NE kazům

Hálkova 1, Praha 2

120 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Eva Kmentová

dentální hygienistka, hygienista
    Skvělý a lidský (soucitný) přístup k pacientovi, moc doporučuji. Chodím k paní Kmetové už cca 1,5 roku a jsem moc spokojena s její péčí.
    Dostupný termín: út 2 čvc
    Objednat se

Eva Andrlová

dentální hygienistka, hygienista
    Dostupný termín: po 8 čvc
    Objednat se

Nejbližší zařízení

• Eva Andrlová

Dentální Hygienistka, Hygienista, Bc.

• K
      Umístění: NE kazůmSlužby: Vstupní vyšetření

Ošetření proběhlo přesně na čas, paní Andrlová je moc milá a příjemná a ošetření bylo zcela bezbolestné a navíc jsem obdržela jednoduché návody jak domácí péči zlepšit. Určitě přijdu znovu.

• S
      Umístění: NE kazůmSlužby: Vstupní vyšetření

Rozhodne doporucuji. Byla to ma prvni navsteva a jsem moc spokojena. Pani Andrlova je mila, prijemna a osetreni bylo provedeno velmi jemne. Vse mi bylo vysvetleno jak jsem potrebovala a citila jsem ze jsem v dobrych rukou. Navic na skvelem miste v centru. Dekuji

Podívejte se na všechny názory (30) na lékaře

• Eva Kmentová

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• S
      Umístění: NE kazůmSlužby: Dentální hygiena

• D
      Umístění: NE kazůmSlužby: Zubní hygiena

Byla to moje první návštěva zubní hygieny, nemohu tedy porovnávat. Celkový pocit z návštěvy je ale maximálně kladný. Paní Kmentová je velmi příjemná, vše mi vysvětlila a samotná zubní hygiena byla velmi pečlivá a zabrala opravdu prakticky celou hodinu. V průběhu paní Kmentová popisovala, co právě dělá. Nemám důvod příště hledat někoho jiného. Výhodou je i možnost platit kartou.

Podívejte se na všechny názory (44) na lékaře