MDDr.

David Mlynář

Zubař

Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

ČÍM SE LIŠÍME ? Především přístupem – jsme si plně vědomi toho, že návštěva zubního lékaře není ničím příjemná, i my máme svého zubního lékaře, i my se bojíme a máme husí kůži,... Více

Adresy

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• ČÍM SE LIŠÍME ?

Především přístupem – jsme si plně vědomi toho, že návštěva zubního lékaře není ničím příjemná, i my máme svého zubního lékaře, i my se bojíme a máme husí kůži, když nám přejíždí kovové vyšetřovací pátradlo po zubní sklovině. Proto se Vám budeme návštěvu zubaře zpříjemnit jak jen to půjde.
    Kvalitou péče – nejsme továrna na výplně, dáváme si záležet, a věříme, že rozdíl v kvalitě péče poznáte a oceníte.
    S antistresovým pomocníkem Kájou (plyšový hroch) se domluvíme i s těmi nejmenšími.
    Datum a čas Vaší další návštěvy Vám rádi připomeneme formou SMS den předem.
    Rovněž Vám pohlídáme termín Vaší další preventivní prohlídky.
    Dbáme na bezbolestné ošetření.
    Stále se vzděláváme, věříme, že jen tak Vám můžeme nabídnout moderní trendy.
    Objednáme Vás přímo na čas – žádné zbytečné čekání v čekárně.

• zubní lékař - stomatolog

Nemoci

• zubní kaz
  • bolesti zubů
  • parodontitida, parodontóza
  • zánět dásní, krvácení z dásní, zubní kámen
  • onemocnění zubní dřeně, ošetření kořenových kanálků
  • náhrady zubů - onlay , inlay. overlay , korunky, můstky
  • zubní implantáty

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• S

Pan doktor je absolutně bezkonkurencni,nej zubař s jakým jsem se kdy setkala.Je velmi důsledný,pečlivý ,vstřícný a hlavně citlivý.Je pro něj důležité,aby se pacient ošetření nebál a proto mu záleží na tom,aby veškeré ošetření bylo bezbolestne.Zubaře jsem se vždy šílene bála,ale toho zubaře prostě nejde nemilovat.Mohu jej všem doporučit obzvláště tem, kteří maji ze zubaře strach.Jsem šťastný pacient.

• S

Vynikající lékař. Milý, lidský, profesionál. Ze zubařů jsem mívala strach, ten je ale díky němu fuč. Zákroky jsou bezbolestné. Co díle oceňuji je nadstandardní vybavení, žádné čekací doby - objednání funguje téměř na minutu přesně :-) Doporučuji všem! A po zkušenostech mých kamarádů a rodiny - u zubaře se vyplatí za péči připlatit (to jen k tomu, že někteří píšou o tom, že nepatří k nejlevnějším).

• R

Už jsem zažil několik zubařů a musím konstatovat, že jsem konečně našel zubaře, který splňuje vše, co od zubaře očekávám. Pan doktor je opravdu ve své práci profesionál, vše je bezbolestné a precizně zhotovené.

• G

ze zubaře jsem měla opravdu hrůzu,ale pan doktor je neskutečně empatický, citlivý, zákroky včetně trhání 8ček jsou absolutně bezbolestné! Pan doktor neustále povídá, co se děje, co je potřeba, ať se neděsíte zvuků, že ty k ošetření patří a jsou běžné a tak. Dnes jsem sama sebe přistihla při větě "ano,ano, 8čku trhneme, já jsem doufala, že ji vezmete" :) zákrok nanejvýš citlivý! Sestřičky moc milé, vybavení ordinace výborné... strach z návštěvy zubaře už neznám!

• Mohu vřele doporučit. Musela jsem navštívit zubaře kvůli akutnímu stavu zánětu a jelikož jsem nebyla u něj registrovana tak jsem spíš doufala v takovou tu "první pomoc", a nechtěla jsem rozhodně na pohotovost.
    Byla jsem velmi mile překvapena již po mém telefonickém dotazu, zda bych tam mohla přijít. Sestřička na recepci velmi milá a ochotná a nabídla mi , že se mohu dostavit, ale počkám si az bude mít pan doktor volněji s čímž jsem souhlasila, protože bolest byla veliká. Další milé překvapení bylo když jsem přišla do čekárny - krásné prostředí, velice milý personál a vlastně mě vzali cca po 10 minutách. Pan doktor profesionál ve všech směrech. Kouknu na rentgen , rekl co a jak a jaké jsou možnosti a celkový jeho pozitivní přístup byl skvělý.
    Pokud bych nebyla 400km daleko, tak bych určitě takovéto stomatologické zařízení navštěvovala. Škoda, že takových lékařů a sestřiček není víc....

Ještě jednou děkuji

K.C

• V

Se zuby jsem si užila, takže mohu porovnávat. Např. poslední zubař nacenil všechny mé nutné opravy na cca 15 tisíc. Pan doktor Mlynář byl schopen stáhnout částku na minimum, přesto se stejně uspokojivým a pravděpodobně šetrnějším výsledkem. Je vtipný, milý, vnímavý a vlastně za ním chodím ráda. I díky jeho sestřičkám. Je to skutečný profesionál.

• M

Pan doktor Mlynář je nejen skvělý jako profesionál, ale hlavně jako člověk. Díky své profesionální preciznosti a empatickému přístupu, mohu otevřeně říct, že můj úsměv zdobí stále krásné zdravé zuby, ale i návštěvu u něj nepovažuji za boží muka a utrpení. Nadstandard tudíž neskýtá pouze krásně a špičkově vybavená ordinace, či čekárna, ale hlavním nadstandardem ordinace DENTIMO jsou nadstandardní služby a nadstandardně kvalitní personál v čele s panem doktorem. Tisíceré díky vám všem, je mi ctí býti vaší spokojenou pacientkou. A těm, co se chtějí přesvědčit zda tahle slova nejsou klišé, neváhejte, mohu vřele doporučit!

• Š

Skvělý zubař s citlivým přístupem, zákroky jsou bezbolestné, jsem maximálně spokojená a doporučuji všem

• L

Paní doktorka je velice milá a dokáže pomoci a dobře poradit.
    Ceny jsou sice vyšší, ale za kvalitu si raději připlatím.

Přístup paní doktorky je na 1 s hvězdičkou, nejenže citlivě ošetří, ale hlavně umí účelně a dobře poradit.

• Přístup je perfektní, ale ceny šílené, i proto jsem odešla. 600 za plombu mi příde docela hodně. Za tři návštěvy jsem tam nechala asi 2400, a jako matka na mateřské si to opravdu nemůžu dovolit. Takže pokud chcete dobrého, ale drahého lékaře, je to to pravé