Adres

Hálkova 1, Praha 2, Praha
NE kazům (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta
608 38.....
731 90.....

Vstupní vyšetření, dentální hygiena (60min.) (1 200 Kč)

Dentální hygiena (leštění pískování, 45-60min.) (1 250 Kč)

Dentální hygiena (leštění ruční, 45-60min.) (1 000 Kč) + 3 Více

Dentální hygiena dětí do 15 let (30-60min.) (850 Kč)

Ordinační bělení zubů (120min.) po předchozí konzultaci nebo dentální hygieně (4 000 Kč)

Konzultace před bělením zubů (30min.), cenu odečteme od celkové částky bělení (800 Kč)

Při své práci se vždy snažím, aby pacienti odcházeli spokojeni a s úsměvem na tváři...Přesvědčím Vás, že dentální hygiena není jen o spoustě krve a bo...

• zápach z úst
  • zubní kámen
  • problémy se zuby

Ukončené školy

• Prešovská univerzita Dentální hygiena

Znalost jazyků

Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena (60min.)

Paní doktorka je moc milá, pečlivá, vše vysvětlí, ptá se, jestli je vše v pořádku. Pomohla mi se správnou technikou čištění zubů a mezizubních prostorů a také s výběrem vhodných mezizubních kartáčků. Byla jsem moc spokojená. Děkuji za krásné zoubky!

C
Umístění: NE kazům

S dentální hygienou jsem byla velmi spokojená. Paní hygienistka je milá, profesionální, s dotazy poradí, ošetření bylo důkladné. Určitě se ráda zase vrátím.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní hygienistka byla velmi příjemná, odborný a profesionální přístup! Těším se na další návštěvu! Doporučuju všem, zuby jsou nejdůležitější, závisí na nich vaše zdraví!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena (leštění pískování, 45-60min.)

S návštěvou jsem byla velmi spokojena. Konala se přesně v dohodnutý čas, necítila jsem žádnou bolest.
...
Pokud je názor nedostatečný, nepublikujte jej.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: NE kazům Dentální hygiena (leštění ruční, 45-60min.)

Moje návštěva v Ne Kazům poté, co paní Kmentová odešla na mateřskou. První setkání bylo milé, paní hygienistka je pečlivá, postup vysvětlí předem a čištění provádí velice citlivě. S ošetřením jako vždy velká spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření

Vynikající dentální hygienistka. Velmi milá, sympatická, má profesionální přístup a pracuje pečlivě. Konečně jsem našel někoho, kdo dokáže pečlivě pracovat, a zaroven dělá práci velmi jemně a bezbolestně. Určitě se znovu vrátím. Doporučuji všem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření

Příjemná paní hygienistka. S ošetřením jsem byla velmi spokojena. Na rozdíl od mých předchozích návštěv v jiném lékařském zařízení, bylo ošetření příjemné a přitom důkladné. Nakonec mi paní hygienistka ještě dala několik užitečných rad. I cena je ve srovnání s jinými zařízeními v Praze velmi přijatelná. Určitě se objednám znovu.

Bc. Eva Andrlová

Děkuji za milá slova, která mě velmi těší.

Umístění: NE kazům

Práce pečlivá, cena více než přijatelná.
Při návštěvě ordinace jsem nečekal a šel hned na řadu. Konec za 60min jak bylo domluveno. Na konci jsem byl poučen jak se o zuby starat, aby provedená hygiena vydržela co nejdéle.
S výsledkem jsem velmi spokojen - doporučuji.
Velká výhoda je ordinace v centru Prahy kousek od stanice metra I.P. Pavlova.

Umístění: NE kazům Zubní kámen a krvácivé dásně

Paní hygienistka byla velmi milá, vše předem vysvětlila a tím snížila můj strach.Děkuji a vřele doporučuji, jistě se znovu objednám.

Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření

Oceňuji zejména profesionální, vlídný přístup k pacientovi a také pečlivost, se kterou byly jednotlivé úkony provedeny. Velmi doporučuji.

Bc. Eva Andrlová

Velmi děkuji za milé hodnocení, které mě povzbuzuje v práci...

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Vstupní vyšetření, dentální hygiena (60min.)

1 200 Kč

1 200 Kč

Dentální hygiena (leštění pískování, 45-60min.)

1 250 Kč

1 250 Kč

Dentální hygiena (leštění ruční, 45-60min.)

1 000 Kč

1 000 Kč

Dentální hygiena dětí do 15 let (30-60min.)

850 Kč

800 Kč

800 Kč

C

...
Pokud je názor nedostatečný, nepublikujte jej.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: NE kazům Dentální hygiena (leštění ruční, 45-60min.)

Bc. Eva Andrlová

Děkuji za milá slova, která mě velmi těší.

Umístění: NE kazům

Práce pečlivá, cena více než přijatelná.
S výsledkem jsem velmi spokojen - doporučuji.
Velká výhoda je ordinace v centru Prahy kousek od stanice metra I.P. Pavlova.

Umístění: NE kazům Zubní kámen a krvácivé dásně

Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření

Bc. Eva Andrlová

Velmi děkuji za milé hodnocení, které mě povzbuzuje v práci...

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,
    delam jeden velmi dulezity projekt do skoly do hodiny biologie o lidskem traveni. Tento projekt rozhodne ze 45% o me vysledne znamce, rada bych se tedy zeptala Vas, specialistu, na otazku, kterou bych rada uvedla mezi zajimavosti.
    Kolik % kalorii se vstrebava v ustech? Slysela jsem od neoverenych zdroju, ze jista cast to je, ovsem mela jsem zato, ze k absorbovani kalorii dochazi az dal v travicim traktu.
    Dekuji a omlouvam se, pokud jsem rusila

Dobrý den, souhlasím s kolegy a doporučila bych Vám se obrátit na nutričního specialistu, ten jistě Váš dotaz zodpoví přesněji, než bych byla schopná já. Hezký den

• zápach z úst
  • zubní kámen