Elena Kondratyeva, DiS., dentální hygienistka, hygienista Praha

přijímá nové pacienty

Dentální hygienistka, hygienista Více

62 objednaných návštěv během 30 dní

ordinace dentální hygieny

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod

1. kompletní vstupní dentální hygiena • od 1 300 kč

2. pokročilá dentální hygiena 30 - 60 minut • od 700 kč

Bělení zubů +8 Více

Hluboké parodontální čištění zubů pomocí přístroje Vector

Instruktáž vhodných technik čištění zubů

Odstranění zubního kamene

Dobrý den, touhu po práci v zubní ordinaci jsem měla již od dětství. Nyní jsem spokojená ve vlastní ordinaci jako pracující dentální hygienistka. Jse...

• Zápach z úst
  • Paradentóza
  • Krvácení z dásní

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Ruština, Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 1 300 kč

od 700 kč

od 800 kč

od 650 kč

od 650 kč

ordinace dentální hygieny

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ordinace dentální hygieny RECALL - běžný termín dentální hygieny 30 až 60 minut

Paní Jelena je velmi zručná, příjemná, ochotná, fundovaná a pečlivá. Chodíme k ní s manželkou už mnoho let a jsme spokojeni.

Elena Kondratyeva, DiS.

Děkuji, od stálých pacientu čist dobré hodnocení obzvlášť příjemně :)

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ordinace dentální hygieny 1. kompletní vstupní dentální hygiena

Naprosto nejlepší dentální hygienistka. Paní Kondratyeva mi vše podrobné vysvětlila a ukázala. Perfektní přístup. Moc děkuji.

Elena Kondratyeva, DiS.

Děkuji moc, Olgo, za hodnocení. Těšilo mě.

Paní Elena je moc milá a přátelská, vše mi krásně vysvětlila a ukázala správnou techniku čištění zubů. Hygiena byla téměř bezbolestná a pečlivě provedená. Už teď se těším na další návštěvu.

Skvělá zkušenost, moc příjemná paní. Už mám zase a krásné bílé zoubky :). Dokonce si i poradila s pár let neodstranitelným pigmentem kolem plomby vzadu na dvojce, která mi prosvítala dopředu. Už se těším na další návštěvu.

Elena Kondratyeva, DiS.

Děkuji moc, jsem rada, že byla jste spokojená

S návštěvou u paní Kondratyevy jsem vždy velmi spokojená. Je vstřícná, poradí a práci odvede na 1*. Už se těším, až se za půl roku uvidíme.

Elena Kondratyeva, DiS.

Děkuji, Katko, také vždy mám radost z vašich návštěv :)

Pani hygienistka moc mila,umi vse dobre vysvetlit. Hygiena byla bezbolestna,peclive udelana. Skoda jen,ze airflow se nekonalo. Ale pristi rok asi prijdu znovu sem.

Elena Kondratyeva, DiS.

Děkuji za laskavé hodnocení. Proč nebylo airflow jsem právě vysvětlila :) Budu se těšit na příští návštěvu.

Celkove velmi prijemna navsteva, zuby dokonale vycistene. Vstupni prohlidka trochu drazsi. Mohu doporucit.

Děkuji moc za hodnocení.

Perfektní dentální hygiena. Elena je milá, pečlivá a vše vysvětluje. Na jiných dentálních hygienách jsem byla po pískování vždy zašpiněná po celém obličeji, u Eleny je dentální hygiena čistá práce, za což moc děkuji.

Elena Kondratyeva, DiS.

Děkuji za hodnocení. Jsem ráda, že byla jste spokojená s návštěvou

Skvělá, pečlivá, milá, pozitivní a otevřená paní. Vždy poradí nejen se zuby, ale mě například i s kožními problémy nebo psychikou. Všem pouze doporučuji

Elena Kondratyeva, DiS.

Děkuji, udělala jste mi radost hodnocením. Nejsem jenom dentální hygienistka, ještě praktikující terapeutka. Na psychickém zdraví člověka mi záleží.

Byla to moje první zkušenost s návštěvou dentální hygieny. I přesto, že chvílemi čištění nebylo příjemné, tak ale celkově to bylo super… dozvěděla jsem se nové věci, byla vyvedena ze špatných zažitých představ a pravd o čištění zubů, koupila jsem si správné zubní i mezizubní kartičky. Jsem spokojena. Doporučuji..

Elena Kondratyeva, DiS.

Děkuji, jsem ráda, že první zkušenost dentální hygieny byla dobrá

• Zápach z úst
  • Paradentóza