Hálkova 1, Praha 2, Praha
NE kazům

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Dentální hygiena • 1 350 Kč

Dentální hygiena dětí do 15 let • 850 Kč

Dentální hygiena s Air-flow • 1 350 Kč +3 Více

Domácí bělení • 3 500 Kč

Kombinované bělení, domácí + ordinační fáze (po předchozí konzultaci) • 7 500 Kč

Vstupní vyšetření, dentální hygiena • 1 400 Kč

Při své práci se vždy snažím, aby pacienti odcházeli spokojeni a s úsměvem na tváři...Přesvědčím Vás, že dentální hygiena není jen o spoustě krve a bo...

• Zápach z úst
  • Zubní kámen
  • Problémy se zuby

Ukončené školy

• Prešovská univerzita Dentální hygiena

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 350 Kč

850 Kč

1 350 Kč

3 500 Kč

7 500 Kč

1 400 Kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

Jsem vždy velmi spokojen a doporučím každému. Jedná se o citlivý přístup, seznámení s celým postupem hygieny a rady a doporučení veškeré péče o zuby.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Paní doktorka je skvělá, lepší dentální hygienistka neznám. Byla pečlivá, vše mi vysvětlila a poradila, jak nejlépe o zuby pečovat. Jsem s návštěvou vždy velmi spokojená. Určitě doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Paní hygienistka byla velmi pečlivá, vše mi vysvětlila a poradila, jak nejlépe o zuby pečovat. Má příjemné vystupování a je dochvilná. Jsem s návštěvou velmi spokojená a mohu paní Andrlovou jenom doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Pani hygienistka je velmi pecliva a mila. Ackoliv chodim na hygienu jiz roky, ukazala mne jak lepe zachazet s mezizubnim kartackem. Urcite doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Paní hygienistka byla velmi milá, profesionální a empatická. Už teď se těším na další návštěvu! Určitě doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Velice příjemná paní hygienistka s profesionálním přístupem. Zuby mám perfektně ošetřené, určitě přijdu zase

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Výborná zkušenost, hodně, hodně děkuji!
Paní bc. Andrlová byla hodně příjemná, a během čištění necítil jsem žádnou bolest, i když měl jsem citlivost.
Výsledek je výborný!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Má první návštěva a musím říct, že nad mé očekávání! Paní hygienistka je skvělá. Vše pečlivě vysvětlí a řekne vám, jaký bude postup. Bohužel jsem nevěnovala zubům takovou péči jakou by si zasloužily, takže zubního kamene bylo až až.. Ale paní si s tím poradila jako královna a neodsuzovala i po té pasece co jsem v ústech měla je výsledek OHROMUJÍCÍ!!!!! Jdu ještě za měsíc znovu a určitě budu k paní hygienistce chodit pravidelně! Děkuji za milý, ochotný, lidský a profesionální přístup Jednoznačně doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NE kazům Dentální hygiena s Air-flow

Paní Andrlová je člověk na svém místě. Velmi příjemná, vše vysvětlí, zodpoví ochotně všechny dotazy, a samozřejme i skvělá odbornice. Za mě vše na jedničku.

Umístění: NE kazům Dentální hygiena

Velmi trpělivá, milá a opatrná dentalni hygienistka. Dela svoji praci velmi dobre. Jsem citlivej, ale presto jsem velmi spokojen protoze s tim pocitala a celkem cela procedura byla prijemna! Rád se vrátím!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,
delam jeden velmi dulezity projekt do skoly do hodiny biologie o lidskem traveni. Tento projekt rozhodne ze 45% o me vysledne znamce, rada bych se tedy zeptala Vas, specialistu, na otazku, kterou bych rada uvedla mezi zajimavosti.
Kolik % kalorii se vstrebava v ustech? Slysela jsem od neoverenych zdroju, ze jista cast to je, ovsem mela jsem zato, ze k absorbovani kalorii dochazi az dal v travicim traktu.
Dekuji a omlouvam se, pokud jsem rusila

Dobrý den, souhlasím s kolegy a doporučila bych Vám se obrátit na nutričního specialistu, ten jistě Váš dotaz zodpoví přesněji, než bych byla schopná já. Hezký den

Bc. Eva Andrlová

• Zápach z úst