Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: jiné místo Prvotrimestrální screening

Ačkoliv jsem chtěla k MUDr. Vlašínovi, moje gynekoložka mě přemluvila a nelituji! Vyšetření jsem absolvovala s partnerem a byli jsme nadšeni. Paní doktorka vše podrobně vysvětlila, ukázala a řekla nám i pohlaví. Ultrazvuk trval asi 10-15 minut, dostali jsme jednu fotečku hned a dalších asi 10 emailem. Výsledky další den. Paní doktorka je moc příjemná a všem můžu jen doporučit ????

Paní doktorka, je velmi jemná při vyšetření, je první doktorka, které se nebojím:-) Navíc vše vysvětlí, poradí, je velmi pozitivní. Je nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy měla, i když jsem se přestěhovala do jiného města jezdím za ním, a jezdila jsem i celé těhotenství:-) Začala jsem k ní chodit na doporučení kamarádky a udělala jsem dobře. Je skutečně třída

Velice ochotná a sympatická lékařka. Běžné kontroly probíhají hladce a nikdy dlouho nečekám. V případě komplikací vše ochotně vysvětlí, poradí a navrhne řešení. Ordinace i sestra také super, ráda se k ní vracím.

Paní doktorka mi byla doporučena kamarádkou mé dcery. Měla jsme vážné dlouhodobé gynekologické problémy. Paní doktorka mě ihned na druhý den k sobě objednala, bez nějakých dlouhých čekacích lhůt a ihned se mnou problém řešila. U ní jsem neměla pocit „pokusného králíka“. Moc ji za vše děkuji.

U paní doktorky jsme byla nedávno na odběru plodové vody a musím jí velmi poděkovat za podporu a vlídný přístup. Samotnému vyšetření nemůžu nic vytknout, vůbec nic jsem necítila. Je velmi šikovná! Odcházela jsem s velmi dobrým pocitem, v ordinaci jsem se cítila velice příjemně, relativně uvolněně, a z dalších návštěv už nejsem zdaleka traumatizovaná.

Přidávám se k těm, kteří jsou s paní doktorkou naprosto spokojeni. Před rokem jsem potřebovala změnit gynekologa a na doporučení mé kamarádky jsem přešla k paní MUDr.Doubkové. Velmi jemná, citlivá a důsledná než můj předešlý gynekolog. Vůbec bych neměnila. Vřele doporučuji!
Petra N.

Výborná lékařka, milá, profesionálka, sympatická, vstřícná, informovaná a informuje i pacienty. Doposud dle mne nejlepší lékařka!

Velmi ráda se přidám mezi nejspokojenější pacientky, paní doktorky.
Paní doktorka se specializuje na riziková těhotenství a myslím, že je v tom velmi pečlivá. Některé maminky si tu stěžují, že je v těhotenství zbytečně vystrašila - představte si, že by to bylo naopak - paní doktorka by na UZ něco viděla, ale mávla by jen rukou a miminko by se opravdu s nějakou vadou narodilo - myslím, že to by byl opravdu problém. Záměr paní doktorky jistě není vystrašit někoho, ale vše dokonale prohlédnout a nic nezanedbat. Jsem u paní doktorky v péči již 2 roky a opravdu nehodlám měnit - jsem šťastná, že jsem přešla k paní doktorce. Vystřídala jsem již řadu gynekologů (i vyhlášených) a u paní doktorky je to úplně o něčem jiném. Pacientce naslouchá, poradí, problémy opravdu řeší, je citlivá, lidská a opravdu pečlivá a profesionální - prostě skvělá! Jsem paní doktorce za hodně vděčná. Pavliňáková Eva

Velmi milá a příjemná paní doktorka.

Paní doktorka se i u nás bohužel spletla při ultrazvuku, kdy v břiše miminka viděla "něco", o čem druhý den specialista na klinice Prenatal řekl, že je jen naplněný žlučník a miminko je zdravé. Paní doktorka hned strašila vrozenými vadami atd. Také je velmi netolerantní vůči klientkám, které si nepřejí úplně standardní péči (např. vynechání některých vyšetření v těhotenství). Podle mě příliš mladá a nezkušená, aby pochopila, jak se cítí těhotná žena.