MUDr. Drahoslava Krátká

Zubař Více

Prostějov 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
Olomoucká 116A, Prostějov

K paní doktorce jsem se přihlásila před třemi lety a utíkala asi o 3 měsíce později. Vždy jsem měla ze zubařu hrůzu a paní doktorka mi ji dokázala pořádně připepřit. Pokud pominu to že mi při umrtvování zubu vyprávěla o tom, jak k ní chodí jeden postižený pacient a že je to s ním těžký, a že je na něj schválně zlá, aby od ní odešel...(když už, proč si to raději nenechá pro sebe). Mně osobně brousila zub na korunku a když skončila (dlouho brousila) "vynadala" mi, že mám nízký skus a že korunka v žádnem případe na "MILIMETR" vysoký zub nasadit nepůjde. Je mi 30, ale utekla jsem s pláčem a s milimetr vysokým zubem. Moje nynější paní zubařka se nyní snaží tento problém řešit, ale jak sama říká, bude to problém. Nu což asi na mě uplatnila paní doktorka stejnou metodu jak na již zmíněného pacienta. "budu na ni zlá...ona uteče..a já svoji nepovedenou práci nebudu muset řešit" No a povedlo se, utekla jsem

Výborná lékařka, chodíme i s manželem již řadu let a jsme naprosto spokojeni. Je důsledná a příjemná. Navíc neplatíme víc než musíme narozdíl od jiných ordinací.

VÝBORNÁ péče,důkladná práce na zubech. Najde kazy v počátku

K paní doktorce chodí celá moje rodina a jsme s ní spokojeni. Nevím 15 let, co je to bolest zubů.

K paní doktorce chodím už dlouho, chodí k ní i manžel i můj bratr a jsme s ní spokojeni. Vždy ochotná, a hodnotím ji jako skvělou zubařku, neb se vždy snaží zachránit co se dá a vždy odvede dobrou práci.Neměnila bych ji a mohu ji jen doporučit.Doba čekání je u ní minimální a při objednávání je ochotná vyjít vždy vstříc.

K paní doktorce chodím já i moje manželka již spoustu let a NEMĚNIL BYCH ! Je velice příjemná, ochotná a z mého hlediska na vysoké odborné úrovni.

S péčí paní doktorky jsem velice spokojená mnoho let nejen já, ale i manžel. Vždy ochotná, pokud potřebuji objednat, vždy najde volný termín. Hodinu, na kterou jsem objednaná, dodržuje na 100%, žádné zbytečné čekání jako u některých jiných zubních lékařů. Spokojená jsem i s kvalitou odvedené práce. Mohu jen doporučit.