NE kazům

Hálkova 1, Praha 2

120 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Eva Andrlová

dentální hygienistka, hygienista
    Absolutně pohodové, velmi kvalitně provedené ošetření, Vše názorně vysvětleno,děkuji moc a určitě přijdu zase
    Dostupný termín: po 25 úno
    Objednat se

Eva Kmentová

dentální hygienistka, hygienista
    Dostupný termín: po 4 bře
    Objednat se

Nejbližší zařízení

• Eva Andrlová

Dentální Hygienistka, Hygienista, Bc.

• K
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: NE kazůmSlužby: Vstupní vyšetření, dentální hygiena (60min.)

• V
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: NE kazůmSlužby: pravidelná dentální hygiena

Po dlouhých letech jsem změnila z mnoha důvodů dentální hygienistku.Tady jsem byla velice spokojena, doporučuji všem. Já zde v péči už zůstanu.

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Eva Kmentová

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• K
      Umístění: NE kazůmSlužby: Vstupní vyšetření, dentální hygiena

U pani Kmentove jsem byla poprve na zaklade referenci znamy lekar a velmi ji doporucuji. Pani Kmentova je velice prijemna, pečliva a trpeliva. Kazdy krok zakroku laskave vysvetluje a neustale se zajima jak se klient citi. Moc jsem si navstevu uzila, takove zubni lazne. Urcite budu jeji pravidelnou klientkou a s radosti ji doporucuji.

• A
      Umístění: NE kazůmSlužby: Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Profesionální přístup, vše mi bylo detailně vysvětleno a dostal jsem praktické rady pro péči o zuby. Mohu jenom doporučit.

Podívejte se na všechny názory (40) na lékaře