Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Poliklinika Jičín
Jungmannova 54, Jičín 506 01
Poliklinika Jičín logo
Pojištění
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (10)

Libuše Paroulková Jiný

Moc často, naštěstí, k doktorům nechodím, ale tohle byla zkušenost, která mě vedla k tomu, že k této doktorce už nikdy nepůjdu a vyhledám jiného odborníka. Paní doktorka byla arogantní, měla jsem pocit, že jí jsem na obtíž, když jsem se jí na něco ptala, téměř se na mě ani nepodívala. Při odchodu jsem byla u setry a ptala se jí ještě na nějaký přesnější další postup ohledně zprávy (měla jsem odejít na chirurgii ohledně biopsie) tam na mě doktorka začala křičet, jak na malé dítě, že mě to říkala asi už 3x.... Bylo to trapné a v tu chvíli jsem se rozhodla, že tam už nepůjdu. Sestřička byla milá a podle pohledů si myslím, že je zvyklá a tak trochu se to snaží zachraňovat. Dnes jsem se zájmem vyhledala na tuto paní reference a došla jsem k názoru, že paní doktorka měla v roce 2009 ukončit svou praxi, protože pak jí to očividně přestalo bavit. No, napsala jsem si své, ale paní doktorku to asi nezmění....

MUDr. Jaroslav Rychtera Jiný

Absolutně neprofesionální a arogantní komunikace. Absolutně odbyté vyšetření. Při dotazu jak dál postupovat v další diagnostice, odpověď “to není můj problém”
    Po této návštěvě, šokovaná takovým neprofesionálním jednáním, jsem se ihned znovu objednala jinam na kontrolní vyšetření i za cenu že si ho zaplatím

MUDr. Miroslava Hnízdová Jiný

Tak špatný přístup jsme dlouho nezažili. Syn (5let) má vývojovou dysfazii, komunikace je horší. S námi komunikuje jinak, rozumí, poslouchá pokyny.S cizími lidmi se stydí,a tolik nespolupracuje. Paní doktorka hned po prvním neuposlechnutí pokynů začala být nepříjemná, začala křičet,obviňovat . Když si syn nemohl vzpomenout,co měl ke snídani, řekla - a dali jste mu vůbec dnes něco k jídlu? Jako bychom ho nechávali o hladu. Měla úplně zbytečně zlé poznámky. Takový člověk by neměl s dětmi vůbec pracovat. Syn se jí spíš bojí, tím víc nechce spolupracovat. Děti potřebují trpělivý a klidný přístup. Ne křik a netrpělivost.

MUDr. Marek Ondráček Jiný

Pan doktor nezná jiný senzor než freestyle libre a neřeší dobrý HbA1c v poměru s hypoglykemiemi. Když navštívíte diabetologa v krajské nemocnici a dozvíte se o tom jak doba pokročila a pan doktor Ondráček ji zaspal, zježí se Vám chlupy. Fakt nemusíte žít s tím, že budete neustále přikládat čtečku k senzoru, nové senzory navíc umí spustit alarm při hypo hyper-glykemii. Jediné, co pana doktora zajímá je dobrý dlouhodobý glykovaný hemoglobin, ale už neřeší samotné křivky a to, že je tato hodnota vykoupena častými hypoglykemiemi, za to pacienta nelze chválit. Asi ve škole nedával pozor a neučili ho, že demen*e v 60 klepe u takových pacientů na dveře. Fakt, že se protáčí z něj oči i jeho kolegům, je opravdu k pláči.

MUDr. Miroslava Hnízdová Jiný

Paní doktorka není pro malé děti vůbec vhodná! Vše honem honem, že nestíhá a že kluk nespolupracuje, nashle, přijďte příště. Trvala jsem si na došetření syna, stačil jiný přístup a šlo to. Diagnozu jsem si sama musela napsat na papírek, kterou mi p. doktorka diktovala a doma si vyhledat na internetu oč jde. Paní doktorce jsem svůj názor na její přístup hned řekla, ale pro jistotu ještě píši sem.

MUDr. Marek Ondráček Jiný

Neuvedeny ordinační hodiny . Nemožnost ustní konzultace s návštěvou. Nemožnost objednání konzultace a vyšetření pro osobu blízkou která je v péči .

MUDr. Markéta Tomášová Jiný

Paní doktorka byla jediná, která dokázala rozpoznat příčinu mých problémů a jako na pacientovi na mě nešetřila....vyšetření krve do nejmenších detailů aby odhalila všechny neduhy a nasadila správnou léčbu.....
    Paní doktorka i sestřička jsou super tým a mohu je jen vřele doporučit

MUDr. Blanka Pivcová Jiný

nesmírně hodná Paní doktorka a sestřička vše dobodrobna vysvětleno a uděláno i když k ní nechodím vřele jistě doporučuji :)

MUDr. Miroslava Hnízdová Jiný

Profesně je paní dr možná na správném místě, ale vůbec nemá kladný vztah k dětem. Na děti je zlá a chová se neprofesionálně. K malým dětem v žádném případě nedoporučuji.

Libuše Paroulková

Doktorka je velmi nepříjemná, arogantní a vyšetření neodborné. Vůbec mi nepomohla, ale ani neměla snahu mi pomoct. Jen co jsem k ní přišla do ordinace, tak se chovala velmi arogantně a povýšeně. V lékárně pomůžou lépe než ona. Nechápu, jak s ní někdo může být spokojený a ještě se tam někdy vrátit. Já bych tam už nikdy nešla. (Naopak sestřička je moc hodná.)