Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: jiné místo

Tohoto zubaře tedy rozhodně nedoporučuji. Původně jsem byla objednaná na prevenci ke své zubařce v centru Irisdent, kam jsme chodili celá rodina. Bohužel jsem 2x musela prevenci posunout kvůli nemocným dětem a rodinným důvodům. Další objednací termín byl vždy až za 2 měsíce. Po posledním přesunu mě ale začal pobolívat zub, pár dnů před termínem už to bylo hodně nepříjemné. Bohužel návštěvu tentokrát zrušila paní doktorka kvůli dovolené - posun o další 2 měsíce. Volala jsem proto do ordinace a snažila se se setřičkou najít jiné/bližší řešení. Objednala mě tedy za týden k tomuto doktorovi Zábranskému, který moji zubařku zastupoval. Při návštěvě jsem zjistila, že nově bude pracovat v jejím stomatologickém centru. Bohužel moje chyba, že jsem si nepřečetla předem hodnocení pana doktora zde. Už při příchodu do ordinace se na mne obořil, že nechodím pravidelně na preventivní prohlídky a že ještě jednou, tak mě vyřadí z kartotéky.. Vůbec ho nezajímaly mé důvody. Během prohlídky zubů mi dal ještě o prevencích přednášku... Pak mi vyvrtal zkažený zub, vůbec se mě nezeptal, jakou chci plombu a rovnou sestře nařídil, ať nachystá cement a amalgám. Když jsem řekla, že takovou plombu nechci, znovu se na mě obořil: "Tak paní by chtěla bílou plombičku..?!" a dal mi další přednášku, jak jsou bílé plomby nekvalitní; mou poznámku o tom, že v amalgámové je rtuť smetl ze stolu, že nesmím věřit všemu, co se povídá (více např. viz wikipedie/amalgámy)... Nakonec řekl: "Dobře, tak dáme bílou.." (a dodal hrubě) "ale zaplatíte si to!". Po plombování se mě ptal, jak to cítím, jestli je to v pořádku. Ale nebylo, zub byl teď hodně ostrý a z vnější strany byl nános toho zubního materiálu, dokonce ucpal mezizubní prostor. 3x to přebrušoval, ale nebylo to pořád dobré, nakonec se na mě znovu obořil: "Se mě zdá, že vy jste nějaká náročná!". Zkusil to ještě naposled, ale pořád to nebylo dobré, tak prohlásil, že lepší už to nebude a že je to hotové... Celou dobu byl fakt nepříjemný, hrubý a snažil se jednat z pozice jakési povýšenosti, používal výhružky a zastrašování. Celá návštěva byla pro mě dost nepříjemná a kdyby mě nebolel zub, odešla bych po první hlášce o prevenci... Takhle se prostě nikdo chovat nemá a už vůbec ne lékař, od kterého očekáváme pomoc. Než návštěva u Mudr. Emila Zábranského, raději bolavý zub...

Umístění: Ornides, s.r.o. Centrum stomatologické péče byl to můj a manželky zubař 3 roky

Tento doktor by podle mého názoru neměl ordinovat. Chodil jsem k němu s manželku. Manželce nikdy nic nedělal a stále vše dobré. Po nedůvěře přestoupila jinam a na rengenu jí našli 7 vnitřních kazů. Nedalo mi to a objednal jsem se na rengen, na který jsem měl po letech měl nárok. Po vstupu do ordinace na mě doktor křičel že si to zaplatím a na rengen po 3ech letech nemám právo. demonstrativně na rengenu nic nenašel a na zub, který tvrdil že mám mrtvý přiložil něco velice bolestivého s tvrzením, že to nemohu cítit..... tak jsem těch 250 zaplatil a šel jsem tam, co přestoupila manželka. Tam udělali rengen, vstupní prohlídku a zjistili, že vše co mi doktor dělal je zapatláno i s kazem. 3 měsíce stará korunka za 5 tis. se musela strhnout a převrtat kaz, co mi tam zakryl tak hloupě, že zub nedoléhal a jídlo se hromadilo pod korunkou. S doktorem mám špatnou zkušenost a i když jsem chodil včas a stěžoval si, že se bojím, že mám naprasklý zub, tak mě poslal pryč a do týdne opravdu zub praskl. Doporučuji se pánovi vyhnout obloukem.

S dnešní návštěvy u pana doktora Zabranského jsem byla velmi zklamaná. Po bezproblémovém objednání u sestřičky mě pan doktor odmítl při návštěvě ošetřit.
Byl velmi nepříjemný, řekl ze nové lidi lidi nepřijímá - což plně chápu, ale nevidím jak toto může být moje chyba? Arogantní přístup, bez vysvětlení mě předobjednal k "tomu novému doktorovi" . Horší zacházení s pacientem jsem již dlouho nezažila.

Výborný zubař a velmi příjemný člověk se smyslem pro humor. Navštěvuji jej tak 3 roky a jsem moc spokojená. Je šetrný a pečlivý. Ve 28 letech, kdy už jsem pár zubařů stěhováním vystřídala, byl první, kterého napadlo mi zapilovat trochu delší přední dva zuby - hned se usmívám raději.

Výborný lékař a pohodový člověk.Profesionál každým coulem.Chodím k němu již několik let (začal jsem ještě když primářoval ve Vojenské nemocnici) a naprostá spokojenost.

S tak skvělým profesionálem v oboru stomatologie jsem se ještě nesetkala a zřejmě již nikdy nesetkám. K panu doktorovi chodím dva roky a mohu říct, že pan doktor má zlaté ručičky. Přemluvila jsem i přítele, který má ze zubařů hrůzu, aby pana doktora navštívil a světe div se, můj přítel se k panu doktorovi téměř těší a po každé návštěvě mi líčí zážitky z ordinace. Pan doktor je totiž nejen skvělý specialista, ale i velmi příjemný člověk se smyslem pro humor. DOPORUČUJI!