Bachmačská 1023/3, Ostrava
Zubní ordinace DENTIMO (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Amalgámová výplň • od 720 kč

Přijímám: dospělí
Hotovost

Bělení zubů • 5 500 Kč

Bachmačská 1023 / 3, Moravská Ostrava a Přívoz , Ostrava
DENTIMO - Zubní implantáty (mapa)

Augmentace (doplnění) kosti • 5 000 Kč

Zubní implantát • 18 000 Kč

ČÍM SE LIŠÍME ? Především přístupem – jsme si plně vědomi toho, že návštěva zubního lékaře není ničím příjemná, i my máme svého zubního lékaře, i ...

• zubní kaz

Profibělení

Dentální hygiena

od 390 kč

Zubní ordinace DENTIMO

Fotokompozitní výplň - (bílá)

od 990 kč

Zubní implantát

18 000 Kč

Bachmačská 1023 / 3, Ostrava

DENTIMO - Zubní implantáty

U dentisty jsem nebyl 15 let, protože jsem se bál, hodně bál. Ale můžu říct, že pan Mlynář, je lékař na svem místě a ukázal mi, že se opravdu bát nemusím a dokonce se svým způsobem na další návštěvu tak trošku i těším ????. Moc děkuji

Umístění: Zubní ordinace DENTIMO Preventivní prohlídka a oprava zubního kazu

Pan Doktor je hrozně sympatický odborník na svém místě s profesionálním přístupem ke klientům. Mohu jedině doporučit

Umístění: Zubní ordinace DENTIMO Velké problémy ze zubama

Kdybych mohla dám i 10hvezdicek, pan doktor je opravdu Pan Doktor. Prijemny, hodný a opravdu pečlivý, když mi trhal zub, ani jsem nevěděla že už je venku, vždy mi vyšel vstříc, vysvětlil a poradil. Nejlepší zubař jakého jsem mohla aspoň na chvilku mit, díky žárlivosti partnera jsem o něj přišla ???????? do teď mám problémy a je mi do breku pokaždé když si vzpomenu že jsem ho zklamala, je mi to tak moc líto ???? pana zubaře si opravdu vazte, takového už nenajdete!!! Je fakt skvělý a pečlivý!! Dala bych všechno kdybych mohla zase k němu ????

Umístění: Zubní ordinace DENTIMO Komplikované ošetření zubního kanálku

Pana MUDr. Davida Mlynáře mohu zodpovědně všem, kteří hledají zubního lékaře, doporučit.
I méně problematická ošetření byla u něj naprosto perfektní s profesionálním a lidsky příjemným přístupem.
Děkuje
Věra Kubicová

Pan doktor je absolutně bezkonkurencni,nej zubař s jakým jsem se kdy setkala.Je velmi důsledný,pečlivý ,vstřícný a hlavně citlivý.Je pro něj důležité,aby se pacient ošetření nebál a proto mu záleží na tom,aby veškeré ošetření bylo bezbolestne.Zubaře jsem se vždy šílene bála,ale toho zubaře prostě nejde nemilovat.Mohu jej všem doporučit obzvláště tem, kteří maji ze zubaře strach.Jsem šťastný pacient.

Vynikající lékař. Milý, lidský, profesionál. Ze zubařů jsem mívala strach, ten je ale díky němu fuč. Zákroky jsou bezbolestné. Co díle oceňuji je nadstandardní vybavení, žádné čekací doby - objednání funguje téměř na minutu přesně :-) Doporučuji všem! A po zkušenostech mých kamarádů a rodiny - u zubaře se vyplatí za péči připlatit (to jen k tomu, že někteří píšou o tom, že nepatří k nejlevnějším).

Už jsem zažil několik zubařů a musím konstatovat, že jsem konečně našel zubaře, který splňuje vše, co od zubaře očekávám. Pan doktor je opravdu ve své práci profesionál, vše je bezbolestné a precizně zhotovené.

G

ze zubaře jsem měla opravdu hrůzu,ale pan doktor je neskutečně empatický, citlivý, zákroky včetně trhání 8ček jsou absolutně bezbolestné! Pan doktor neustále povídá, co se děje, co je potřeba, ať se neděsíte zvuků, že ty k ošetření patří a jsou běžné a tak. Dnes jsem sama sebe přistihla při větě "ano,ano, 8čku trhneme, já jsem doufala, že ji vezmete" :) zákrok nanejvýš citlivý! Sestřičky moc milé, vybavení ordinace výborné... strach z návštěvy zubaře už neznám!

Mohu vřele doporučit. Musela jsem navštívit zubaře kvůli akutnímu stavu zánětu a jelikož jsem nebyla u něj registrovana tak jsem spíš doufala v takovou tu "první pomoc", a nechtěla jsem rozhodně na pohotovost.
Byla jsem velmi mile překvapena již po mém telefonickém dotazu, zda bych tam mohla přijít. Sestřička na recepci velmi milá a ochotná a nabídla mi , že se mohu dostavit, ale počkám si az bude mít pan doktor volněji s čímž jsem souhlasila, protože bolest byla veliká. Další milé překvapení bylo když jsem přišla do čekárny - krásné prostředí, velice milý personál a vlastně mě vzali cca po 10 minutách. Pan doktor profesionál ve všech směrech. Kouknu na rentgen , rekl co a jak a jaké jsou možnosti a celkový jeho pozitivní přístup byl skvělý.
Pokud bych nebyla 400km daleko, tak bych určitě takovéto stomatologické zařízení navštěvovala. Škoda, že takových lékařů a sestřiček není víc....

Ještě jednou děkuji

K.C

Se zuby jsem si užila, takže mohu porovnávat. Např. poslední zubař nacenil všechny mé nutné opravy na cca 15 tisíc. Pan doktor Mlynář byl schopen stáhnout částku na minimum, přesto se stejně uspokojivým a pravděpodobně šetrnějším výsledkem. Je vtipný, milý, vnímavý a vlastně za ním chodím ráda. I díky jeho sestřičkám. Je to skutečný profesionál.

• zubní kaz
  • bolesti zubů