Bc.

Eva Andrlová

verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

9 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 20 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Při své práci se vždy snažím, aby pacienti odcházeli spokojeni a s úsměvem na tváři...Přesvědčím Vás, že dentální hygiena není jen o spoustě krve a bolesti :-) Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Kreditní karta
    V této ordinaci přijímám:
    dospělí, děti jakéhokoliv věku

Služby

Vstupní vyšetření, dentální hygiena (60min.) 1 200 Kč
    Dentální hygiena (leštění ruční, 45-60min.) 1 000 Kč
    Ordinační bělení zubů (120min.) po předchozí konzultaci nebo dentální hygieně 4 000 Kč
    Dentální hygiena (leštění pískování, 45-60min.) 1 250 Kč
    Dentální hygiena dětí do 15 let (30-60min.) 850 Kč
    Konzultace před bělením zubů (30min.), cenu odečteme od celkové částky bělení 800 Kč

Hodnocení pacientů

• R
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: NE kazůmSlužby: Vstupní vyšetření, dentální hygiena (60min.)

Paní hygienistka byla velmi příjemná, odborný a profesionální přístup! Těším se na další návštěvu! Doporučuju všem, zuby jsou nejdůležitější, závisí na nich vaše zdraví!

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: NE kazůmSlužby: Dentální hygiena (leštění pískování, 45-60min.)

S návštěvou jsem byla velmi spokojena. Konala se přesně v dohodnutý čas, necítila jsem žádnou bolest.
    ...
    Pokud je názor nedostatečný, nepublikujte jej.

• Umístění: NE kazůmSlužby: Dentální hygiena (leštění ruční, 45-60min.)

Moje návštěva v Ne Kazům poté, co paní Kmentová odešla na mateřskou. První setkání bylo milé, paní hygienistka je pečlivá, postup vysvětlí předem a čištění provádí velice citlivě. S ošetřením jako vždy velká spokojenost.

• J
    Umístění: NE kazůmSlužby: Vstupní vyšetření

Vynikající dentální hygienistka. Velmi milá, sympatická, má profesionální přístup a pracuje pečlivě. Konečně jsem našel někoho, kdo dokáže pečlivě pracovat, a zaroven dělá práci velmi jemně a bezbolestně. Určitě se znovu vrátím. Doporučuji všem.

• J
    Umístění: NE kazůmSlužby: Vstupní vyšetření

Příjemná paní hygienistka. S ošetřením jsem byla velmi spokojena. Na rozdíl od mých předchozích návštěv v jiném lékařském zařízení, bylo ošetření příjemné a přitom důkladné. Nakonec mi paní hygienistka ještě dala několik užitečných rad. I cena je ve srovnání s jinými zařízeními v Praze velmi přijatelná. Určitě se objednám znovu.

Eva Andrlová2018-05-02

Děkuji za milá slova, která mě velmi těší.

• T
    Umístění: NE kazům

Práce pečlivá, cena více než přijatelná.
    Při návštěvě ordinace jsem nečekal a šel hned na řadu. Konec za 60min jak bylo domluveno. Na konci jsem byl poučen jak se o zuby starat, aby provedená hygiena vydržela co nejdéle.
    S výsledkem jsem velmi spokojen - doporučuji.
    Velká výhoda je ordinace v centru Prahy kousek od stanice metra I.P. Pavlova.

• Umístění: NE kazůmSlužby: Zubní kámen a krvácivé dásně

Paní hygienistka byla velmi milá, vše předem vysvětlila a tím snížila můj strach.Děkuji a vřele doporučuji, jistě se znovu objednám.

• Umístění: NE kazůmSlužby: Vstupní vyšetření

Oceňuji zejména profesionální, vlídný přístup k pacientovi a také pečlivost, se kterou byly jednotlivé úkony provedeny. Velmi doporučuji.

Eva Andrlová2017-11-29

Velmi děkuji za milé hodnocení, které mě povzbuzuje v práci...

• M
    Umístění: NE kazůmSlužby: Vstupní vyšetření, dentální hygiena (60min.)

Velmi milá návštěva. Paní hygienistka mi vše předem vysvětlila a tak snížila moji míru strachu. Děkuji. Vřele doporučuji.

Dotazy od pacientů (1)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Při své práci se vždy snažím, aby pacienti odcházeli spokojeni a s úsměvem na tváři...Přesvědčím Vás, že dentální hygiena není jen o spoustě krve a bolesti :-)

• dentální hygiena

Ukončené školy