MUDr. Edita Bosáková

Uložit

Praktický lékař Více

24 názor

Uložit


Adresa

Praktická lékařka pro dospělé
Okružní 4699, Zlín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

24 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Praktická lékařka pro dospělé Jiný

Výborná lékařka, skvělý člověk. Skvělý přístup, vždy vše podrobně vysvětlí, aby i laik pochopil. Doporučuji

M
Ověřený profil
Umístění: Praktická lékařka pro dospělé Jiný

Paní doktorka je velmi milá, příjemná a snaží se pomoct. Přešla jsem k ní od jiného doktora a jsem velmi spokojená, během krátké doby odhalila to, co předešlý lékař za celá léta ne. Za mě tedy přístup i odbornost na jedničku.

S
Umístění: Praktická lékařka pro dospělé Jiný

K paní doktorce jsem chodila 5 let, s její péči jsem byla maximálně spokojená, vždy pacienta vyschlechne a pomůže, sestra velice milá a ochotná, musela jsem odejit z důvodu přestěhování a myslím že už takovou doktorku nenajdu


Ověřený profil

Po odborné i lidské stránce výborná lékařka a stejně dobrá sestra. Se službami této ordinace jsem maximálně spokojen.


M
Ověřený profil

Paní doktorka je vynikající člověk a lékař v jedné osobě. Mohla by být příkladem pro všechny dr. Jsem s ní maximálně spokojená a mohu doporučit všem, kteří hledají vynikajícího lékaře s výborným přístupem k pacientům.


P
Ověřený profil

Spokojenost. Odborný i lidský přístup. Profesionálka. Nemám co bych vytknul.


D
Ověřený profil

Vidím samou chválu zde.Uveďme si to tedy trochu na pravou míru objektivně. Paní doktorka je velmi empatická, příjemná a milá lékařka. Nenechává věci náhodě a je ochotna zkoumat i svá vlastní rozhodnutí - málo vídaná vlastnost u "vševědů" lékařů. Jako lehce negativní hodnotím snad někdy unáhleně stanovenou diagnozu, či nestanovenou diagnozu a nasazení "prášků na všechno". Jako negativní potom hodnotím vykecávání - opravdu dlouhé vykecávání s pacienty o všem možném. Vím, že lidem v ordinace je to příjemné, méňě už však všem ostatním v čekárně.
Toto je opravdu velká rezerva paní doktorky. Suma sumárum. Nikdo není dokonalý, ale paní Mudr. Bosákovou lze v konkurenci hodnotit po odborné stránce hodnotit snad velmi kladně.


O
Ověřený profil

Velmi dobrá, znalá a příjemná lékařka s vysoce profesionálním přístupem k pacientům... Neměnil bych ji.. Rovněž její zdr.sestra má u mě vysoký kredit...


Velmi pečlivá a svědomitá.Perfektní přístup k pacientům.


Ověřený profil

vyikající paní doktorka, která pomůže a oproti jiným která jsem poznala se nebojí poslat pacienta na odborné vyštření,které odhalí příčiny nemoci, jiní si myslí,že snědli všechnu moudrost a léčí co je napadna a špatně to dopadá! Paní Bosáková je opravdu úžasná lékařka i žena! Všem doporučuji. Jediné co je obtěžující je čekací doba,ale tak to u dobrých lékařů prostě je!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti