NE kazům

Hálkova 1

120 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Eva Andrlová Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Milé, vstřícné jednání. Odborný přístup. Podrobné vysvětlení postupu. Použití moderního vybavení. Příjemné prostředí.

• T

Velmi trpělivá a milá, umí to. Jsem citlivka a vím že mi to nikdo bez nepříjemnosti neudělá, ale přesto odešel spokojeně s radostí :). Rád se vrátím.

• M

S výkonom aj prístupom pani hygieničky som bola veľmi spokojná. Bola veľmi milá a všetko dopredu vysvetlila.

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Eva Andrlová Dentální hygiena s Air-flow

Velice příjemná paní hygienistka s profesionálním přístupem. Zuby mám perfektně ošetřené, určitě přijdu zase.

• E
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Eva Andrlová Dentální hygiena

Pani je prijemna, poradi, je pecliva. Ordinaci jsem navstivil jiz po nekolikate na puvodni doporcueni a nelituji toho. Navstevuji 2x rocne.

• R
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Eva Andrlová Dentální hygiena

Precizní a profesionální přístup, velmi milá a obětavá paní. Byl jsem za život zhruba u 6 hygienistek a tato zkušenost byla prozatím jednoznačně nejlepsi. Vřele doporučuji!

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Eva Kmentová 1. Dentální hygiena s Air-flow

Velmi příjemná komunikace, paní doktorka je skvělá!!! Už bych jinam nešla.Velmi ji doporučuji. Paní doktorka je příjemná, empatická a moc šikovná!

• E
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Eva Andrlová Dentální hygiena s Air-flow

Navstevuji opakovane, jsem spokojena
    Vyhovuje mi take objednani pres internet
    a misto ordinace. Dekuji

• A
    Lékař: Bc. Eva Andrlová Dentální hygiena

Velká spokojenost paní doktorka je velmi pečlivá a velmi jemná a precizní Doporučuji návštěvu. Děkuji

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Eva Kmentová 1. Dentální hygiena s Air-flow

Paní Eva je opravdu dokonalá a úžasná a má opravdu zlaté ruce! Skvělá péče a lidský přístup! Mohu vřele doporučit!

• Došlo k chybě, zkuste to znovu