Doporučení dermatologové s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Neratovice

• „Velká pochvala ,paní doktorka mě vzala i když ten den měla jen vypalování bradavic , čekala jsem asi půl hodiny a jsem štastná ,že jsem jí nahodou našla .Ještě mi napsala mast o 90% levnější než moje předchozí lékařka. Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „Paní doktorka se nechovala vůbec tak, jak jsem po přečtení recenzí zde čekala. Mám jen dva menší mínusy neříká dopředu co vás bude čekat, takže člověk zjistí až v den operace, že druhý den bude muset ještě na převaz apod. a moc jí není rozumět, člověk se musí víckrát ptát, aby si byl jistý co říkala, to je ale dáno jejím vysokým věkem. Co se týče profesionality je ale velice znát její zkušenost, navíc nedělá zbytečné věci jen pro peníze jako spousta jiných doktorů. Když viděla, že se trochu bojím, velice mi s tím pomohla. Téměř nebere pacienty bez objednání, proto u ní člověk zbytečně nečeká. Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „K paní doktorce chodím přes 10let jsem nadmíru spokojen s jejím přístupem, odborností a ochotou.Je na ní vždy vidět zájem, že chce pacientovi pomoci s problémem, což je podle mne základ k zjištění diagnózy a jeho řešení. Více

Nerudova 686, Kralupy nad Vltavou Mapa

Ordinace specialisty - kožní

• „Paní doktorka mne velmi ochotně přijala s akutním problémem ještě ten den, kdy jsem si zavolal, a to ačkoliv měla plný itinirář na týdny dopředu. Byla milá, vtipná, věcná a rychle pomohla s řešením. Hodnotím na výbornoou :) Více

Zenklova 39/1545, Praha Mapa

FARMED, s.r.o., ord. kožní a pohlavní

• „Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé na preventivní kontrole znamének a pih a jsem nadšená. MuDr. byla velmi příjemná, milá, vyslechla si mě, prohlídka byla rychlá ale pečlivá. Sestra je taktéž velmi milá, příjemná slečna. Byla jsem objednána na 8.15 hodin a na řadu jsem šla již v 8.10 a opravdu rychle. paní doktorku vřele doporučuji a budu k ní i nadále velmi ráda chodit :-) Více

Čumpelíkova 1764/2, Praha Mapa

Poliklinika Čumpelíkova s.r.o.

• „Skvělá, milá doktorka. Nikoho lepšího jsem ještě ve zdravotnictví nepotkal. Kéž by takoví byli všichni!

Budínova 2, Praha Mapa

Nemocnice Na Bulovce

• „U pana doktora jsem byla dvakrát a působil na mě vždy naprosto profesionálně. Nepotrpí si evidentně na zbytečné řeči (však od toho tam ani není), důkladně prohlédne, vysvětlí, na případné nehrazené zákroky pojišťovnou předem upozorní. A jelikož jsem strašpytel, tak u prováděného zákroku mě, u každého kroku, který prováděl, vždy řekl co dělá a co budu cítit. Prostě paráda. Pana doktora za sebe mohu doporučit. Více

Na Úbočí 4, Praha Mapa

Samostatná ordinace lékaře - kožní

Mazurská 484/2, Praha Mapa

Poliklinika Mazurská

• „Velice sympatická paní doktorka, která nejen, že ráda poradí, ale hlavně je vidět, že ji práce baví, je vstřícná, milá a usměvavá! Škoda, že není s tímto přístupem více doktorů! Více

U lékárny 306, Odolena Voda Mapa

Kožní ordinace