Doksy

Jakého specialistu hledáte?
  • „Díky paní doktorce jsem se zbavila strachu ze zubaře, věnuje se Vašemu chrupu pečlivě, vždy vše dostatečně vysvětlí a navíc oceňuji i laskavou péči o malé pacienty při preventivních prohlídkách... Více

Krajířova 138/5, Mladá Boleslav Mapa

Denta-Style Stomatologie s.r.o.

Keramická korunka

7 000 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Dobrý den, pana terapeuta mohu vřele doporučit. Na mé osobní cestě mi velmi pomohl. Je to člověk přátelský, citlivý, empatický a poctivý. To znamená, že na lidech zbytečně nevydělává a opravdu se snaží člověka co nejdříve vyléčit. Jsem moc Vděčná za to, že se naše duše mohly potkat a já tak nalezla zpět svou životní rovnováhu. Více

Palackého 576, Mladá Boleslav Mapa

ordinace v Mladé Boleslavi

• „Nevěřila jsem, že bych našla zubaře, který mě ošetří s trpělivostí a bezbolestně, dokud jsem nebyla u pana doktora Dubanovskyi. Přešla jsem k němu od nejmenované zubařky, od které si nesu velký strach ze zubařů. Pan doktor je moc hodný a šikovný. Opravu zubu jsem vůbec necítila, byla naprosto bezbolestná a poprvé jsem odcházela od zubaře s úsměvem namísto slz. Jsem ráda, že patřím mezi jeho pacienty a z další návštěvy již nemám strach :-). Chválím také sestřičku, která je moc milá! Mockrát Vám děkuji! Dvořáková A. Více

Krajířova 137, Mladá Boleslav Mapa

od 900 kč

• Dentální hygienistka, hygien… ista, Zubař, Stomatochirurg Více

Horní Počaply 255 v areálu elektrárny ČEZ – MĚLNÍK, Mapa

CLINIC+

• „Vynikajúci stomatolog se skvělým přístupem k pacientovi. Všechno podrobně vysvětlí. Chodím tam ráda.

Máchova 1480, Mladá Boleslav Mapa

Ordinace praktického zubního lékařství

Estetická stomatologie

od 3 500 kč

• „Pan doktor je moc milý, vše vysvětlí, je pečlivý a nic nezanedbává. Takových jako je on je skutečně málo!

Purkyňova 1849, Česká Lípa Mapa

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

• Máchova 802, Mladá Boleslav Mapa

Klinika MLADÁ BOLESLAV - Alergologická ambulance

• Linhartova 243/25, Kosmonosy Mapa

MUDr. Stegerová s.r.o.

• „K panu doktorovi chodím již řadu let ambulantně, několikrát jsem byla operována i v Mladé Boleslavi (naposledy únor 2018). Vždy jsem spokojená (pokud to lze říci o návštěvě u lékaře), především s odborným přístupem a schopností vše srozumitelně vysvětlit. Čekání na ambulanci je vždy nepříjemně dlouhé, odměnou je ale profesionální přístup a úspěšná léčba. Více

V. Klementa 147, Mladá Boleslav Mapa

Oblastní nemocnice Mladá Boleslav a.s. nemocnice Středočeského kraje

• „Velice příjemná sestřička a paní doktorka důsledná a vše vysvětlila jak se říká polopaticky že i laik pochopí.

Nerudova 691, Mladá Boleslav Mapa

Dermatovenerologická ambulance

• Praktický lékař, Plicní léka… ř, Internista Více

„Jsem dlouholetým pacientem pana doktora. Jeho přístup k pacientům je příkladný, tak i jeho zdravotní sestry. Je velice příjemný a dokáže vysvětlit problém. Naprostá spokojenost,pan doktor i paní sestřička jsou velcí profesionálové a milí lidé.. doporučuji všem.. Více

Purkyňova 1849, Česká Lípa Mapa

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Celkové vyšetření

od 552 kč

• „Paní doktorka je skvělá odbornice, neznám lepší. Vždy vše vysvětlí, má profesionální přístup. Je pečlivá a velice šikovná. Totéž platí i o sestřičce, která je vždy milá a velice vstřícná. Více

Bulharská 823, Česká Lípa Mapa

Praktický zubní lékař

• „Dobrý den, k panu doktorovi chodím už hodně let a on jediný mě uzdravil.Je velmi milý a vstřícný a rozumí svému oboru.Mam ho moc ráda a vždy se těším u něj na konzultaci že mi poradí.Preji mu hodně zdraví a těším se na něj příště.Marta Vackova Více

Mělník Mapa

• „Paní doktorka je moc hodná,jsem s ní spokojená :) umí dobře jednat s lidmi a vždy vysvětlí,co bude dělat za zákrok:)

Tř. 1. máje 97, Liberec Mapa

Praktický zubní lékař

• „Ahoj všem, nejsem typ, co píše někam hodnocení, ale o tohle se podělit musím Dnes jsem byla u pana doktora Tejnory na odstranění pih, znamének, či co to bylo... Šla jsem tam vystresovaná, protože jsem trošičku srab a nervák, ale pan doktor byl prostě skvělej! Po profesní stránce i po té lidské. Je komunikativní, vtipnej, prostě sympaťák a než jsem se rozkoukala, bylo po všem. Až doma jsem zjistila, kolik mám vlastně na sobě náplastí Výsledek zákroku zatím hodnotit nemůžu, ale ošetření a vše kolem super. Díky patří i bezva sestřičce. Jsou skvělej tým Fakt se tam není čeho bát Takže pokud by toto četl pan doktor nebo sestřička, tak ještě jednou moc díky. Více

Pod Holým Vrchem 3266, Česká Lípa Mapa

Chirurgická ambulance

• „Absolutní spokojenost s probíhající léčbou. Nutná však oboustranná vzájemná spolupráce na tom, co potřebujete dát do pořádku. Sama fyzioterapeutka to za nás neudělá! Více

Moskevská 31, Česká Lípa Mapa

Aby tělo fungovalo

• „Pan doktor je velice milý. Prohlídky jsou bezbolestné a vyšetření probíhá v klidné atmosféře. Jediné menší mínus vidím v přílišné propagaci hormonální antikoncepce. Více

U stadionu 1233, Mladá Boleslav Mapa

Gynekologická ambulance

• „Měl jsem problémy se zuby a nekolil návštěv u paní Bílkové je vše v pořádku.Péče o klienta je skvělá. Maximální spokojenost. Více

Bezručova 511, Mladá Boleslav Mapa

Zubní ordinace

• „Skvělý mladý lékař! Empatický a zdvořilý přístup k pacientovi, vysoký stupeň odbornosti! Doporučuji všem napříč ČR. Jela jsem speciálně za ním do Liberce ze Středních Čech. Jeho diagnostika mého pochroumaného ramena z lyží byla naprosto přesná a následná léčba dopadla výborně. Z totálně "zamrzlého" ramena je 100% pohyblivost a nulová bolest!!! :)) Více

Husova 10, Stráž pod Ralskem Mapa

Krajská nemocnice Liberec - Radiodiagnostické oddělení