Další dostupný termín:
Viz kalendář

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost
774 77.....

1. kompletní vstupní dentální hygiena • od 1 300 kč

2. pokročilá dentální hygiena • od 1 000 kč

Bělení zubů +10 Více

Hluboké parodontální čištění zubů pomocí přístroje Vector

Instruktáž vhodných technik čištění zubů

Lepení šperku na zub

Dobrý den, touhu po práci v zubní ordinaci jsem měla již od dětství. Nyní jsem spokojená ve vlastní ordinaci jako pracující dentální hygienistka. Jse...

• zápach z úst

Lepení šperku na zub

Léčba citlivých zubů

Odstranění zubního kamene

ordinace dentální hygieny

Profesionální leštění zubů pomocí leštících kartáčků a leštící pasty

Pískování Air flow

od 800 kč

ordinace dentální hygieny

RECALL - běžný termín dentální hygieny

od 650 kč

Vstupní terapie dítěte do 15 let

od 650 kč

Výběr vhodných pomůcek

ordinace dentální hygieny

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ordinace dentální hygieny RECALL - běžný termín dentální hygieny

Paní Elena je velmi sympatická, ale především velmi důsledná a je vidět, že ji práce baví. Určitě doporučuji ;)

F
Umístění: ordinace dentální hygieny dentální hygiena

Регулярно обслуживаюсь у Елены уже очень давно. Довольна профессионализмом и подходом.Всегда приветлива и общительна. Всем кому рекомендовала-остались довольны и обслуживаются по сей день.Ещё и удобное расположение ординации-неоспоримый плюс.

Elena Kondratyeva, DiS.

Спасибо большое за отзыв, верность, рекомендации! Жду вновь :)

Umístění: ordinace dentální hygieny dentální hygiena

Paní Elena dělá svojí práce fakt skvěle. Dávám 10* a více.
Ještě se mi nestalo, abych se na další hygienu těšila. Byla jsem v Praze i u jiných hygienistů, ale skoro nikdo se mi nevěnoval tak, jako paní Elena. Ukázala mi různé vytištěné obrázky, pro lepší pochopení mého problému. Tu přípravu oceňuji. O zuby každého pacienta se paní Elena stará individuálně. Myslím, že se nestane, že byste jen přišli, hygienistka udělala mlčky svoji práci a objednali byste se na další termín. Což se mi taky jednou v Praze stalo. A výhoda je, že se můžete zeptat na cokoliv a nebudete mít pocit, že obtěžujete. :) Velké plusy dávám také za ordinaci, která je nádherná, v nádherné budově a hned u tramvajové zastávky Hlavního nádraží. A cena hygieny je také příjemná :) Jsem ráda, že jsem konečně našla někoho, kdo se mi bude pravidelně starat o zuby a návštěvy mě nebudou stresovat. Děkuji :)

Elena Kondratyeva, DiS.

Děkuji za hodnocení! Budu rada starat se o Vaše zuby a v roce 2020 :) Přeji Vám i Vašim blízkým šťastné a veselé prožití vánočních svátků,
pevné zdraví, rodinnou pohodu a bohatého Ježíška

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ordinace dentální hygieny Dentalni hygiena

Vyborne, moc doporucuji, dozvedela jsem se spoustu zajimavosti a dostala tipy! Prijemne prostredi a pratelska atmosfera, zakrok na jednicku!

Umístění: ordinace dentální hygieny dentální hygiena

Velice peclivy pristup, rychłost a profesionalita. Chodim k doktorce na hygienu zubu uz vice nez 5 let, vzdy spokojena

Elena Kondratyeva, DiS.

Děkuji, Julinko, za hodnocení a věrnost. Na viděnou!

Ž
Umístění: ordinace dentální hygieny Nechat si profesionálně vysvětlit, jak opravdu probíhá čištění zubů a také jsem chtěla odstranit zubní kámen a podobně.

Dentální hygienistka Elena Kondratyeva, je skvělá! Byla jsem velmi spokojená... Vezmu to postupně: 1. Umístění - hned u tramvajové zastávky Hl. nádraží Praha = super dostupnost. 2. Ordinace - příjemná s velkým oknem. 3. Lékařka - od prvního momentu byla velmi přátelská, milá a hlavně opravdová. Člověk neměl ani nejmenší pocit, že ji obtěžuje, nebo že ji práce nebaví, ale právě naopak! Velmi energická, zapálená, ale klidná. Bavila se se mnou o borelioze, kterou jsem prodělala, o práci v Anglii atd. prostě běžné věci, ale neměla jsem z toho pocit nudného a nuceného "small talku". Odborně prohlédla zuby, dásně a pak řekla co a jak....např. že moje sliny obsahují málo minerálu a to je důvod, proč mám sklony ke kazivosti, že přílišným (a hlavně špatným) drhnutím zubů si škodím - odkrývám zubní krčky a podobně. Vysvětlila mi jak zrovna já si mám čistit zuby, čemu se mám vyhýbat např. i to, že bych se měla najíst a pak alespoň 3 hodiny nic nejíst a pit jen vodu, aby se mi neutralizovalo pH atd... užitečné informace:) Jsem spokojená, objednala jsem i svého přítele. Děkuji

Elena Kondratyeva, DiS.

Děkuji pěkně za Váš čas, který jste věnovala tak dlouhému a laskavému hodnocení. Moc mě těší, že jste byla spokojená. Budu se těšit na další návštěvu!

Umístění: ordinace dentální hygieny Návštěva dcery

Paní Kondratyeva je velice milá a a velice odborně zručná.
Má velice osobitý přístup a hlavně velice hezký přístup k dětem.

Elena Kondratyeva, DiS.

děkuji pěkně za laskavé hodnoceni

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ordinace dentální hygieny Tooth cleaning

Very professional approach. Time given to explain procedures and clarify tooth cleaning methods. Very helpfull and without any guilt-trips. Cleaning with very good results! I fully enjoyed the experience!

Elena Kondratyeva, DiS.

Thanks a lot. It was a very useful and interesting experience for me ;)

Umístění: ordinace dentální hygieny Detailní hygiena

Za mně 10 hvězdiček. Dobře a srozumitelně vysvětleno problémy ze zuby. Skvělé porady o péči. Bezbolestné ošetření hodně citlivých zubů. Přijatelné ceny.

Elena Kondratyeva, DiS.

Vaše spokojenost moc těší, děkuji za hodnocení

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ordinace dentální hygieny

Kromě skvěle čištěni zubní kamene, bylo mě vysvětleno hodně věci pro hygienu, správné používáni zubní kartáčku a tak dál.

děkuji za laskavé hodnoceni

• zápach z úst