Hálkova 1, Praha 2, Praha
NE kazům

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Dentální hygiena • 1 150 Kč

Dentální hygiena dětí do 15 let • 850 Kč

Dentální hygiena s Air-flow • 1 250 Kč +3 Více

Domácí bělení • 3 500 Kč

Kombinované bělení, domácí + ordinační fáze (po předchozí konzultaci) • 7 500 Kč

Vstupní vyšetření, dentální hygiena • 1 300 Kč

Při své práci se vždy snažím, aby pacienti odcházeli spokojeni a s úsměvem na tváři...Přesvědčím Vás, že dentální hygiena není jen o spoustě krve a bo...

• Zápach z úst

1 150 Kč

Dentální hygiena dětí do 15 let

850 Kč

NE kazům

Dentální hygiena s Air-flow

1 250 Kč

Domácí bělení

3 500 Kč

NE kazům

Kombinované bělení, domácí + ordinační fáze (po předchozí konzultaci)

7 500 Kč

Vstupní vyšetření, dentální hygiena

1 300 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Skvělá práce paní hygienistky, velmi precizní a účinná. Navíc je vše přesně dle času objednání, tedy bez čekání

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Byl jsem velmi spokojen, přestože se zubařů a vlastně všemu spojenému se zuby bojím, ošetření proběhlo naprosto v pořádku. Paní Andrlová vše podrobně vysvětlila a byla velmi milá a pečlivá. Určitě přijdu znovu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

osmileté dceři vše vysvětlila, názorně ukázala nejen jak čistit ale i rozdíl mezi dobře a nesprávně čištěným zubem, pečlivě očištěn zubní kámen a doporučen používat jiný zubní kartáček, dcera si hned večer se zájmem vše zkoušela a nemuseli jsme ji do čištění zubů nutit jako předtím, chce mít zdravé pěkné zuby a paní Andrlová jí ukázala, že to netrvá dlouho pokud se postupuje správně (to byl největší zádrhel). Už to není pro ni otravná večerní nuda, ale součást toho jak působit dobře po estetické stránce pokaždé když se usměje.

Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

Příjemné prostředí. Profesionální přístup. Velmi milá paní dentistka. Ráda se vrátím a doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Pani doktorka byla skvela, vycistila I to, co predchozi hygienistka neudelala. Ja a pritel jsme spokojeni, prijdeme jeste.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Precizní, vysvětlí co se proč děje v ústech. Profesionální, individuální přóstup. Nebolelo............

U
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Paní udelala nakonec i zakrok, ktery mi jeste nikdy jinde nebyl ucinen. Dane cisteni s velkou peclivosti. Nakonec skeval doporuceni co a jak cisit lepe. Vyhoda, moznosti nakoupeni kartacku v ordinaci za ferove ceny.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

Velmi šikovná paní hygienistka. Pečlivá, empatická a velmi příjemná. Na každou DH se díky paní Andrlové velmi těším!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

paní dentistka velice příjemná, velká preciznost při provádění zubní hygieny,
z její strany trpělivé vysvětlení ,jak postupovat při čištění mezizubních prostor, naprostá spokojenost

Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

Vše v naprostém pořádku. Moc milá paní doktorka, skvělý přístup. Návštěva proběhla na čas, bez čekání. Děkuji.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,
    delam jeden velmi dulezity projekt do skoly do hodiny biologie o lidskem traveni. Tento projekt rozhodne ze 45% o me vysledne znamce, rada bych se tedy zeptala Vas, specialistu, na otazku, kterou bych rada uvedla mezi zajimavosti.
    Kolik % kalorii se vstrebava v ustech? Slysela jsem od neoverenych zdroju, ze jista cast to je, ovsem mela jsem zato, ze k absorbovani kalorii dochazi az dal v travicim traktu.
    Dekuji a omlouvam se, pokud jsem rusila

Dobrý den, souhlasím s kolegy a doporučila bych Vám se obrátit na nutričního specialistu, ten jistě Váš dotaz zodpoví přesněji, než bych byla schopná já. Hezký den

Bc. Eva Andrlová

• Zápach z úst