Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta
731 90.....
608 38.....

Dentální hygiena • 1 150 Kč

Dentální hygiena dětí do 15 let • 850 Kč

Dentální hygiena s Air-flow • 1 250 Kč +3 Více

Domácí bělení • 3 500 Kč

Kombinované bělení, domácí + ordinační fáze (po předchozí konzultaci) • 7 500 Kč

Vstupní vyšetření, dentální hygiena • 1 300 Kč

Při své práci se vždy snažím, aby pacienti odcházeli spokojeni a s úsměvem na tváři...Přesvědčím Vás, že dentální hygiena není jen o spoustě krve a bo...

• zápach z úst

1 150 Kč

Dentální hygiena dětí do 15 let

850 Kč

NE kazům

Dentální hygiena s Air-flow

1 250 Kč

Domácí bělení

3 500 Kč

NE kazům

Kombinované bělení, domácí + ordinační fáze (po předchozí konzultaci)

7 500 Kč

Vstupní vyšetření, dentální hygiena

1 300 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření

Dobrý den,
ráda bych se přidala ke skupině spokojených "pacientů" báječné Paní Hygienistky Evy Andrlové. Ošetření bylo skvělé a bezbolestné. Mám chronický zánět dásní a vytrpěla jsem si na zubařském křesle už ledaccos, u paní Andrlové bylo vše v naprostém klidu, je profesionálka se vším všudy, je velmi milá a v ordinaci panuje přátelská atmosféra. Tak krásně vyčištěné zoubky jsem ještě neměla :). Moc Vám děkuji a těším se na další návštěvu. Každému vřele doporučuji. Lenka Rudolfová

Umístění: NE kazům zubní hygiena

Byla jsem velice spokojená, příkladný přístup, vše mi bylo dopředu vysvětleno, každý krok a s úsměvem. Ani to nebolelo:) Určitě doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření

Paní Andrlová je skutečně osoba na pravém místě. Vyzkoušela jsem dříve několik míst a až tady jsem zjistila, že dentální hygiena opravdu nemusí bolet a dokonce se na ni člověk může těšit. Kromě perfektní péče u paní Andrlové její pacienti dostávají také příjemné vystupování, milý úsměv a lidský přístup. Za mě opravdu TOP služba a velmi doporučuji.

Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření

S ošetřením jsem byla velmi spokojená. Velmi profesionální přístup. Dentální hygienička byla milá a pečlivá. Návštevu vřele doporučuji, já určitě navštívím i příště.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům

Nejlepší!!! Dekuju za super poctivou hygienu a navíc velmi vlídný přístup. Rozhodně doporučuji. Magdaléna

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům

Skvělý přátelský přístup. Před výkonem o všem důkladně informován, ošetření bezbolestné. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům

Paní Andrlová je velmi milá, se vším ráda poradí, vysvětlí. Ošetření nebolelo a bylo provedeno pečlivě. Mohu jenom doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům

Velmi příjemné prostředí a profesionální jednání , ošetření. Velmi doporučuji. Celkově velice pozitivní zkušenost a určitě se rád vrátím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Zubni hygiena

Paní doktorka je velmi milá a profesionální, vše v průběhu návštěvy vysvětlovala. Odcházela jsem maximálně spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

Skvělý a profesionální přístup! S návštěvou jsem spokojená. Paní hygienistka byla velice milá a příjemná. Všem vřele doporučuji!
Děkuji

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,
    delam jeden velmi dulezity projekt do skoly do hodiny biologie o lidskem traveni. Tento projekt rozhodne ze 45% o me vysledne znamce, rada bych se tedy zeptala Vas, specialistu, na otazku, kterou bych rada uvedla mezi zajimavosti.
    Kolik % kalorii se vstrebava v ustech? Slysela jsem od neoverenych zdroju, ze jista cast to je, ovsem mela jsem zato, ze k absorbovani kalorii dochazi az dal v travicim traktu.
    Dekuji a omlouvam se, pokud jsem rusila

Dobrý den, souhlasím s kolegy a doporučila bych Vám se obrátit na nutričního specialistu, ten jistě Váš dotaz zodpoví přesněji, než bych byla schopná já. Hezký den

Bc. Eva Andrlová

• zápach z úst