Hálkova 1, Praha 2, Praha
NE kazům

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Dentalni hygiena - dospělí • 1 500 Kč

Dentální hygiena • 1 500 Kč

Dentální hygiena děti do 15 let • 950 Kč +2 Více

Při své práci se vždy snažím, aby pacienti odcházeli spokojeni a s úsměvem na tváři...Přesvědčím Vás, že dentální hygiena není jen o spoustě krve a bo...

• Zápach z úst
  • Zubní kámen
  • Problémy se zuby

Ukončené školy

• Prešovská univerzita Dentální hygiena

• dentální hygiena

Znalost jazyků

• Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

950 Kč

1 600 Kč

Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow 60 min

Moc milá hygienistka. Vše provedeno s vysvětlením, s citem. Za mě spokojenost a určitě doporučuji. Oceňuji hlavně možnost objednávat se online.

Umístění: NE kazům Dentalni hygiena - dospělí

Velmi doporučuji! Profesionální, milý přístup. Hygienistka je velmi pečlivá a vše detailně vysvětluje.

Umístění: NE kazům

Velká spokojenost paní doktorka je velmi pečlivá a velmi jemná a precizní Doporučuji návštěvu. Děkuji

Umístění: NE kazům

Vše naprosto vpořádku, velmi příjemná návštěva a moc hezké prostředí. Nemohu nic vytknout. Určitě navštívím znovu

W

Lékařka velmi milá.
Vše mi pečlivě vysvětlila a výkon se snažila provádět velmi citlivě.
I když mám zuby hodně citlivé, tak jsem rád, že se o mě takhle hezky někdo stará :)

Umístění: NE kazům

Velká spokojenost: milý přístup, nebolelo to jako v mé předchozí ordinaci + super rady a tipy na závěr. Určitě se sem objednám znovu.

Umístění: NE kazům

Mam velmi dobrou zkusenost. Prijemny pristup k pacientovi, porada tak i vysledek vyborny. Vrele doporucuji.

Umístění: NE kazům

Pani naprosto úžasná,mila,uz mam další termin a těším se opět na dentalni hygienu.....naprosto skvělá prace

Umístění: NE kazům

celkově spokojen, spolehlivé objednání, dodržení času, citlivé zacházení, příjemná atmosféra, není co vytknout

Umístění: NE kazům

Skvělý první dojem. Byl jsem zde poprvé a určitě budu chodit i nadále. Pečlivé vyšetření i čištění, velmi milá a zároveň profesionální komunikace.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,
delam jeden velmi dulezity projekt do skoly do hodiny biologie o lidskem traveni. Tento projekt rozhodne ze 45% o me vysledne znamce, rada bych se tedy zeptala Vas, specialistu, na otazku, kterou bych rada uvedla mezi zajimavosti.
Kolik % kalorii se vstrebava v ustech? Slysela jsem od neoverenych zdroju, ze jista cast to je, ovsem mela jsem zato, ze k absorbovani kalorii dochazi az dal v travicim traktu.
Dekuji a omlouvam se, pokud jsem rusila

Dobrý den, souhlasím s kolegy a doporučila bych Vám se obrátit na nutričního specialistu, ten jistě Váš dotaz zodpoví přesněji, než bych byla schopná já. Hezký den

Bc. Eva Andrlová

• Zápach z úst