Umístění: Ordinace praktického lékaře

Velmi svědomitá a pečlivá paní doktorka s lidským přístupem k pacientovi. Spolu se sestřičkou jsou velmi profesionální.Děkuji. Čápová.

Běhounská 2/22, Brno
Ordinace praktického lékaře (mapa)

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Výborná paní doktorka. Když jsem k ní přešla od jiného lékaře, nachnul mě lidský přístup nejen její ale i sestřičky. Kéž by bylo takových lékařů více. Pečlivost a laskavost zde hrají prim, a to je potom i balzám na duši pacientů.

K pani doktorce Dufkove jiz chodim nekolik let a jsem moc spokojena. Je velice pecliva a vzdy vysvetli, co mam za nemoc a doporuci i doplnkovou podpurnou lecbu. Sestricka pani doktorky je uzasna a mila, pamatuji se me jmeno, i kdyz prijdu k pani doktorce po dlouhe dobe. Citim vzdy osobni pristup a zajem o pacienta, coz je pro me dulezite. Obcas se radim i o nemocech deti a radam pani doktorky verim.

výborná diagnostička, výborně hlídá váš stav dlouhodobých skrytých nemocí, velmi vstřícná a empatická lékařka

K paní doktorce jsem přestoupila nedávno, ale i za tu krátkou dobu musím říct, že jsem naprosto spokojená. U bývalé doktorky jsem takovou péči, tak milý a profesionálná přístup bohužel nezažila. Paní doktorka Dufková je opravdu ÚŽASNÁ a jsem moc ráda, že mě přibrala do své péče!

Paní doktorka je úžasná. Každá návštěva u ní je příjemná. Pečlivě vyšetří, vše podrobně vysvětlí. Poradí, příp. doporučí k odbornému lékaři. Nic neponechá bez povšimnutí. Na každého pacienta si vyhradí dostatečný čas a potom máte pocit, že je tam jenom pro vás. Sestřička je také velmi milá a vstříčná. Jsem nadmíru spokojená.

Kvůli častým zdravotním problémům od dětství jsem hledala nějakou paní doktorku, která mi nebude na vše jen dávat různé léky (jako testovací myši), ale bude se snažit najít příčinu mých onemocnění. A tak se taky stalo, když jsem našla podle recenzí paní doktorku Dufkovou. Je to velice příjemná a svědomitá paní doktorka s lidským přístupem, která nic nezanedbává. Jsem moc ráda, že jsem si ji vybrala. I paní sestřička je velice příjemná a ochotná paní, která má cit na odebírání krve tak, že člověk ani nic necítí. Mohu Všem vřele doporučit!

Pani doktorku som si vybrala práve na základe týchto hodnotení a mám z nej nesmiernu radosť. Je strašne pečlivá, vypočuje, vysvetlí. Preventívne mi robila testy štítnej žľazy a že ich bolo treba. Naozaj sa zaujíma o Vaše zdravie, doporučí, vyšetrí. Aj sestrička je veľmi milá a navyše úžasne odoberá krv! Z odberov mám paniku, ale tie jej sú takmer bezbolestné a rýchle.

Skvělá a lidská, velmi precizní, nenechává nic bez povšimnutí, hlídá si pacienta po všech stránkách.
K paní doktorce chodím rád a to, i když jdu jen kolem, abych ji pozdravil do otevřených dveří. Je však neustále zabraná do práce. Jen aby jí vydrželo zdraví a síla, snad se o něj stará stejně jako o ně pečuje nám.

Š

K paní doktorce chodím už 15let. Je naprosto skvělá, vždy mně vyslechne, poradí a pomůže. Má lidský přístup a její práce je precizní. Neměnila bych ji za nic! Ostatní moji známí a kamarádi mi vyprávějí, jaká hrozná je jejich doktorka či doktor, tak to já neznám! Doufám, že půjde do důchodu až se mnou, protože si nedokážu představit, že budu chodit k někomu jinému, který nebude "mojí" paní doktorce sahat ani po kotníky. Všem hezký den

Š