Adresa

Psychiatrická ordinace pro děti
Tomešova 1, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
C

Paní doktorka se o mě stará už dobrých pár let, nikdy jsem si nemohla stěžovat, vždycky mě vyslechla ač jsem se kolikrát tak rozmuvila, že třičtvrtě hodina utekla ani nevíme jak... ráda k ní chodím, protože se můžu vypovídat ze všech problémů co kde mám a ač jsem teď už plnoletá, stále mě příjmá na konzultace. Za hodně jí vděčím...

Paní doktorku navštěvuji několik let, vždy se snaží řešit problém, velmi mi pomohla a její podpora přesahuje pole běžného lékaře/psychiatra. Je pohotová, vřelá a chápavá.

Velmi příjemná a fundovaná doktorka,vždy usměvavá.Rád k ní chodím.Vřele doporučuji.


vlemi nám, celé rodině pomohla v těžké situaci


moc milá paní doktorka,mohu jen doporučit,moc mi pomohla


K

Paní doktorka mi velmi pomáhá s mými dětmi a i mě svými radami.Za celých 12let co nás zná snad mohu říct,že bez ní a její kolegyně p.Mudr.Uhlířové,bych si často nevěděla rady.Moje děti mají LMD,od lehké po těžší stupeň,což nese poruchy učení a problémy v chování dětí.Moc za všechno děkujeme!


S paní doktorkou jsem byla velmi spokojená. Naopak se o problém mé dcery zajímala velmi podrobně. O chování doma i ve škole. Až po té navrhla léčbu. Moje dcera je mj. mentálně postižená a paní doktorka s ní měla velkou trpělivost. Byla usměvavá, velmi optimistická. Svým přístupem pomohla i mně, dala mi naději a pár osobních dobrých rad na závěr.


O

My jsme se zde setkali s velikou vstřícností, bylo nám věnováno dostatečně času.Objednání funguje skvěle, komunikace bez problémů. Jsou zde příjemní.


J

Paní doktorka mému synovi nepomohla,věnovala mu jen 10 min.a vůbec ji nezajímalo jeho chování doma nebo ve škole. Přišla k názoru,že je vše v pořádku. Myslím si ,že po 10 minutách vyšetření žádný lékař neurčí diagnozu.


N

Paní doktorka je úžasná,jsem už sice starší ale vzala mě i přesto že se specializuje na děti,nemůžu si stěžovat,moc mi pomohla.Má skvělý přístup,je to skvělá lékařka se skvělým přístupem.Vstřícná a moc milá.Doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu