NE kazům

Hálkova 1

120 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Eva Andrlová Dentální hygiena

Přístup byl skvělý. Byla moc příjemná, milá i ochotná. Dobře na nás odezírala. Hezky nám vysvětlila i ukázala materiál co bude v ústech čistit. Vřele doporučuji. Těšíme se na příští kontrolu.(:

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Eva Kmentová DiS. 1. Dentální hygiena s Air-flow

Jsem naprosto spokojena - ošetření proběhlo velmi jemně a přestože jsem navštívila dentální hygienu po delší době, ošetření bylo pro mne příjemným relaxem, bezbolestné a velmi se mi ulevilo. Děkuji za milý a vstřícný přístup.

Děkuji za pečlivost, vstřícnost,
    hezký vztah ke klientovi, paní Eva vše vysvětlí, pracuje s klidem

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Eva Andrlová Dentální hygiena

Paní Eva je velmi trpělivá a milá. Byť zrovna nejásám z porušení svaté integrity mé ústní dutiny;-), tak k ní chodím s radostí.

za mne bez jediné výtky. Vše super - ať již mluvíme o prostředí, rychlosti, pečlivosti a doporučení. Naprostá spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Eva Andrlová Dentální hygiena

Příjemné prostředí a profesionální přístup. Paní hygienistka je příjemná, na všechny mé dotazy odpověděla a vše vysvětlila. Můžu doporučit.

Oceňuji výborný přistup, profesionalitu, velice šikovná dentální hygienistka, byla jsem nadmíru spokojená

Ošetření mi prováděla kolegyně paní Andrea Fárková. Byl jsem velice spokojen a mohu jen vřele doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Eva Andrlová Dentální hygiena

Paní je moc milá, zkušená a schopná. Neustále kontroluje, jestli pacient necítí bolest. Chodím k ní pravidelně a doporučuji ji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Eva Andrlová Dentální hygiena s Air-flow

Odborná úroveň provedené hygieny. Paní hygienistka je milá a profesionální. Jsem s návštěvou velmi spokojena a doporučím každému.