Endokrinolog Uherské Hradiště

• Endokrinolog, Praktický léka… ř, Internista Více

„Jsem velmi spokojený s paní doktorkou i sestřičkou. Jsou příjemné, milé, vyjdou vstříc...Paní doktorka je pečlivá a snaží se nic nezanedbat, repektuje pacientův názor. Má dlouhé ordinační hodiny a v čekárně jsem nidy dlouho nečekal. Co víc si můžu přát?! Více

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Zlínská poliklinika a.s.

1 názor

„za mě spokojenost :)

J. E. Purkyně 365, Uherské Hradiště Mapa

Uherskohradišťská nemocnice a. s.

• Endokrinolog, Anesteziolog, … Chirurg, Diabetolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o.

• Endokrinolog, Alergolog, Chi… rurg, Dermatolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Ostatní, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Zlínská poliklinika a.s.

• Endokrinolog, Internista

„U paní doktorky se léčím asi dva roky. Je velmi milá a nikdy se na mně nezlobí, i když občas zapomenu zavolat na výsledky. Stále se ptá jak se mám a jak se cítím, není lhostejná. Někdo píše, že je náladová, ale zamyslete se nad sebou, jací jste vy! Každý má právo na špatný den a ona je taky jen člověk, navíc s velkou zodpovědností. A pacienti mají často zbytečné dotazy, myslí si, že všemu rozumí a pak se diví, že lékař už je nepříčetný... Já tuto lékařku velmi doporučuji! Více

J.Štancla 152, Uherské Hradiště Mapa

• Endokrinolog, Internista

„Tak tenhle pan doktor by mel jit vsem lekarum vzorem, muze si rikat Pan doktor. Pristup k pacientovi vyborny, nechybi tolik dulezita komunikace, vynikajici specialista.. Více

Štefánikova 2463, Zlín Mapa

• „Vážení a milí spolupacienti, jelikož má MUDr. Šindlář aktuálně k cca 5.000 pacientů, je již jen z tohoto údaje jasné, že čekací a objednací doby jsou tomu úměrné. Pokud Vám tak vadí, že musíte dlouho čekat, jeho "chladnost" (viz. příspěvek výše) a pomalu očekáváte, že si s Vámi bude vykládat o všem možném, uvaří kafe a nakrájí buchtu, když chodíte k skutečně odbornému lékaři a neuvědomujete si další souvislosti na které není čas, je pro Vás 1 řešení změna lékaře. Za svou osobu mohu říci, že jsem maximálně spokojená, jak s přístupem, tak poskytovanou péčí a delší čekací dobu v poměru ke svému zdraví ráda oželím. Více

Potoky 5145, Zlín Mapa

Endokrinologická a interní ambulance

• „Co se týče vyšetření, je vždy důsledný a pečlivý. Chodím k němu zatím jen pár let, ale jsem s ním spokojená. Jediná věc, kterou stále nemohu přenést přes srdce, je to, že si to v čekárně musíte vždy vysedět. Hodina (někdy i více) je naprostou samozřejmostí, což je bohužel velké negativum pro lidi, kteří nemají čas na to, aby celý den vysedávali v čekárně. Více

třída Tomáše Bati 3910, Zlín Mapa

Ordinace odborného lékaře endokrinologa