MDDr.

David Mlynář verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Umístění: Zubní ordinace DENTIMOSlužby: Preventivní prohlídka a oprava zubního kazu

Pan Doktor je hrozně sympatický odborník na svém místě s profesionálním přístupem ke klientům. Mohu jedině doporučit

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Soňa Šefránková
    Soňa Šefránková
    Sokolská třída 81, Ostrava
    Jsem velmi spokojen. Paní doktorku Šefránkovou mohu doporučit. Rovněž tak sestřička je velmi ochotná. Více

Alena  Adamusová
    Alena Adamusová

Pavel Šestořád
    Pavel Šestořád

Marie Obroučková
    Marie Obroučková
    Sokolská třída 81, Ostrava
    Taky jsme spokojeni. Deti se neboji chodit na prohlidky a pani zubarka i setricka jsou super, prijemne a hodne.… Více

Marie Richterová
    Marie Richterová
    Sokolská třída 81, Ostrava
    K pani doktorce chodim vic jak 10 let. Vse udela peclive. Nabidne i injekci. Nikdy zadny problem, posle na rentgen,… Více

Zkušenosti a dovednosti

ČÍM SE LIŠÍME ?

Především přístupem – jsme si plně vědomi toho, že návštěva zubního lékaře není ničím příjemná, i my máme svého zubního lékaře, i my se bojíme a máme husí kůži, když nám přejíždí kovové vyšetřovací pátradlo po zubní sklovině. Proto se Vám budeme návštěvu zubaře zpříjemnit jak jen to půjde.
    Kvalitou péče – nejsme továrna na výplně, dáváme si záležet, a věříme, že rozdíl v kvalitě péče poznáte a oceníte.
    S antistresovým pomocníkem Kájou (plyšový hroch) se domluvíme i s těmi nejmenšími.
    Datum a čas Vaší další návštěvy Vám rádi připomeneme formou SMS den předem.
    Rovněž Vám pohlídáme termín Vaší další preventivní prohlídky.
    Dbáme na bezbolestné ošetření.
    Stále se vzděláváme, věříme, že jen tak Vám můžeme nabídnout moderní trendy.
    Objednáme Vás přímo na čas – žádné zbytečné čekání v čekárně.

• zubní lékař - stomatolog

Nemoci

• zubní kaz
    • bolesti zubů
    • parodontitida, parodontóza
    • zánět dásní, krvácení z dásní, zubní kámen
    • onemocnění zubní dřeně, ošetření kořenových kanálků
    • náhrady zubů - onlay , inlay. overlay , korunky, můstky

Bachmačská 1023 / 3, Moravská Ostrava a Přívoz, 70200 Ostrava, moravskoslezský

Zubní implantát 18 000 Kč
    Augmentace (doplnění) kosti 5 000 Kč

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• K
      Umístění: Zubní ordinace DENTIMOSlužby: Velké problémy ze zubama

Kdybych mohla dám i 10hvezdicek, pan doktor je opravdu Pan Doktor. Prijemny, hodný a opravdu pečlivý, když mi trhal zub, ani jsem nevěděla že už je venku, vždy mi vyšel vstříc, vysvětlil a poradil. Nejlepší zubař jakého jsem mohla aspoň na chvilku mit, díky žárlivosti partnera jsem o něj přišla ???????? do teď mám problémy a je mi do breku pokaždé když si vzpomenu že jsem ho zklamala, je mi to tak moc líto ???? pana zubaře si opravdu vazte, takového už nenajdete!!! Je fakt skvělý a pečlivý!! Dala bych všechno kdybych mohla zase k němu ????

• Umístění: Zubní ordinace DENTIMOSlužby: Komplikované ošetření zubního kanálku

Pana MUDr. Davida Mlynáře mohu zodpovědně všem, kteří hledají zubního lékaře, doporučit.
      I méně problematická ošetření byla u něj naprosto perfektní s profesionálním a lidsky příjemným přístupem.
      Děkuje
      Věra Kubicová

• S

Pan doktor je absolutně bezkonkurencni,nej zubař s jakým jsem se kdy setkala.Je velmi důsledný,pečlivý ,vstřícný a hlavně citlivý.Je pro něj důležité,aby se pacient ošetření nebál a proto mu záleží na tom,aby veškeré ošetření bylo bezbolestne.Zubaře jsem se vždy šílene bála,ale toho zubaře prostě nejde nemilovat.Mohu jej všem doporučit obzvláště tem, kteří maji ze zubaře strach.Jsem šťastný pacient.

