NE kazům

Hálkova 1

120 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Eva Kmentová 1. Dentální hygiena s Air-flow

Velmi příjemná hygienistka, odborný přístup a snaha poradit a vše vysvětlit. Bezbolestne a účinné ošetření.

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Eva Kmentová 2. Dentální hygiena

Děkuji za skvělou péči, již jsem ordinaci navštívila 3x a vše bylo perfektní. Přístup paní dentistky, skvělé prostředí, super vyčistění zubů. Příště zase půjdu zase sem
    Doporučuji všem.

• V
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Eva Andrlová Dentální hygiena s Air-flow

Návštěva byla moc příjemná, paní Andrlová byla velmi ohleduplná a ochotná.
    Ošetření u ní můžu jedině doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Eva Andrlová Dentální hygiena s Air-flow

Velmi dobrá, věcná komunikace, skvělý přístup k zákazníkovi/pacientovi a kvalitně provedená práce. Děkuji.

• E
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Eva Kmentová 1. Dentální hygiena s Air-flow

Moc sympatická paní hygienička! Výborná profesionální práce, nic nebolelo a veškeré zákroky předem vysvětlila. Naprosto doporučuji.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Eva Kmentová 1. Dentální hygiena s Air-flow

Paní Kmentová je neskutečně milá a pečlivá. Rozhodně nejlepší dentální hygiena, na které jsem kdy byla.

• I
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Eva Kmentová 2. Dentální hygiena

Byla jsem opět moc spokojená. Celá rodina návštěvujeme tuto ordinaci a jsme velice spokojeni . Evičko, moc děkujeme

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Eva Andrlová Dentální hygiena s Air-flow

Byla jsem u paní doktorky poprvé a jsem velice spokojená! Paní Andrlová se ke mně chovala pěčlivě, vysvětlovala každý zákrok. S kvalitou hygieny jsem také moc spokojená! Vřele doporučuji :-)

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Eva Andrlová Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Super péče při vstupní prohlídce. Přes hodinu jsme odstraňovali zubní kámen apod. Děkuji a doporučiji.

• D

Vše naprosto v pořádku. Paní hygienistka vše trpělivě vysvětlí, poradí. Prostředí ordinace je velice příjemné.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu