Hálkova 1, Praha 2, Praha
NE kazům

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Vstupní vyšetření, dentální hygiena • 1 400 Kč

Dentální hygiena s Air-flow • 1 350 Kč

Dentální hygiena • 1 350 Kč +3 Více

Dentální hygiena dětí do 15 let • 850 Kč

Kombinované bělení, domácí + ordinační fáze (po předchozí konzultaci) • 7 500 Kč

Domácí bělení • 3 500 Kč

Při své práci se vždy snažím, aby pacienti odcházeli spokojeni a s úsměvem na tváři...Přesvědčím Vás, že dentální hygiena není jen o spoustě krve a bo...

• Zápach z úst
  • Zubní kámen
  • Problémy se zuby

Ukončené školy

• Prešovská univerzita Dentální hygiena

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 350 Kč

850 Kč

1 350 Kč

3 500 Kč

7 500 Kč

1 400 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

Doporučuji. Paní Andrlová vždy odvede profesionální práci s výbornou kvalitou. Objednání přes formulář na webu včetně komunikace pro potvrzení termínu probíhala naprosto hladce.

Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Super dentální hygiena :-) Paní Andrlová je milá, zkušená a svou práci odvádí na 100 %. Moc doporučuji!

Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Paní hygienistka Andrlová je velmi příjemná, ochotná, vše vysvětlí a poradí. Prostředí ordinace je také příjemné a čisté. Ordinace je situována ve velmi dobře přístupné lokalitě,nedaleko metra I. P. pavlova.

Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Profesionální péče a vstřícný přístup, rozumná čekací doba na objednání, maximální spokojenost se službami.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

S paní Andrlovou jsem velice spokojená. Nemohu nic vytknout. Ráda se vracím a ráda doporučím svým kolegům a kamarádům.

Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Very professional and kind! She explained every procedure. Very punctual. I highly recommend her!

Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Dostupnost,vysoká kvalita provedení zákroku, příjemné prostředí.
Brzké objednání, bez čekání, na zákrok

Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Velmi příjemný a milý profesionální přístup. Bez dlouhých řečí provedla úkon, a to skvěle. Poradila. Děkuji.

Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Profesionalita, příjemný a citlivý přístup k pacientovi, komfortní a pěkné prostředí, rozhodně doporučuji.

Umístění: NE kazům Dentální hygiena

U paní Andrlové jsem byla ve všem maximálně spokojená, mohu ji všem vřele doporučit. Navštívím její ordinaci znova.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,
delam jeden velmi dulezity projekt do skoly do hodiny biologie o lidskem traveni. Tento projekt rozhodne ze 45% o me vysledne znamce, rada bych se tedy zeptala Vas, specialistu, na otazku, kterou bych rada uvedla mezi zajimavosti.
Kolik % kalorii se vstrebava v ustech? Slysela jsem od neoverenych zdroju, ze jista cast to je, ovsem mela jsem zato, ze k absorbovani kalorii dochazi az dal v travicim traktu.
Dekuji a omlouvam se, pokud jsem rusila

Dobrý den, souhlasím s kolegy a doporučila bych Vám se obrátit na nutričního specialistu, ten jistě Váš dotaz zodpoví přesněji, než bych byla schopná já. Hezký den

Bc. Eva Andrlová

• Zápach z úst