• S

Vynikající lékař. Milý, lidský, profesionál. Ze zubařů jsem mívala strach, ten je ale díky němu fuč. Zákroky jsou bezbolestné. Co díle oceňuji je nadstandardní vybavení, žádné čekací doby - objednání funguje téměř na minutu přesně :-) Doporučuji všem! A po zkušenostech mých kamarádů a rodiny - u zubaře se vyplatí za péči připlatit (to jen k tomu, že někteří píšou o tom, že nepatří k nejlevnějším).

• R

Už jsem zažil několik zubařů a musím konstatovat, že jsem konečně našel zubaře, který splňuje vše, co od zubaře očekávám. Pan doktor je opravdu ve své práci profesionál, vše je bezbolestné a precizně zhotovené.

• G

ze zubaře jsem měla opravdu hrůzu,ale pan doktor je neskutečně empatický, citlivý, zákroky včetně trhání 8ček jsou absolutně bezbolestné! Pan doktor neustále povídá, co se děje, co je potřeba, ať se neděsíte zvuků, že ty k ošetření patří a jsou běžné a tak. Dnes jsem sama sebe přistihla při větě "ano,ano, 8čku trhneme, já jsem doufala, že ji vezmete" :) zákrok nanejvýš citlivý! Sestřičky moc milé, vybavení ordinace výborné... strach z návštěvy zubaře už neznám!

• Mohu vřele doporučit. Musela jsem navštívit zubaře kvůli akutnímu stavu zánětu a jelikož jsem nebyla u něj registrovana tak jsem spíš doufala v takovou tu "první pomoc", a nechtěla jsem rozhodně na pohotovost.
      Byla jsem velmi mile překvapena již po mém telefonickém dotazu, zda bych tam mohla přijít. Sestřička na recepci velmi milá a ochotná a nabídla mi , že se mohu dostavit, ale počkám si az bude mít pan doktor volněji s čímž jsem souhlasila, protože bolest byla veliká. Další milé překvapení bylo když jsem přišla do čekárny - krásné prostředí, velice milý personál a vlastně mě vzali cca po 10 minutách. Pan doktor profesionál ve všech směrech. Kouknu na rentgen , rekl co a jak a jaké jsou možnosti a celkový jeho pozitivní přístup byl skvělý.
      Pokud bych nebyla 400km daleko, tak bych určitě takovéto stomatologické zařízení navštěvovala. Škoda, že takových lékařů a sestřiček není víc....

Ještě jednou děkuji

K.C

• V

Se zuby jsem si užila, takže mohu porovnávat. Např. poslední zubař nacenil všechny mé nutné opravy na cca 15 tisíc. Pan doktor Mlynář byl schopen stáhnout částku na minimum, přesto se stejně uspokojivým a pravděpodobně šetrnějším výsledkem. Je vtipný, milý, vnímavý a vlastně za ním chodím ráda. I díky jeho sestřičkám. Je to skutečný profesionál.

• M

Pan doktor Mlynář je nejen skvělý jako profesionál, ale hlavně jako člověk. Díky své profesionální preciznosti a empatickému přístupu, mohu otevřeně říct, že můj úsměv zdobí stále krásné zdravé zuby, ale i návštěvu u něj nepovažuji za boží muka a utrpení. Nadstandard tudíž neskýtá pouze krásně a špičkově vybavená ordinace, či čekárna, ale hlavním nadstandardem ordinace DENTIMO jsou nadstandardní služby a nadstandardně kvalitní personál v čele s panem doktorem. Tisíceré díky vám všem, je mi ctí býti vaší spokojenou pacientkou. A těm, co se chtějí přesvědčit zda tahle slova nejsou klišé, neváhejte, mohu vřele doporučit!