Elena Kondratyeva, DiS., dentální hygienistka, hygienista Praha

přijímá nové pacienty

Dentální hygienistka, hygienista Více

64 objednaných návštěv během 30 dní

ordinace dentální hygieny

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

1. kompletní vstupní dentální hygiena • od 1 300 kč

2. pokročilá dentální hygiena • od 1 000 kč

Bělení zubů +10 Více

Hluboké parodontální čištění zubů pomocí přístroje Vector

Instruktáž vhodných technik čištění zubů

Lepení šperku na zub

Dobrý den, touhu po práci v zubní ordinaci jsem měla již od dětství. Nyní jsem spokojená ve vlastní ordinaci jako pracující dentální hygienistka. Jse...

• Zápach z úst
  • Paradentóza
  • Krvácení z dásní

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Ruština, Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 1 300 kč

od 1 000 kč

od 800 kč

od 650 kč

od 650 kč

ordinace dentální hygieny

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ordinace dentální hygieny 1. kompletní vstupní dentální hygiena

Doporučuji všem uvedenou dentální službu pro profesionální a lidský přístup. Po návštěvě vždy cítím můj chrup ve výborné kondici a přitom nemám několik dní bolesti jako jsem míval od jiných dentálních specialistů, kdy se mi po zákroku několik dní hojily dásně.

Elena Kondratyeva, DiS.

Děkuji moc za hodnocení. Profesionálové by měli chodit k profesionálům ;)

Profesionalni, pratelsky pristup. Perfektni vysledek. Byl jsem velmi spokojen. Urcite bych pani hygienicku doporucil.

Děkuji za laskavé hodnocení

Upřímně mě mrzí, že jsem se k paní zubní hygienistce nedostala dříve, mohla jsem si ušetřit spoustu nepříjemné bolesti a x let špatně čištěných zubů. Na vstupní návštěvě mi vše důkladně vysvětlila, doporučila vhodné produkty a o skvěle provedené práci ani nemluvě! Vřele doporučuju. :)

Paní doktorka je moc milá, vše krasne vysvětlila, byla jsem moc spokojená. Byla jsem na vstupní prohlídce, cca hodinovy výkon.

Vysoka miera profesionality, mily pristup k pacientovi a hlavne ochota pomoct pacientovi s problemom.

Elena Kondratyeva, DiS.

Děkuji pěkně za hodnocení. Je to pravda, mně záleží na výsledku

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ordinace dentální hygieny RECALL - běžný termín dentální hygieny 30 až 60 minut

Velmi příjemné opětovné setkání,paní Elena je velmi empatická, ošetřeni vysvětlí a pomůže najít příčiny problémů,nejen řeší následky.

Oceňuji zejména skvělou komunikaci a vysvětlení péče o chrup. Příjemné prostředí, dochvilnost. Vše proběhlo dvě domluvy.

Elena Kondratyeva, DiS.

Děkuji za milé a kladné hodnocení. Moc mě těší, že jste byl s mou práci spokojeni. Ráda Vás opětovně u uvidím

vyborny specialista, vsechno je srozumitelne vysvetleno, hezke prostredi, pani Kondratyeva je moc prijemna, naprosta zpokojenost

Elena Kondratyeva, DiS.

Děkuji. Velice si vážím Vašeho hodnoceni a již teď se těším na Vaši další návštěvu.

Moc mila hygienistka, vse vysvetlila, peclive vycistila. Pekne prostredi v centru mesta. Da se objednat online, nemusite nikam volat.

děkuji moc za hodnocení

Dentální hygienistka ví, co dělá. Dokáže problém jednoduše vysvětlit, doporučit řešení s empatickým přístupem.

Děkuji za milé hodnocení

• Zápach z úst