Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

23 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Jiný

Maximální spokojenost s paní doktorkou, vše pečlivě a trpělivě vysvětlila. Nemám co vytknout, jedině doporučuji.

K
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je velmi milá, pozitivní a citlivá s profesionálním přístupem. Je velmi zodpovědná a komplexní. Jsem s ní nanejvýš spokojena a moc vděčná za vedení v těhotenství a pomoc.

A
Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Jiný

Paní doktorku vřele doporučuji!!! Byli jsme s manželem nadšeni, při UZ vyšetření mimča skvělý přístup, podrobné vysvětlení a ukázání všeho. Paní doktorka se zajímala o naše dotazy, skvěle komunikovala a byla velmi pozitivně naladěna. Prostě odbornice na svém místě


B
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Prvotrimestrální screening

Ačkoliv jsem chtěla k MUDr. Vlašínovi, moje gynekoložka mě přemluvila a nelituji! Vyšetření jsem absolvovala s partnerem a byli jsme nadšeni. Paní doktorka vše podrobně vysvětlila, ukázala a řekla nám i pohlaví. Ultrazvuk trval asi 10-15 minut, dostali jsme jednu fotečku hned a dalších asi 10 emailem. Výsledky další den. Paní doktorka je moc příjemná a všem můžu jen doporučit ????


B
Ověřený profil

Paní doktorka, je velmi jemná při vyšetření, je první doktorka, které se nebojím:-) Navíc vše vysvětlí, poradí, je velmi pozitivní. Je nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy měla, i když jsem se přestěhovala do jiného města jezdím za ním, a jezdila jsem i celé těhotenství:-) Začala jsem k ní chodit na doporučení kamarádky a udělala jsem dobře. Je skutečně třída


B
Ověřený profil

Velice ochotná a sympatická lékařka. Běžné kontroly probíhají hladce a nikdy dlouho nečekám. V případě komplikací vše ochotně vysvětlí, poradí a navrhne řešení. Ordinace i sestra také super, ráda se k ní vracím.


R
Ověřený profil

Paní doktorka mi byla doporučena kamarádkou mé dcery. Měla jsme vážné dlouhodobé gynekologické problémy. Paní doktorka mě ihned na druhý den k sobě objednala, bez nějakých dlouhých čekacích lhůt a ihned se mnou problém řešila. U ní jsem neměla pocit „pokusného králíka“. Moc ji za vše děkuji.


B
Ověřený profil

U paní doktorky jsme byla nedávno na odběru plodové vody a musím jí velmi poděkovat za podporu a vlídný přístup. Samotnému vyšetření nemůžu nic vytknout, vůbec nic jsem necítila. Je velmi šikovná! Odcházela jsem s velmi dobrým pocitem, v ordinaci jsem se cítila velice příjemně, relativně uvolněně, a z dalších návštěv už nejsem zdaleka traumatizovaná.


Z
Ověřený profil

Přidávám se k těm, kteří jsou s paní doktorkou naprosto spokojeni. Před rokem jsem potřebovala změnit gynekologa a na doporučení mé kamarádky jsem přešla k paní MUDr.Doubkové. Velmi jemná, citlivá a důsledná než můj předešlý gynekolog. Vůbec bych neměnila. Vřele doporučuji!
Petra N.


Výborná lékařka, milá, profesionálka, sympatická, vstřícná, informovaná a informuje i pacienty. Doposud dle mne nejlepší lékařka!


Došlo k chybě, zkuste to znovu