NE kazům

Hálkova 1

120 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékař: Eva Kmentová DiS. Dentální hygiena

Skvělá péče na výborné adrese v centru. Eva je velice milá, profesionální a o zuby pečuje velmi pečlivě. Podrobně vysvětlena všechna úskalí při čištění zubů. Doporučuji!

Lékař: Eva Kmentová DiS. Dentální hygiena

Profesionalni empaticky pristup,peclivost v osetreni.Hezka ordinace.Schuzka na cas.Odbornost na svem miste.

Lékař: Eva Kmentová DiS. Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Paní doktorka je moc milá, vysvětluje krok po kroku, co bude následovat. Vyšetření vůbec nebolelo, těším se na další návštěvu:) Doporučuji.

Lékař: Eva Kmentová DiS. Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Eva je naprosto perfektni clovek a profesional na svem miste. Vse vysvetli, poradi a navic je velmi pratelska. Mohu jen doporucit!

Lékař: Bc. Eva Andrlová Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Profesionální péče a vstřícný přístup, rozumná čekací doba na objednání, maximální spokojenost se službami.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Lékař: Bc. Eva Andrlová Dentální hygiena s Air-flow

S paní Andrlovou jsem velice spokojená. Nemohu nic vytknout. Ráda se vracím a ráda doporučím svým kolegům a kamarádům.

Lékař: Eva Kmentová DiS. Dentální hygiena s Air-flow 60 min

Sympatická, pečlivá, milá a vstřícná. Pravidelně se vracím, jsem velmi spokojená. O dentální hygieně u někoho jiného ani neuvažuji.

Lékař: Bc. Eva Andrlová Dentální hygiena

Very professional and kind! She explained every procedure. Very punctual. I highly recommend her!

Lékař: Bc. Eva Andrlová Dentální hygiena

Dostupnost,vysoká kvalita provedení zákroku, příjemné prostředí.
    Brzké objednání, bez čekání, na zákrok

Lékař: Eva Kmentová DiS. Dentální hygiena s Air-flow 60 min

Zažila jsem již mnoho dentálních hygien, ale tato je opravdu všechny předčila. Profesionální, důkladný a účinný až léčebný přístup mě při návštěvě vlastně natolik uklidnil, že jsem si návštěvu nejen užila, ale především jsem odešla s pocitem perfektně odvedené práce a pocitem, že bylo mému chrupu dopřáno opravdu to nejlepší.