Praktický lékař stomatolog
Denisova 1, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Chodil jsem k paní zubařce 25 let než jsem přišel o 6 dole a málem o další 6 nahoř, kdy po ošetření zub. kanálků nechala zalomený zubní nástroj v zubu a zub zadělala. Že jde o ošetření pod mikroskopemm, které nedělá, nebo mě jinde odeslala to ne. Prostě bych zase přišel o zub, kdy by po čase vzinkl zánět a jedině pak je vytržení. Ošetření po její zpackané práci včetně vytáhnutí toho nástroje a zaplnění ostatních kanálků trvalo 2 hodiny a stálo mě 11 000kč. Následně mi bylo sděleno že, mám 2 další hluboké kazy a to jsem byl měsíc po preventivce. Prostě hrůza. To že dítěti opraví zub vedle než je kaz jsem bral za omyl, ale jestli opravdu nechtete mít v budoucnu problémy se zuby utikejte za včasu. Za mě katastrofa a to jsem ji věřil :-( Zdražil.

Navštěvuji již cca 12 let a jsem maximálně spokojená. příjemná, pohodová paní doktorka včetně sestřičky. nikdy nic nezanedbala, naopak ještě doporučí a poradí.

Odborník na svém místě,chodím k ní už přes 25 let,po problémech s paradentózou mi dělala napřed můstky,držely skvěle i když už neměly skoro na čem a následně mi dělala celkovou náhradu,se kterou jsem spokojen a svoje zuby bych už nechtěl,probrala se mnou postup a vysvětlila vše,citlivý přístup jak k práci,tak i lidsky.

K paní doktorce už chodím skoro deset let a vždycky jsem byla spokojená s tím jak se ke mě chovala a s jají prací zuby mi vždy opravila skvěle a vždy skoro bezbolestně,proto k ní chodí od malička i moje pětiletá dcera a paní doktorka to umí skvěle i s dětmi proto všem doporučuji.

Velmi dobry lekar

velice hodná a jemná

naprosto úžasná paní doktorka vely simpatická,ohotná.

Chodím k paní doktorce Sikorové už asi 25 let,to hovoří za vše. Mezitím jsem se setkala i s jinýmí zubaři, to když jsem byla na mateřské, nebo změnila bydliště, ale zase jsem se vrátila k ní. Má ohleduplný přístup k pacientům. Je milá, vše v klidu vysvětlí,než se pustí do zákroku. Je odborník s lidským přístupem!

Znám paní doktorku léta,vlastně od dětství. Proto odkliknout zprávu "nic moc" bez bližšího znalosti charakterových vlastností, pokládám za nezodpovědnost a rozmařilost.

Lepší zubařku jsem nezažil,má trpělivost,cit a umíto perfektně i s dětmi.