Hálkova 1, Praha 2, Praha
NE kazům (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta
731 90.....
608 38.....

Vstupní vyšetření, dentální hygiena • 1 300 Kč

Dentální hygiena s Air-flow • 1 250 Kč

Dentální hygiena • 1 150 Kč +3 Více

Dentální hygiena dětí do 15 let • 850 Kč

Kombinované bělení, domácí + ordinační fáze (po předchozí konzultaci) • 7 500 Kč

Domácí bělení • 3 500 Kč

Při své práci se vždy snažím, aby pacienti odcházeli spokojeni a s úsměvem na tváři...Přesvědčím Vás, že dentální hygiena není jen o spoustě krve a bo...

• zápach z úst
  • zubní kámen
  • problémy se zuby

Ukončené školy

• Prešovská univerzita Dentální hygiena

Znalost jazyků

Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

Pani doktorka je moc mila, rada se zasmeje a porad se ubezpecuje, ze vas nic netrapi. Hodinka rychle utekla a ackoliv se zubarum a jim podovnym nejradeji vyhybam, bylo to dneska v pohode. Urcite bych prisel znova.

Umístění: NE kazům

Moc milá, profesionální. Ošetření skvělé maximální spokojenost Určitě se objednám znovu. Ještě jednou děkuji.

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Paní Andrlová je velice příjemná, pohodová, umí dobře vysvětlit a poradit. Návštěva proběhla bez prodlev a čekání. Mohu vřele doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena (60min.)

Absolutně pohodové, velmi kvalitně provedené ošetření, Vše názorně vysvětleno,děkuji moc a určitě přijdu zase

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům pravidelná dentální hygiena

Po dlouhých letech jsem změnila z mnoha důvodů dentální hygienistku.Tady jsem byla velice spokojena, doporučuji všem. Já zde v péči už zůstanu.

Prvni dentalni hygiena, kterou navstivim i priste i kdyz tyhle navstevy nemam moc rad a spis je delam narazove. Skvely pristup. Diky ????

Bc. Eva Andrlová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byl spokojený.Těším se na další návštěvu.

O

Vše bylo ok. Doktorka byla velice myla vstricna a ochotna. Provedla praci citlive a profesionalne. Dekuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena (leštění pískování, 45-60min.)

Bc. Eva Andrlová je výborná! Rychlé objednání, šetrné ošetření a dokáže pozitivně motivovat. Jsem velmi spokojená :-)

Bc. Eva Andrlová

Vaše spokojenost, moje radost...moc děkuji a budu se těšit na další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena (leštění ruční, 45-60min.)

Paní hygienistka je velmi jemná a zručná, příjemná dáma.
Doporučila bych ji svým přátelům. Zuby mám jak ze škatulky.
I.J.

Bc. Eva Andrlová

Pani Jirásková, jsem velmi ráda, že jste byla spokojená.Vaše slova jsou povzbuzující do další práce.Budu se těšit na další návštěvu.

Pani Andrlová je skvělá! Strašně milá, trpělivá a pečlivá! Všechno skvěle vysvětlí a poradí. Rozhodně doporučuji!

Vstupní vyšetření, dentální hygiena

1 300 Kč

1 300 Kč

NE kazům

Dentální hygiena s Air-flow

1 250 Kč

Dentální hygiena dětí do 15 let

850 Kč

850 Kč

NE kazům

Kombinované bělení, domácí + ordinační fáze (po předchozí konzultaci)

7 500 Kč

7 500 Kč

Domácí bělení

3 500 Kč

3 500 Kč

NE kazům

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

Umístění: NE kazům

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům pravidelná dentální hygiena

Bc. Eva Andrlová

Dobrý den, jsem moc ráda, že jste byl spokojený.Těším se na další návštěvu.

O

Bc. Eva Andrlová

Vaše spokojenost, moje radost...moc děkuji a budu se těšit na další návštěvu.

Paní hygienistka je velmi jemná a zručná, příjemná dáma.
Doporučila bych ji svým přátelům. Zuby mám jak ze škatulky.
I.J.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,
    delam jeden velmi dulezity projekt do skoly do hodiny biologie o lidskem traveni. Tento projekt rozhodne ze 45% o me vysledne znamce, rada bych se tedy zeptala Vas, specialistu, na otazku, kterou bych rada uvedla mezi zajimavosti.
    Kolik % kalorii se vstrebava v ustech? Slysela jsem od neoverenych zdroju, ze jista cast to je, ovsem mela jsem zato, ze k absorbovani kalorii dochazi az dal v travicim traktu.
    Dekuji a omlouvam se, pokud jsem rusila

Dobrý den, souhlasím s kolegy a doporučila bych Vám se obrátit na nutričního specialistu, ten jistě Váš dotaz zodpoví přesněji, než bych byla schopná já. Hezký den

• zápach z úst
  • zubní kámen