Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Jiný

Maximální spokojenost s paní doktorkou, vše pečlivě a trpělivě vysvětlila. Nemám co vytknout, jedině doporučuji.

Paní doktorka je velmi milá, pozitivní a citlivá s profesionálním přístupem. Je velmi zodpovědná a komplexní. Jsem s ní nanejvýš spokojena a moc vděčná za vedení v těhotenství a pomoc.

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Jiný

Paní doktorku vřele doporučuji!!! Byli jsme s manželem nadšeni, při UZ vyšetření mimča skvělý přístup, podrobné vysvětlení a ukázání všeho. Paní doktorka se zajímala o naše dotazy, skvěle komunikovala a byla velmi pozitivně naladěna. Prostě odbornice na svém místě

Umístění: jiné místo Prvotrimestrální screening

Ačkoliv jsem chtěla k MUDr. Vlašínovi, moje gynekoložka mě přemluvila a nelituji! Vyšetření jsem absolvovala s partnerem a byli jsme nadšeni. Paní doktorka vše podrobně vysvětlila, ukázala a řekla nám i pohlaví. Ultrazvuk trval asi 10-15 minut, dostali jsme jednu fotečku hned a dalších asi 10 emailem. Výsledky další den. Paní doktorka je moc příjemná a všem můžu jen doporučit ????

Paní doktorka, je velmi jemná při vyšetření, je první doktorka, které se nebojím:-) Navíc vše vysvětlí, poradí, je velmi pozitivní. Je nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy měla, i když jsem se přestěhovala do jiného města jezdím za ním, a jezdila jsem i celé těhotenství:-) Začala jsem k ní chodit na doporučení kamarádky a udělala jsem dobře. Je skutečně třída

Velice ochotná a sympatická lékařka. Běžné kontroly probíhají hladce a nikdy dlouho nečekám. V případě komplikací vše ochotně vysvětlí, poradí a navrhne řešení. Ordinace i sestra také super, ráda se k ní vracím.

Paní doktorka mi byla doporučena kamarádkou mé dcery. Měla jsme vážné dlouhodobé gynekologické problémy. Paní doktorka mě ihned na druhý den k sobě objednala, bez nějakých dlouhých čekacích lhůt a ihned se mnou problém řešila. U ní jsem neměla pocit „pokusného králíka“. Moc ji za vše děkuji.

U paní doktorky jsme byla nedávno na odběru plodové vody a musím jí velmi poděkovat za podporu a vlídný přístup. Samotnému vyšetření nemůžu nic vytknout, vůbec nic jsem necítila. Je velmi šikovná! Odcházela jsem s velmi dobrým pocitem, v ordinaci jsem se cítila velice příjemně, relativně uvolněně, a z dalších návštěv už nejsem zdaleka traumatizovaná.

Přidávám se k těm, kteří jsou s paní doktorkou naprosto spokojeni. Před rokem jsem potřebovala změnit gynekologa a na doporučení mé kamarádky jsem přešla k paní MUDr.Doubkové. Velmi jemná, citlivá a důsledná než můj předešlý gynekolog. Vůbec bych neměnila. Vřele doporučuji!
Petra N.

Výborná lékařka, milá, profesionálka, sympatická, vstřícná, informovaná a informuje i pacienty. Doposud dle mne nejlepší lékařka!