Diagnostik Hradec Králové

• Diagnostik, Chirurg, Endokri… nolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Onkolog, Ortoped, Zubař Více

Třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové Mapa

HRADECKÁ POLIKLINIKA III

• Diagnostik, Chirurg, Dermato… log, Gynekolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Sexuolog, Zubař, Urolog, Pediatr Více

Jeronýmova 750/1, Hradec Králové Mapa

Poliklinika I Ulrichovo náměstí

• Diagnostik, Alergolog, Anest… eziolog, Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Poliklinika II Hradec Králové

• „Pan doktor mi velmi pomohl,je to odborník na svém místě a všude ho doporučuji.Všechno vysvětlí,nebojíte se ho na cokoli zeptat,prostě VÍ... Více

Jeronýmova 750, Hradec Králové Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - RTG

• „Hola Carlos soy Lizet de Cuba nos conocimos en Checoslovaquia 1989 a 1990, me puedes encontrar en facebook como Lizet Gutiérrez en la foto de mi perfil tengo una careta estoy en una playa mirando una estrella, tengo otro facebook, me puedes encontrar por Natur Hoy es un centro de dietética y nutrición estoy en Las Palmas de Gran Canarias en España. Cuando puedas me escribes, por favor. Un Saludo. Více

Hradec Králové Mapa

• „Dobrý den všem, byla jsem dnes poprvé na vyšetření mamografem a vše šlo jako po másle, šla jsem dovnitř v objednaném čase, takže žádné dlouhé čekání, vyšetření za 5 minut hotové, všichni na mě byli milí a usměvaví. Vyšetření oproti očekávání ani nebolelo. Po přečtení recenzí tady umístěných jsem měla obavy, ale nemůžu vytknout vůbec nic. Děkuji:) Více

Františka Halase 1050, Hradec Králové Mapa

Privátní mammologická ordinace

• Diagnostik, Ostatní

Fr. Halase 1050/7, Hradec Králové Mapa

MAMOLOGIE A SONOGRAFIE s.r.o.

Boženy Němcové 738, Náchod Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - RDG

Jeronýmova 750/1, Hradec Králové Mapa

Poliklinika I Ulrichovo náměstí

třída Edvarda Beneše 1549, Hradec Králové Mapa

RDG Centrum Hradec Králové s.r.o.

Foerstrova 1656, Hradec Králové Mapa

RDG Centrum Hradec Králové s.r.o.

Třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové Mapa

HRADECKÁ POLIKLINIKA III