Drahomíra Wostrá, zubař Ostrava

MUDr. Drahomíra Wostrá

Uložit

Zubař Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Ověřeny pacient

Paní doktorku mohu hodnotit jen jedním slovem a to: HRŮZA....Paní doktorka je nepříjemná, nic ji nezajímá zda máte pochybnosti o její léčbě a nebo vaše názory. Nejraději by vám vyvrtala všechny zuby a nebo je vytrhla. Vůbec se s vámi nepáře. Rozhodně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Y
Ověřeny pacient

Výkony paní doktorky hodnotím jako velmi velmi slabé, kdybych mohla nedám ani tu jednu hvězdičku. Veškeré zákroky, které mi prováděla byly neprofesionální, dodnes se vypořádávám s jejími nedostatky a to je již více než 5 let. Naštěstí mám nyní velmi kvalitního zubaře, který dle mých finančních možností její resty dohání se mnou. Peníze, které jsem uhradila za její ošetření jsem raději měla hodit do kanálu, provedení byla katastrofální a s následky. Nedoporučuji nikomu navštěvovat její ordinaci, ledaže byste dobrovolně chtěli přijít o zuby. Píši již 2. komentář, první nebyl dosud zařazen, tak jsem zvědavá jestli tenhle druhý bude zařazen. Týden mi přijde dost dlouhá doba.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient

Nejlepší lékařka kterou jsem kdy poznala,nejen,že vždy co nejlépe pomůže,ale není ji cizí lidskost,(a s tím se člověk v dnešní době bohužel už nesetkává)!!!!Paní doktorko děkuji vám za vše.
Drobotová


Paní doktorku doporučuji. Příjemná, kvalitní a rychlá, na dotazy pěkně odpoví.


dělala mi zubní náhrady chodím k ní minimálně30 let a jsem velice spokojena. doporučují.je ohledu plná a nesouhlasím z názorem ,že rýžuje jenom peníze. Zdravím pani doktorko Drahomíro .


Š

JSEM SPOKOJENY BEZBOLESTNĚ A SPOLEH


S

Ve srovnání s mou dlouholetou zubařkou, která mi klidně čistila kanálek s živým nervem, až jsem omdlela přímo na křesle, je paní Wostrá jednoznačně jednička. Velmi příjemná a jemná v práci. A že jí má se mnou mraky. Rozhodně doporučuji.


Jsem velmi spokojená.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti