Hálkova 1, Praha 2, Praha
NE kazům

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Vstupní vyšetření, dentální hygiena • 1 400 Kč

Dentální hygiena • 1 350 Kč

Dentální hygiena dětí do 15 let • 850 Kč +3 Více

Dentální hygiena s Air-flow • 1 350 Kč

Domácí bělení • 3 500 Kč

Kombinované bělení, domácí + ordinační fáze (po předchozí konzultaci) • 7 500 Kč

Při své práci se vždy snažím, aby pacienti odcházeli spokojeni a s úsměvem na tváři...Přesvědčím Vás, že dentální hygiena není jen o spoustě krve a bo...

• Zápach z úst
  • Zubní kámen
  • Problémy se zuby

Ukončené školy

• Prešovská univerzita Dentální hygiena

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

1 350 Kč

3 500 Kč

7 500 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Návštěvu hodnotím velmi kladně. Paní Andrlová byla příjemná, celý postup pečlivě vysvětlovala a doporučila, jak ještě lépe o zuby pečovat. Zuby mi opět září jako perličky. Vřele doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

Pani Eva je velmi prijemna, pecliva a dekuji za jeji rady a doporuceni. Jsem maximalne spokojena a stejne tak i moje dve dcery 15 a 17 let. Muzeme jen doporucit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Velmi příjemná návštěva, profesionální a zároveň vstřícný přístup, stejně tak cena. Ráda přijdu zas.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Milé, vstřícné jednání. Odborný přístup. Podrobné vysvětlení postupu. Použití moderního vybavení. Příjemné prostředí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Velmi trpělivá a milá, umí to. Jsem citlivka a vím že mi to nikdo bez nepříjemnosti neudělá, ale přesto odešel spokojeně s radostí :). Rád se vrátím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

S výkonom aj prístupom pani hygieničky som bola veľmi spokojná. Bola veľmi milá a všetko dopredu vysvetlila.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

Velice příjemná paní hygienistka s profesionálním přístupem. Zuby mám perfektně ošetřené, určitě přijdu zase.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Pani je prijemna, poradi, je pecliva. Ordinaci jsem navstivil jiz po nekolikate na puvodni doporcueni a nelituji toho. Navstevuji 2x rocne.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Precizní a profesionální přístup, velmi milá a obětavá paní. Byl jsem za život zhruba u 6 hygienistek a tato zkušenost byla prozatím jednoznačně nejlepsi. Vřele doporučuji!

Navstevuji opakovane, jsem spokojena
Vyhovuje mi take objednani pres internet
a misto ordinace. Dekuji

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,
    delam jeden velmi dulezity projekt do skoly do hodiny biologie o lidskem traveni. Tento projekt rozhodne ze 45% o me vysledne znamce, rada bych se tedy zeptala Vas, specialistu, na otazku, kterou bych rada uvedla mezi zajimavosti.
    Kolik % kalorii se vstrebava v ustech? Slysela jsem od neoverenych zdroju, ze jista cast to je, ovsem mela jsem zato, ze k absorbovani kalorii dochazi az dal v travicim traktu.
    Dekuji a omlouvam se, pokud jsem rusila

Dobrý den, souhlasím s kolegy a doporučila bych Vám se obrátit na nutričního specialistu, ten jistě Váš dotaz zodpoví přesněji, než bych byla schopná já. Hezký den

Bc. Eva Andrlová

• Zápach z úst