Hálkova 1, Praha 2, Praha
NE kazům (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta
731 90.....
608 38.....

Vstupní vyšetření, dentální hygiena • 1 300 Kč

Dentální hygiena s Air-flow • 1 250 Kč

Dentální hygiena • 1 150 Kč +3 Více

Dentální hygiena dětí do 15 let • 850 Kč

Kombinované bělení, domácí + ordinační fáze (po předchozí konzultaci) • 7 500 Kč

Domácí bělení • 3 500 Kč

Při své práci se vždy snažím, aby pacienti odcházeli spokojeni a s úsměvem na tváři...Přesvědčím Vás, že dentální hygiena není jen o spoustě krve a bo...

• zápach z úst
  • zubní kámen
  • problémy se zuby

Ukončené školy

• Prešovská univerzita Dentální hygiena

Znalost jazyků

Angličtina

Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření

Ošetření proběhlo přesně na čas, paní Andrlová je moc milá a příjemná a ošetření bylo zcela bezbolestné a navíc jsem obdržela jednoduché návody jak domácí péči zlepšit. Určitě přijdu znovu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření

Rozhodne doporucuji. Byla to ma prvni navsteva a jsem moc spokojena. Pani Andrlova je mila, prijemna a osetreni bylo provedeno velmi jemne. Vse mi bylo vysvetleno jak jsem potrebovala a citila jsem ze jsem v dobrych rukou. Navic na skvelem miste v centru. Dekuji

Umístění: NE kazům Zubni hygiena

Velmi dobra sluzba. Naprosta spokojenost s pristupem, a timingem. Vse probehlo k plne spokojenosti. Super

Bc. Eva Andrlová

Děkuji Vám za milá slova. Každé vyjádření spokojenosti je hnacím motorem pro moji další práci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům

Profesionalni a vstřícný přístup. Všechno bylo vysvětleno a ukázáno. Vřele doporučuji a těším se na další návštěvu.

Bc. Eva Andrlová

Děkuji a jsem ráda, že jste byl spokojený. Také se těším na další setkání s Vámi

Umístění: NE kazům

Jsem maximálně spokojená, skvělá hygienistka. Zákrok mne vůbec nebolel (u předchozích hygienistů ano), skoro ani nekrvácel a ještě mám ze zubů bezva pocit, řekla bych opravdu viditelný rozdíl. Paní Andrlová je velmi milá, vše Vám pečlivě vysvětlí! Určitě doporučuji!

Děkuji Vám a jsem ráda, že jsme našli společnou řeč. Těší mě Vaše spokojenost

Umístění: NE kazům

Paní hygienistka byla velmi mila, vše mi vysvětlila (co a jak bude provádět) a při praci byla velice důkladná.
Dekuji mockrat :)

Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

K pani Andrlove jsem sla, protoze moje dentalni hygienistka nemela cas a musim rict, ze u ni jiz zustanu. Je velmi citliva, stale se ujistuje jestli je vse v poradku. Opravdu se mi venovala a nevynechala ani mistecko. Ordinace je moderni, kousek od metra i.p. Pavlova. Neni co vytknout.

Bc. Eva Andrlová

Dobrý den, moc děkuji a věřím, že naše další spolupráce bude i nadále úspěšná.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

Pani doktorka je moc mila, rada se zasmeje a porad se ubezpecuje, ze vas nic netrapi. Hodinka rychle utekla a ackoliv se zubarum a jim podovnym nejradeji vyhybam, bylo to dneska v pohode. Urcite bych prisel znova.

Umístění: NE kazům

Moc milá, profesionální. Ošetření skvělé maximální spokojenost Určitě se objednám znovu. Ještě jednou děkuji.

Bc. Eva Andrlová

Dobrý den, moc děkuji za Vaše milá slova. Jsem ráda, že jste byla spokojená a těším se na další setkání.

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Paní Andrlová je velice příjemná, pohodová, umí dobře vysvětlit a poradit. Návštěva proběhla bez prodlev a čekání. Mohu vřele doporučit.

Vstupní vyšetření, dentální hygiena

1 300 Kč

1 300 Kč

NE kazům

Dentální hygiena s Air-flow

1 250 Kč

Dentální hygiena dětí do 15 let

850 Kč

850 Kč

NE kazům

Kombinované bělení, domácí + ordinační fáze (po předchozí konzultaci)

7 500 Kč

Umístění: NE kazům Zubni hygiena

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům

Děkuji Vám a jsem ráda, že jsme našli společnou řeč. Těší mě Vaše spokojenost

Dekuji mockrat :)

Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

Bc. Eva Andrlová

Dobrý den, moc děkuji a věřím, že naše další spolupráce bude i nadále úspěšná.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,
    delam jeden velmi dulezity projekt do skoly do hodiny biologie o lidskem traveni. Tento projekt rozhodne ze 45% o me vysledne znamce, rada bych se tedy zeptala Vas, specialistu, na otazku, kterou bych rada uvedla mezi zajimavosti.
    Kolik % kalorii se vstrebava v ustech? Slysela jsem od neoverenych zdroju, ze jista cast to je, ovsem mela jsem zato, ze k absorbovani kalorii dochazi az dal v travicim traktu.
    Dekuji a omlouvam se, pokud jsem rusila

Dobrý den, souhlasím s kolegy a doporučila bych Vám se obrátit na nutričního specialistu, ten jistě Váš dotaz zodpoví přesněji, než bych byla schopná já. Hezký den

• zápach z úst
  • zubní kámen