Stomatologie Zlín

Snažíme se poskytovat kvalitní a odbornou péči v souladu s poznatky moderní medicíny. Pracovat v příjemném prostředí s ohledem na individuální potřeby...

Léčené nemoci

• Paradentóza
  • Zubní kaz a jeho komplikace
  • Estetické defekty

• zubní lékař - stomatolog

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velmi profesionální a pečlivá. Oceňuji i krásnou ordinaci.
Mohu jen doporučit!
Drlíková K.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka Přikrylová je výtečná, skutečný profík ve svém oboru! Při práci hbitá, citlivá a pečlivá, vše ochotně vysvětlí ještě před zákrokem a vy se tak můžete s klidem uvelebit v zubařském křesle - bez katastrofických představ a panické hrůzy z neznáma :-) Byla jsem velmi mile překvapena perfektním přístupem k pacientovi - dlouho jsem se u lékaře nesetkala s tak milým a uctivým jednáním, hned bych k paní doktorce poslala všechny ty zapšklé a arogantní "doktory" na proškolení. K dobré náladě v moderní ordinaci přispívá i sympatická sestřička, jí i paní doktorce moc děkuji za péči a prvně v životě mohu říci, že se k zubařovi těším. Jen houšť takových lékařů!

Paní doktorka je pečlivá,svědomitá,velmi milá,vždy s dobrou náladou a především profesionál ve svém oboru...Přišla jsem za ní na doporučení známé od mé bývalé zubařky,která mi zničila zuby a paní Přikrylová mě ochotně přijala a už jsem u ní zůstala a nikdy bych neměnila...Mám již odmalička genetikou velice špatné zuby ale u ní jsem určitě v té nejlepší péči i když jsem u ní už nechala spoustu peněz,za tu péči to stojí.Vždy se několikrát ujišťuje jestli je už zub skutečně zdravý,neponechá nic náhodě.Je citlivá a ohleduplná,vždy mi dává na výběr jaká varianta je pro mne vhodná,každý zákrok mi srozumitelně popisuje...Kéž by takových doktorů bylo víc!

Paní doktorka Erika je nejlepší zubní lékařka kterou jsem kdy měla. Naprosto profesionální přístup s vysvětlením každého zákroku. Chodím do její ordinace od prvopočátku jejího působení ve Zlíně, kdy hned při prvním zákroku mě přesvědčila, že jsem v těch nejlepších rukách (používání nových materiálů a moderních metod). Problémové zuby se mě snaží udržovat v perfektním stavu.
Je velmi pečlivá a citlivá. Výborná je i spolupráce s laboratoří a sestřička je milá a velmi ochotná.
Svobodová K.