Elena Kondratyeva, DiS., dentální hygienistka, hygienista Praha

přijímá nové pacienty

Dentální hygienistka, hygienista Více

85 objednaných návštěv během 30 dní

ordinace dentální hygieny

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod

1. kompletní vstupní dentální hygiena • od 1 300 kč

2. pokročilá dentální hygiena 30 - 60 minut • od 700 kč

Bělení zubů +8 Více

Hluboké parodontální čištění zubů pomocí přístroje Vector

Instruktáž vhodných technik čištění zubů

Odstranění zubního kamene

Dobrý den, touhu po práci v zubní ordinaci jsem měla již od dětství. Nyní jsem spokojená ve vlastní ordinaci jako pracující dentální hygienistka. Jse...

• Zápach z úst
  • Paradentóza
  • Krvácení z dásní

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Ruština, Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 1 300 kč

od 700 kč

od 800 kč

od 650 kč

od 650 kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ordinace dentální hygieny RECALL - běžný termín dentální hygieny 30 až 60 minut

Skvělá, pečlivá, milá, pozitivní a otevřená paní. Vždy poradí nejen se zuby, ale mě například i s kožními problémy nebo psychikou. Všem pouze doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ordinace dentální hygieny 1. kompletní vstupní dentální hygiena

Byla to moje první zkušenost s návštěvou dentální hygieny. I přesto, že chvílemi čištění nebylo příjemné, tak ale celkově to bylo super… dozvěděla jsem se nové věci, byla vyvedena ze špatných zažitých představ a pravd o čištění zubů, koupila jsem si správné zubní i mezizubní kartičky. Jsem spokojena. Doporučuji..

Velmi příjemná dentální hygienistka. Je vidět , že svou práci dělá ráda a se zaujetím . Vše dobře a názorně vysvětleno, ošetření výborně .

Elena Kondratyeva, DiS.

Děkuji pěkně za hodnocení. Je to pravda, mám ráda svou práci

Mila a prijemna hygienistka, naprosto bezbolestne osetreni, hezke prostredi. Poradila, jak se starat o zuby a vse dukladne vysvetlila. Tesim se na priste!!

Elena Kondratyeva, DiS.

děkuji a budu také těšit na příště

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ordinace dentální hygieny

Spokojenost. Důkladná péče, dochvilnost, nenutí do zbytečných procedur, pokud není třeba. Hezká a dobře vybavená ordinace, dobrá lokalita.

Umístění: ordinace dentální hygieny

Výborný přístup, skvělá práce. Velmi příjemná paní. Paní hygienistka vše dokonale vysvětlí a je trpělivá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ordinace dentální hygieny

Doporučuji všem uvedenou dentální službu pro profesionální a lidský přístup. Po návštěvě vždy cítím můj chrup ve výborné kondici a přitom nemám několik dní bolesti jako jsem míval od jiných dentálních specialistů, kdy se mi po zákroku několik dní hojily dásně.

Elena Kondratyeva, DiS.

Děkuji moc za hodnocení. Profesionálové by měli chodit k profesionálům ;)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ordinace dentální hygieny

Profesionalni, pratelsky pristup. Perfektni vysledek. Byl jsem velmi spokojen. Urcite bych pani hygienicku doporucil.

Děkuji za laskavé hodnocení

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ordinace dentální hygieny

Upřímně mě mrzí, že jsem se k paní zubní hygienistce nedostala dříve, mohla jsem si ušetřit spoustu nepříjemné bolesti a x let špatně čištěných zubů. Na vstupní návštěvě mi vše důkladně vysvětlila, doporučila vhodné produkty a o skvěle provedené práci ani nemluvě! Vřele doporučuju. :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ordinace dentální hygieny

Paní doktorka je moc milá, vše krasne vysvětlila, byla jsem moc spokojená. Byla jsem na vstupní prohlídce, cca hodinovy výkon.

• Zápach z úst
  • Paradentóza