NE kazům

Hálkova 1

120 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Eva Andrlová Dentální hygiena

Pani hygienistka je velmi pecliva a mila. Ackoliv chodim na hygienu jiz roky, ukazala mne jak lepe zachazet s mezizubnim kartackem. Urcite doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Eva Andrlová Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Paní hygienistka byla velmi milá, profesionální a empatická. Už teď se těším na další návštěvu! Určitě doporučuji.

Velice příjemná paní hygienistka s profesionálním přístupem. Zuby mám perfektně ošetřené, určitě přijdu zase

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Eva Kmentová DiS. 3. Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Paní hygienistka vše krásně vysvětlí, je pečlivá a citlivá, opakovaně se ptá, jestli je všechno v pořádku. Můžu jedině doporučit.

Výborná zkušenost, hodně, hodně děkuji!
    Paní bc. Andrlová byla hodně příjemná, a během čištění necítil jsem žádnou bolest, i když měl jsem citlivost.
    Výsledek je výborný!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Eva Andrlová Dentální hygiena

Má první návštěva a musím říct, že nad mé očekávání! Paní hygienistka je skvělá. Vše pečlivě vysvětlí a řekne vám, jaký bude postup. Bohužel jsem nevěnovala zubům takovou péči jakou by si zasloužily, takže zubního kamene bylo až až.. Ale paní si s tím poradila jako královna a neodsuzovala i po té pasece co jsem v ústech měla je výsledek OHROMUJÍCÍ!!!!! Jdu ještě za měsíc znovu a určitě budu k paní hygienistce chodit pravidelně! Děkuji za milý, ochotný, lidský a profesionální přístup Jednoznačně doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Eva Andrlová Dentální hygiena s Air-flow

Paní Andrlová je člověk na svém místě. Velmi příjemná, vše vysvětlí, zodpoví ochotně všechny dotazy, a samozřejme i skvělá odbornice. Za mě vše na jedničku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Eva Kmentová DiS. 2. Dentální hygiena

Naprostá spokojenost, super přístup, empatie, vše řádně vysvětleno. Všem doporučujeme, určitě tuto dentální hygienistku v budoucnu navštívíme znovu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Eva Kmentová DiS. 1. Dentální hygiena s Air-flow

Úžasný přístup, slečna milá, příjemná, zbaví vás případného strachu, každý krok co dělá hnedka na něj upozorní a přesně popíše co a proč jde dělat.. Super sem se tam cítila těším se na další návštěvu a až mi dá zoubky doporadku

Před vysetrenim mi paní doktorka vysvětlila, co za zákrok mi bude provádět a až poté začala pracovat. Její přístup byl profesionální. Dostala jsem rady co vše mohu používat za pomůcky a jak. Těším se na další návštěvu. Velice mi návštěva pomohla