ordinace dentální hygieny

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost
774 77.....

1. kompletní vstupní dentální hygiena • od 1 300 kč

2. pokročilá dentální hygiena • od 1 000 kč

Bělení zubů +10 Více

Hluboké parodontální čištění zubů pomocí přístroje Vector

Instruktáž vhodných technik čištění zubů

Lepení šperku na zub

Dobrý den, touhu po práci v zubní ordinaci jsem měla již od dětství. Nyní jsem spokojená ve vlastní ordinaci jako pracující dentální hygienistka. Jse...

• zápach z úst

Lepení šperku na zub

Léčba citlivých zubů

Odstranění zubního kamene

ordinace dentální hygieny

Profesionální leštění zubů pomocí leštících kartáčků a leštící pasty

Pískování Air flow

od 800 kč

RECALL - běžný termín dentální hygieny 30 až 60 minut

od 650 kč

Vstupní terapie dítěte do 15 let

od 650 kč

Výběr vhodných pomůcek

ordinace dentální hygieny

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ordinace dentální hygieny RECALL - běžný termín dentální hygieny 30 až 60 minut

Pohodová lékařka v útulné ordinaci s famozní dostupností a rozšířenou ordinační dobou, přátelský přístup

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ordinace dentální hygieny 1. kompletní vstupní dentální hygiena

Profesionalni pecliva a velmi pratelska doporucuji:) Umi poradit ma velmi lidsky pristup a casovou flexibilitu, Dekuji. ️

Děkuji za hodnocení

G

Pani hygienistka je velmi milá a pečlivá, vše dopodrobna vysvětlí a poradí s následní péčí o chrup. Budu se těšit na příští návštěvu.

Děkuji. Budu se těšit také

Skvela! Mam strach z doktoru, ale pani Elena mi vse vysvetlila a byla moc mila. Doporucuji kazdemu, kdo se obava

Děkuji moc :)

Paní hygienistka je příjemná, milá, důkladná, vše vysvětlí, snaží se maximálně pomoci. Vždy se na návštěvu těším.

Děkuji za hodnocení. Budu se těšit na další Vaši návštěvu

Úžasný přístup, paní všechno vysvětlí, uklidní případný strach, přidá profesionální radu a všechno s úsměvem, který vidíte i přes roušku.

Elena Kondratyeva, DiS.

Děkuji, moc mně potěšilo hodnocení :))))))

K paní hygienistce chodím pravidelně dvakrát ročně již 5 let. Každá návštěva je pro mě velmi příjemná a s výsledkem jsem vždy velmi spokojena. Vyhovuje mi zejména pečlivost a starostlivost, kterou můj úsměv od Eleny dostává :)

Elena Kondratyeva, DiS.

Děkuji za hodnocení. Moc si toho vážím!

Jsem poprvé chodil k zubaře v Česku, ona byla velmi dobrá, spolehlivá i samozřejmě profesionální, hodně komunikace i naučila jak správě čistit zuby, hodně mi pomohla...

Elena Kondratyeva, DiS.

Děkuji za hodnocení. Jsem rada, že již po první návštěvě dentální hygieny se cítíte lépe.

Jednym slovom - vynikajuce . Nikdy som nemala lepsi pocit po odchode z ordinacie (akejkolvek). Pani Elena je velmi prijemna osoba, skvela profesionalka. Venovala sa mi na 100 percent, vsetko dokladne vysvetlila, ukazala. Samotny zakrok bol tiez velmi prijemny, bezbolestny. Tesim sa na dalsiu navstevu. Budem navstevovat dlhodobo. Velmi odporucam.

Elena Kondratyeva, DiS.

Děkuji za doporučení, jsem velice rada, že dentální hygiena byla pro Vás příjemná. Na viděnou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: ordinace dentální hygieny odstranění zubního kamene

Paní Elena je velmi příjemná a empatická,profesně na vysoké úrovni.Vysvětlí správnou techniku čištění zubů a doporučuje vhodné produkty na jejich péči.

• zápach z úst
  • paradentóza