazdemu doporucit

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Byla to má první návštěva dentální hygieny, líbil se mi přístup a to, že jsem z ordinace odchazela se zuby poznatelně čistšími, ale ne s depresí, že jsou mé zuby hrozné a motivovaná čistit si lépe.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

Velice profesionalní a lidský přístup. Citliva a vnímavá hygienistka. Mám zkušenosti z jiných ordinací, kdy se mi bolestí kroutily špičky u nohou, ale tady to bylo supr! A to trpím na citlivé krčky a dávivým reflexem... Pani Evu doporučuji i z hlediska jejího vzdělání a praxe na prestižní škole u Dr. Kovalové.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,
    delam jeden velmi dulezity projekt do skoly do hodiny biologie o lidskem traveni. Tento projekt rozhodne ze 45% o me vysledne znamce, rada bych se tedy zeptala Vas, specialistu, na otazku, kterou bych rada uvedla mezi zajimavosti.
    Kolik % kalorii se vstrebava v ustech? Slysela jsem od neoverenych zdroju, ze jista cast to je, ovsem mela jsem zato, ze k absorbovani kalorii dochazi az dal v travicim traktu.
    Dekuji a omlouvam se, pokud jsem rusila

Dobrý den, souhlasím s kolegy a doporučila bych Vám se obrátit na nutričního specialistu, ten jistě Váš dotaz zodpoví přesněji, než bych byla schopná já. Hezký den

Bc. Eva Andrlová

• Zápach z úst