Zobrazit lékaře

506 01, Jičín, královéhradecký

• Ivana Záveská

Diagnostik, MUDr.

• K

Jeden z nejlepších specialistů na ORL. Velice slušné jednání.

• Milan Růžička

Neurolog, MUDr.

• M

Chodime k panu doktorovi uz delsi dobu.U kazdeho problemu se snazi poradit a najid reseni. nam pan doktor po vsech strankach vyhovuje.Je ochotny vyslechne i sestricka je mila vzdy ochotne poradi. A verte mi neni to jen poklep kladivkem jsou to vazne zdravotni problemi.

• Z

Musím se pana doktora zastat...
      Poklep kladívkem a šahání na nos totiž opravdu patří do neurologického vyšetření.
      Samozřejmě pan doktor v tom základním vyšetření pozná kdejaké odchylky a v tom případě posílá na další vyšetření.
      Byla jsem u něj a nejen že byl velmi milý a vstřícný,ale je to velký odborník,který pomůže, vyslechne a hlavně poradí.
      V případě jakýchkoliv dalších pochybností posílá na další vyšetření.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Miroslava Hnízdová

Otorinolaryngolog, MUDr.

• Nejlepší doktorka, kterou znám. Její přístup k pacientům, důslednost, pečlivost, rozhled atd. by se mnozí doktoři od ní mohly učit. Škoda jen, že takových není víc. Opravdový profesionál na svém místě. Děkujeme paní doktorko.

• Jedna z nejlepších lékařek které znám!!! Jak už tu je napsáno - snaží se dopátrat příčiny obtíží a né je jen tlumit....Jana D.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Markéta Tomášová

Revmatolog, MUDr.

• Z

Nejsem spokojen,doktorka mě odmítla léčit i přesto že lékařské.zprávě mám napsané,při bolestech kontrola.Nedoporučuji

• J

Nemohu jinak, než jen chválit. Nejlepší lékařka kterou znám- chodila jsem k ní nejprve v Mladé Boleslavi a teď jezdím do Jičína.Jsem moc ráda, že za ní mohu jezdit.Vždy příjemná a s úsměvem Vám vše vysvětlí, též sestřička je velice laskavá. Doporučuji všem, ale asi toho mají chudáci moc, nás pacientů kteří se hrnou pro pomoc na správné místo.Škoda, že nemůžeme mít paní doktorku tady u nás v M. B. Zusková Z.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Marie Zemanová

Alergolog, MUDr.

• S

Paní doktorka mi třikrát špatně určila diagnózu, díky ní jsem byla dva měsíce téměř slepá (na bolavé oči mi bez zjišťování příčiny dala silné léky na alergii, poté se ukázalo že jde ale o suchost očí - nedostatek slz, na což nesmím brát antihistaminika žádná, jelikož stav dále výrazně zhoršují) a odmítla mi udělat testy na Celiakii s tím, že je to zbytečné, čímž ohrozila mé zdraví a léčbu trvale (Celiakii mi nakonec jinde potvrdili). Takže rozhodně nedoporučuji.

• P

Musím potvrdit většinu zde uvedených názorů.Paní doktorka je skvělá,příjemná,odborník na svém místě.Jedna sestra je perfektní,druhá naprostý opak.Náladová,na pacienty dovede být i zlá,uštěpačná.... Ale zde hodnotíme paní doktorku,takže - absolutorium!!

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Blanka Pivcová

Oční Lékař, MUDr.

• ODBORNÍK non plus ultra,índividuální přístup interakce lidský rozměr.Více takových lékařů-Děkuji A.Aust

• Byla jsem u paní dok.poprvé a byla jsem moc spokojená.Paní dok byla milá,vstřícná a hlavně se mě snažila pomoci za což ji děkuji.Ždárská Irena..

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Marek Ondráček

Diabetolog, MUDr.

• Pan doktor Ondraček je dobrý diabetolog. Jeho přístup k pacientům je příjemný a hlavně lidský. Přala bych, aby bylo víc takových lékařů. Moc mu za vše děkuji. Novotná Eva

• Já jsem velmi spokojená.pan doktor má lidský přístup,vsřícný a klidný.O to mi hlavně šlo.
      S bývalou lékařkou v turnově to nešlo.Kolikrát jsem k ní ani nedošla,protože jsem se jí bála.Byl to tak velký stres.Byla náladová,dávala dost lidem najevo,jaký má odpor k lidem s nadváhou.
      Sláva bohu to dopadlo dobře a na doporučení jsem došla k Mudr Ondráček a byla jsem už z první chvilce kdy vtal,podal ruku a přivítal mne,úplně v šoku a slzu v očích.Takhle hezky se ke mě žádný doktor za posledních deset let nezachoval.Měla jsem pocit,že jsem v jiném světě.Okamžitě jsem se uvolnila a vše je fajn.Jak lidsky,tak profesně.Na objednané kontroly chodím a ráda.
      Takže vřele doporučuji!
      HANA

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Libuše Paroulková

Dermatolog,

• L
      Umístění: Poliklinika Jičín

Doktorka je velmi nepříjemná, arogantní a vyšetření neodborné. Vůbec mi nepomohla, ale ani neměla snahu mi pomoct. Jen co jsem k ní přišla do ordinace, tak se chovala velmi arogantně a povýšeně. V lékárně pomůžou lépe než ona. Nechápu, jak s ní někdo může být spokojený a ještě se tam někdy vrátit. Já bych tam už nikdy nešla. (Naopak sestřička je moc hodná.)

• P

Opravdu otřesné a povýšenecké chování paní doktory povrzuji..

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Lidka Lisá

Endokrinolog, Prof. MUDr.

• E
      Umístění: jiné místoSlužby: Rust.

Dnes jsem si vzpomnela na paní Lidušku,která mě léčila jako 12 letou dívku ješte v Motole. Přestala jsem růst a nebýt jejího vcasneho lécení zustala bych na 146 cm. Povedlo se 163 cm.Je to již 33 let ale na její péči a laskavost myslím dodnes.Dekuji Eliška tehdy Cvrčková.

• Výborná lékařka léčí mou dceru i mně - velká spokojenost

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře