MUDr. Drahoslava Vondráková

Pediatr Více

Ústí nad Labem 1 adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Kojetická 81/13, Ústí nad Labem

Poprve co jsem se vracela z pohotovosti s usmevem na tvari.S dcerou jsem vcera musela navstivit detskou pohotovost a zrovna jsme meli stesti na tuto pani doktorku.Uzasna,skvela a velmi lidska.Kdyby takovych lekaru bylo vice.Pani doktorka se srdickem na spravnem miste.Opravdu skvela a ja ji moc dekuji :) Prchalová

paní doktorka s nejvecim srdickem pro deti dekuji

Výborná lékařka, příjemný člověk, ochotná a usměvavá. Znám ji 30 let, chodila jsem k ní s dcerou a teď k ní chodí dcera s mojí vnučkou a vnukem. Má lidský přístup a je tu pro děti a není ji nic a nikdo na obtíž. Děkuji a chválím a chválím.

K paní doktorce chodím s mojí dcerou od narození a velmi ráda, protože se mi vždy snaží dobře poradit a je vidět že jí na dětech záleží a že je má ráda. Líbí se mi i její přístup k sociálně slabším rodinám. Jedná příjemně i když má plnou čekárnu lidí. Také má velmi hodnou a milou sestřičku, takže každá návštěva vždy proběhne bez problémů a nebojím se o něco si říct nebo se zeptat. Radka Černovská

S paní doktorkou jsem byla velice spokojená už jako dítě.Vždy mi pomohla i dobře poradila.Teď ji navštěvuji se svými dětmi a paní doktorka je pořád stejná,velice příjemná a naslouchavá.Určitě bych neměnila!Je to člověk na pravém místě.Děkujeme Lucie,Lucinka a Kájík Koudelkovi

Paní doktorka, je doktorka s velkým D. Je velice vstřícná, a pokud něco dítěti je, sama osobně zařídí veškerá vyšetření. Mé dceři už několikrát pomohla. Opravdu mohu jen doporučit. Neměnila bych. Paní doktorce za vše děkuje Baruška Němcová s maminkou

nel lepsi doktorka co znam rodina bartschovich

toto je nejlepsi pani doktorka

Pani doktorka je velmi hodna, ochotna, prijemna a vzdy se mi snazila deti co nejlepe lecit.Timto ji moc dekuji.

Škoda, že už musím chodit jinam.