Elena Kondratyeva, DiS., dentální hygienistka, hygienista Praha

přijímá nové pacienty

Dentální hygienistka, hygienista

67 objednaných návštěv během 30 dní

ordinace dentální hygieny

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

1. kompletní vstupní dentální hygiena • od 1 300 kč

2. pokročilá dentální hygiena • od 1 000 kč

Bělení zubů +10 Více

Hluboké parodontální čištění zubů pomocí přístroje Vector

Instruktáž vhodných technik čištění zubů

Lepení šperku na zub

Dobrý den, touhu po práci v zubní ordinaci jsem měla již od dětství. Nyní jsem spokojená ve vlastní ordinaci jako pracující dentální hygienistka. Jse...

• Zápach z úst
  • Paradentóza
  • Krvácení z dásní

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Ruština, Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1. kompletní vstupní dentální hygiena

Lepení šperku na zub

Léčba citlivých zubů

Odstranění zubního kamene

ordinace dentální hygieny

Profesionální leštění zubů pomocí leštících kartáčků a leštící pasty

Pískování Air flow

od 800 kč

RECALL - běžný termín dentální hygieny 30 až 60 minut

od 650 kč

Vstupní terapie dítěte do 15 let

od 650 kč

Výběr vhodných pomůcek

ordinace dentální hygieny

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ordinace dentální hygieny 1. kompletní vstupní dentální hygiena

Paní doktorka je jedním slovem báječná.Je velký rozdíl mezi zubní hygienou a sem už budu chodit pořád.Prostě báječná,i lidským přístupem,prostě skvělá.

Paní doktorka je úžasná, vysvětlila mi dobře, jak se mám starat o zuby a poradila mi, jakou zubní pastu mám použít. Vše bylo jasné, a moje zuby teď vypadají jako nové :)
moc děkuji :)

Oceňuji zejména snahu o podrobné vysvětlení o napravení špatných návyků při čištění zubů. Dentální hygiena byla provedena velmi precizně. Doporučuji

Děkuji moc za hodnocení. Budu se těšit na příští návštěvu

Velmi pozitivní názor, dostal jsem dobré instrukce ohledně udržování hygieny zubů, a těším se na příští návštěvu!

Elena Kondratyeva, DiS.

Děkuji za Vaši pozitivní zpětnou vazbu!

Souhlasím se všemi pozitivními názory tady, paní je opravdu skvělá a rozhodně se k ní opět objednám.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ordinace dentální hygieny RECALL - běžný termín dentální hygieny 30 až 60 minut

skvělá péče, která je velmi profesionálně provedená. Docházím sem pravidelně již několik let a jsem pořád spokojen D.

Elena Kondratyeva, DiS.

Děkuji za Váš kladný názor. Velice mě těší, že po hygieně odcházejí spokojení pacienti

Skvělá atmosféra, precizní zákrok, všechno velmi dobře vysvětleno. Chodím již skoro třetím rokem a jsem naprosto nadšená.

Děkuji, Petro, rada Vás uvidím zase

Š
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ordinace dentální hygieny 2. pokročilá dentální hygiena

perfektní léčba, lidský přístup, příjemná a milá, vždy vše pečlivě vysvětlí a provede, mohu doporučit

Elena Kondratyeva, DiS.

Děkuji za skvělé hodnocení mé práce a přeji všechno nejlepší ke svátkům!

Paní Elena je velmi příjemná a empatická osoba.Vše Mě podrobně vysvětlila a názorně předvedla.Následně proběhlo odstranění zubního kamene.Tuto kliniku budu navštěvovat velmi ráda.

Děkuji moc za hodnocení. Budu se těšit na příští návštěvu

Děkuji za dentální hygienu a vysvětlení jak správně mám čistit zuby, jinak paní Kondratyeva velmi příjemná ženská, určitě doporučuji!

Elena Kondratyeva, DiS.

Děkuji za Vaši pozitivní zpětnou vazbu!

• Zápach z úst
  • Paradentóza