Denis Kiričenko, zubař Slaný

Endodontické konzultace • od 100 kč +9 Více

Estetická stomatologie • od 600 kč

Implantáty • od 20 000 kč

Keramické korunky • od 4 000 kč

Novosibirská státní lékařská univerzita, stomatologická fakulta (Novosibirsk, Rusko). Klinická ordinatura [praktická klinická aspirantura] v oboru „Č...

• Zubní kaz

Stomatologická chirurgie

od 500 kč

Zubní vyšetření

Essena dent s.r.o.

Umístění: Essena dent s.r.o. ...

Celý život jsem se bála zubaře...začala jsem chodit panu doktorovi Kiričenkovi a je po strachu, pan doktor i sestřička jsou moc milí lidé, super vybavená ordinace...kdo má opravdu velký strach doporučuji...

Umístění: Essena dent s.r.o. skvělé doporučení

Pana doktora jsem navštívil na doporučení, je to velmi dobrý lékař. Profesionální jednání, špičkové vybavení a bezbolestné zákroky. Vzhledem k jeho profesionalitě jsem ochoten i dojíždět. Vřele doporučuji. V.Z. Beroun

Umístění: Essena dent s.r.o. výměna plomby

Skvělý mladý doktor a milá sestřička, krátká objednací doba, vždy injekce proti bolesti, takže necítím bolest. Děkuji za skvělé služby. Marek Jakeš

Umístění: Essena dent s.r.o. akutni bolest

termin jeste ten samy den po zavolani, rychla pomoc a profesionelni pristup ! jeste jednou vrele diky :-)

G
Umístění: Essena dent s.r.o.

Pan doktor je úžasný,moc mi pomohl,nedám na něj dopustit.Je velice profesionální,milý,ochotný,prostě lidský se skvělými zkušenostmi!!Za mě opravdu nejlepší doktor se kterym sem se kdy setkala!:-)

Hodný a milý mladý zubař, ochotný vyhovět pacientovi s ordinační dobou. Zákroky jsou bezbobestné. Mohu jedině doporučit. Jsem rád, že jsem jeho pacientem.

pan doktor je velmi hodný,pečlivý, nejdříve mi vše vysvětlil a potom bezbolestně provedl zákrok.hodně mě překvapil při první návštěvě rtg celé ústní dutiny,po druhé návštěvě se přestávám bát vrtačky a všem pana doktora doporučuji,děkuji nebesům,že máme v Berouně pana doktora Kirichenka.Velké díky Marková V.
Ještě jednu velkou pochvalu od mého manžela,hodně se bál zubařů ale po první návštěvě změnil názor a to díky panu doktorovi Kirichenkovi a ze srdce pana doktora doporučuje všem, kdo se bojí jako on.Pan doktor je frajer a umí.

pan doktor je velmi prijemny a mily clovek, o vsem jsem byla informovana, nejdrive mi vse vysvetlil a pak provedl bezbolestne zakrok vrele doporucuji :)

• Zubní kaz
  • Nemoci zubů