ordinace dentální hygieny

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost
774 77.....

1. kompletní vstupní dentální hygiena • od 1 300 kč

2. pokročilá dentální hygiena • od 1 000 kč

Bělení zubů +10 Více

Hluboké parodontální čištění zubů pomocí přístroje Vector

Instruktáž vhodných technik čištění zubů

Lepení šperku na zub

Dobrý den, touhu po práci v zubní ordinaci jsem měla již od dětství. Nyní jsem spokojená ve vlastní ordinaci jako pracující dentální hygienistka. Jse...

• zápach z úst

Lepení šperku na zub

Léčba citlivých zubů

Odstranění zubního kamene

ordinace dentální hygieny

Profesionální leštění zubů pomocí leštících kartáčků a leštící pasty

Pískování Air flow

od 800 kč

RECALL - běžný termín dentální hygieny 30 až 60 minut

od 650 kč

Vstupní terapie dítěte do 15 let

od 650 kč

Výběr vhodných pomůcek

ordinace dentální hygieny

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ordinace dentální hygieny odstranění zubního kamene

Paní Elena je velmi příjemná a empatická,profesně na vysoké úrovni.Vysvětlí správnou techniku čištění zubů a doporučuje vhodné produkty na jejich péči.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ordinace dentální hygieny 1. kompletní vstupní dentální hygiena

Paní doktorka byla výborná. Všem doporučuji. Je dochvilná, pečlivá, všechno vysvětlí, empatická a snaží se aby celý proces byl minimálně bolestivý. Moc děkuji a jistě přijdu zas.

Elena Kondratyeva, DiS.

Děkuji, paní doktorko, za hodnocení. Budu se těšit na další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ordinace dentální hygieny bělení zubů

Velice profesionalni a zaroven mily a lidsky pristup. Byla jsem na dentalni hygiene a na beleni zubu. Jsem velmi spokojena s vysledkem beleni zubu, vse mi bylo vyborne vysvetleno. Moc mila pani doktorka - vesela, vtipna, profesionalni. Moc vsem doporucuji, za me nejlepsi dentalni hygienistka, co jsem potkala.

Elena Kondratyeva, DiS.

Moc krát děkuji za hodnocení. Těší mně.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ordinace dentální hygieny RECALL - běžný termín dentální hygieny 30 až 60 minut

Naprosto profesionální, šetrné a precizní ošetření. Důkladné a odborné poradenství i vysvětlování postupu. Velmi sympatický a vstřícný přístup. Navíc příjemné prostředí a žádné čekání. Byl jsem velice spokojený a velmi rád budu chodit na dentální hygienu pravidelně.

Elena Kondratyeva, DiS.

Vaše spokojenost moc těší, děkuji za hodnocení

Neskutečně šikovná, komunikativní, empatická zubní hygienička ???? přišla jsemse sevřeným žaludkem a odcházela jsem s úsměvem. Netvrdím že bylo vše příjemné, ale za to si mohu sama ????vše podrobně vysvětleno, není co by se dalo vytknout. Naprostá spokojenost.

Elena Kondratyeva, DiS.

Děkuji. Jsem moc rada, ze jste překonala strach a byla spokojena. Budu se těšit na další návštěvu :)

Hezké opečované prostředí, milá, empatická, komunikativní hygienistka, pečlivá práce. Opakovaně ale chybí předběžná komunikace - informace s vazbou na cenu za zákrok.

Elena Kondratyeva, DiS.

Dobrý den, děkuji moc za hodnocení. Ceny jsou uvedeny na mém profilu <> a jsou přiložené k desce spolu se vstupním dotazníkem, který vyplňuje pacient před vstupní hygienou. Budu se těšit na Vaší další návštěvu. S pozdravem Elena

Paní Elena je velmi sympatická, ale především velmi důsledná a je vidět, že ji práce baví. Určitě doporučuji ;)

F
Umístění: ordinace dentální hygieny dentální hygiena

Регулярно обслуживаюсь у Елены уже очень давно. Довольна профессионализмом и подходом.Всегда приветлива и общительна. Всем кому рекомендовала-остались довольны и обслуживаются по сей день.Ещё и удобное расположение ординации-неоспоримый плюс.

Elena Kondratyeva, DiS.

Спасибо большое за отзыв, верность, рекомендации! Жду вновь :)

Umístění: ordinace dentální hygieny dentální hygiena

Paní Elena dělá svojí práce fakt skvěle. Dávám 10* a více.
Ještě se mi nestalo, abych se na další hygienu těšila. Byla jsem v Praze i u jiných hygienistů, ale skoro nikdo se mi nevěnoval tak, jako paní Elena. Ukázala mi různé vytištěné obrázky, pro lepší pochopení mého problému. Tu přípravu oceňuji. O zuby každého pacienta se paní Elena stará individuálně. Myslím, že se nestane, že byste jen přišli, hygienistka udělala mlčky svoji práci a objednali byste se na další termín. Což se mi taky jednou v Praze stalo. A výhoda je, že se můžete zeptat na cokoliv a nebudete mít pocit, že obtěžujete. :) Velké plusy dávám také za ordinaci, která je nádherná, v nádherné budově a hned u tramvajové zastávky Hlavního nádraží. A cena hygieny je také příjemná :) Jsem ráda, že jsem konečně našla někoho, kdo se mi bude pravidelně starat o zuby a návštěvy mě nebudou stresovat. Děkuji :)

Elena Kondratyeva, DiS.

Děkuji za hodnocení! Budu rada starat se o Vaše zuby a v roce 2020 :) Přeji Vám i Vašim blízkým šťastné a veselé prožití vánočních svátků,
pevné zdraví, rodinnou pohodu a bohatého Ježíška

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ordinace dentální hygieny Dentalni hygiena

Vyborne, moc doporucuji, dozvedela jsem se spoustu zajimavosti a dostala tipy! Prijemne prostredi a pratelska atmosfera, zakrok na jednicku!

• zápach z úst
  • paradentóza