Adresa

Praktický lékař stomatolog
Za Plumlovskou 10, Prostějov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař stomatolog

Paní zubařka je sice příjemná a milá,ale to je vše.Utekla jsem po několika letech.A zuby které mi tam ještě zůstaly musi ven,jiná cesta již není

K
Ověřený profil

Nezbývá než souhlasit s již napsaným. Jsem maximálně spokojená. Žádné čekání, super sestřička i paní doktorka, výborné vybavení, lidský přístup...

Dnes jsem byl opět u paní doktorky a jsem jako vždy velmi spokojen. Jistá ruka, milý úsměv a lidové ceny. Taky musím pochválit sestřičku. Už se skoro těším na další ošetření.


s pani doktorkou jsem velmi spokojena, profesionalni a lidsky pristup. Chodime k ni cela rodina uz roky a nemuzeme si vubec stezovat. Doporucuji.


Super doktor.Na nic si nehraje,jedná lidsky a je vysoce profesionální.


Profesionál na svém místě a navíc lidská


M

U pani doktorky jsem velmi spokojena. je mila,ochotna a nikdy jsem po jejim zakroku nemela zadny problem.


P

Po přistěhování do Pv mě rozbolel zub.Byl jsem snad v 10 ordinacích a všude mě nechtěli pomoci.Až se mě ujala paní doktorka a ačkoliv měla plnou čekárnu vzala mě v polední pauze.Od té doby k ní chodím,jsem velmi spokojený a porcelánovou korunku co mi zhotovila ani já nerozeznám od ostatních svých zubů.V ordinaci vládne pohoda a dobrá nálada.Sestřička Maruška je milá,vesela a ochotná.


K

Paní doktorka je velmi milá,usmevavá a ošetření u ní vůbec nebolí.Vše vysvětlí a dá vybrat v případě nutnosti několik variant.Porcelánová korunka,kterou mi zhotovila ,nerozeznám sama od ostatních zubů.V ordinaci vládne pohoda.


U

Tato paní doktorka si chystá práci dopředu. Kaz neodvrtá úplně takže se stále kazí jeden a týž zub dokola. Později řekne, že to nemá cenu a zub vytrhne. Já jsem od ní odešla těsně před zmíněným trháním a zub mám do dnes a je to už 3 roky. Jediné co se tam dá pochválit je super milá sestřička.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti