Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta
731 90.....
608 38.....

Dentální hygiena • 1 150 Kč

Dentální hygiena dětí do 15 let • 850 Kč

Dentální hygiena s Air-flow • 1 250 Kč +3 Více

Domácí bělení • 3 500 Kč

Kombinované bělení, domácí + ordinační fáze (po předchozí konzultaci) • 7 500 Kč

Vstupní vyšetření, dentální hygiena • 1 300 Kč

Při své práci se vždy snažím, aby pacienti odcházeli spokojeni a s úsměvem na tváři...Přesvědčím Vás, že dentální hygiena není jen o spoustě krve a bo...

• zápach z úst

1 150 Kč

Dentální hygiena dětí do 15 let

850 Kč

NE kazům

Dentální hygiena s Air-flow

1 250 Kč

Domácí bělení

3 500 Kč

NE kazům

Kombinované bělení, domácí + ordinační fáze (po předchozí konzultaci)

7 500 Kč

Vstupní vyšetření, dentální hygiena

1 300 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům

Paní Andrlová je velmi milá, se vším ráda poradí, vysvětlí. Ošetření nebolelo a bylo provedeno pečlivě. Mohu jenom doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům

Velmi příjemné prostředí a profesionální jednání , ošetření. Velmi doporučuji. Celkově velice pozitivní zkušenost a určitě se rád vrátím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Zubni hygiena

Paní doktorka je velmi milá a profesionální, vše v průběhu návštěvy vysvětlovala. Odcházela jsem maximálně spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

Skvělý a profesionální přístup! S návštěvou jsem spokojená. Paní hygienistka byla velice milá a příjemná. Všem vřele doporučuji!
Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Perfektni a profesionalni pece! Prijemna a mila dent.hygienistka. Fajn prostredi. Vrele doporucuji vsem!

Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření

Ošetření proběhlo přesně na čas, paní Andrlová je moc milá a příjemná a ošetření bylo zcela bezbolestné a navíc jsem obdržela jednoduché návody jak domácí péči zlepšit. Určitě přijdu znovu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření

Rozhodne doporucuji. Byla to ma prvni navsteva a jsem moc spokojena. Pani Andrlova je mila, prijemna a osetreni bylo provedeno velmi jemne. Vse mi bylo vysvetleno jak jsem potrebovala a citila jsem ze jsem v dobrych rukou. Navic na skvelem miste v centru. Dekuji

Umístění: NE kazům Zubni hygiena

Velmi dobra sluzba. Naprosta spokojenost s pristupem, a timingem. Vse probehlo k plne spokojenosti. Super

Bc. Eva Andrlová

Děkuji Vám za milá slova. Každé vyjádření spokojenosti je hnacím motorem pro moji další práci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům

Profesionalni a vstřícný přístup. Všechno bylo vysvětleno a ukázáno. Vřele doporučuji a těším se na další návštěvu.

Bc. Eva Andrlová

Děkuji a jsem ráda, že jste byl spokojený. Také se těším na další setkání s Vámi

Umístění: NE kazům

Jsem maximálně spokojená, skvělá hygienistka. Zákrok mne vůbec nebolel (u předchozích hygienistů ano), skoro ani nekrvácel a ještě mám ze zubů bezva pocit, řekla bych opravdu viditelný rozdíl. Paní Andrlová je velmi milá, vše Vám pečlivě vysvětlí! Určitě doporučuji!

Děkuji Vám a jsem ráda, že jsme našli společnou řeč. Těší mě Vaše spokojenost

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,
    delam jeden velmi dulezity projekt do skoly do hodiny biologie o lidskem traveni. Tento projekt rozhodne ze 45% o me vysledne znamce, rada bych se tedy zeptala Vas, specialistu, na otazku, kterou bych rada uvedla mezi zajimavosti.
    Kolik % kalorii se vstrebava v ustech? Slysela jsem od neoverenych zdroju, ze jista cast to je, ovsem mela jsem zato, ze k absorbovani kalorii dochazi az dal v travicim traktu.
    Dekuji a omlouvam se, pokud jsem rusila

Dobrý den, souhlasím s kolegy a doporučila bych Vám se obrátit na nutričního specialistu, ten jistě Váš dotaz zodpoví přesněji, než bych byla schopná já. Hezký den

• zápach z úst
  • zubní kámen