NE kazům

Hálkova 1

120 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Eva Kmentová 1. Dentální hygiena s Air-flow

Eva Kmentová je fantastická dentální hygienistka s profesionálním a velice milým přístupem k práci a pacientům. Vřele doporučuji!

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Eva Kmentová 3. Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Úžasná!!! Paní Eva dělá svou práci s láskou.
    vše vysvětlila, pomohla a poradila co řešit nadále se zuby
    Děkuju hrozně moc! L.

• E
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Eva Kmentová 2. Dentální hygiena

Eva Kmentová je vynikající dentální hygienistka. Vždy dochvilna, pečlivá a pracovitá. Absolutní spokojenost. Doporučuji všem.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Eva Kmentová 1. Dentální hygiena s Air-flow

Skvělý přístup. Ochota řešit problém. Velká preciznost a citlivost . Určitě budu docházet na prevenci.

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Eva Kmentová 2. Dentální hygiena

Maximální spokojenost.Vzdy je mi vše podrobné vysvětleno. K paní Kmentove se vracím pro její preciznost.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Eva Kmentová 2. Dentální hygiena

Paní Evička je hrozně milá, pečlivá a ochotná! Mohu jen doporučit! Mám rovnátka a potřebovala jsem poradit s čištěním a údržbou. Dále jak předejít skvrnám na zubech!

• B
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Eva Kmentová 1. Dentální hygiena s Air-flow

Profesionalni,empaticky pristup,peclivost,dukkadne vysetreni,trvakici presne 60 min.Doporucuji.Jednoznacne.

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Eva Kmentová 1. Dentální hygiena s Air-flow

Skvely pristup hygienistky a bezbolestne osetreni tim nejmodernejsim pristrojem..dekuji a doporucuji..

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Eva Kmentová 1. Dentální hygiena s Air-flow

Velice mila, profesionalni pristup, bezbolestne a peclive osetreni. Vse vysvetleno. Urcite budu v navsteve pokracovat.

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Eva Andrlová Dentální hygiena s Air-flow

Velice prijemne vysetreni.Ve srovnani s jinymi.Jsem velice spokojena a mile prekvapena doporucuji.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu