Doporučení dermatologové s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Turnov

• „Po vystřídání třech dermatologů a vleklých potíží mi byla doporučena tato lékařka. Paní doktorka je naprosto skvělá, během dvou minut určila správně diagnózu a po několika návštěvách problémy zmizely. Doporučuji. Více

Jarní 53 468, Železný Brod Mapa

Poliklinika Železný Brod, s.r.o.

• „Já jsem s paní doktorkou velmi spokojena, velmi přijemný přístup i od sestřicky.K objednání jsem čekala pouze 3 dny .Dobře se o mne postarala a pomohla mi. Velmi jí za její ochotu a péči děkuji.Doporučuji Více

Jiráskova 129, Turnov Mapa

Odborný kožní lékař

• „Paní doktorka je moc hodná a pečlivá. Jsem šílený strašpytel ale u paní doktorky Kepkové jsem strach neměla. Byla jsem u ní kvůli vřídku. Pokud někdy budu potřebovat pomoci tak půjdu právě k ní! Moc Vám děkuji! Více

Kosmonosy Mapa

• Ivo Partl

Dermatolog

„Tenhle člověk opravdu ví, co dělá. Sice je to takový "vesnický mudrc", což mi občas leze na nervy, ale je kompetentní jako nikdo jiný. U dermatologických onemocněních je diagnostikace ještě složitější než u jiných odvětví medicíny, proto se nedivte, že sem tam léčba není napoprvé ta ideální. Mě vždy pomohl a poradil skvěle. Více

Na Příkopech 62, Jičín Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - kožní

• „S paní doktorkou jsem spokojená. Vyléčila mě z boreliozy, v pubertě z problematického akné a taťku zbavila plísní na rukou. Opravdu pečlivý lékař. Sestra též nemá chybu :) Objednací doby nejsou na čtyři měsíce a v čekárně se čeká 10 min. max 30. Nikdy jsem nečekala hodinu a dýl jako u některých. Takže u mě naprostá spokojenost!!! :) Více

Jungmannova 54, Jičín Mapa

Poliklinika Jičín