Sportovně-psychologická pracovna
Divadelní 6, Brno

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Jsem sportovní psycholog zaměřující se na podporu a rozvoj psychických dovedností u sportovců, jak profesionálních, tak i amatérských. Jakožto běžec m...

Umístění: Sportovně-psychologická pracovna Jiný

Se službami jsem byla velmi spokojená. Odcházela jsem s dobrým pocitem a návodem jak se zlepšit a překonat překážky při sportovním výkonu.

PhDr. David Kuneš, Ph.D.

Děkuji moc za milou recenzi! David Kuneš

Umístění: Sportovně-psychologická pracovna Jiný

S návštěvou jsem byla velice spokojena. Pomohla, doporučuji!! Příjemné prostředí, pochopení a dostatek empatie!

PhDr. David Kuneš, Ph.D.

Děkuji za milé hodnocení!

Velmi milý a přátelský, už je to dva roky,co mi pomohl a stále čerpám z jeho rad a doporučení...

Nejlepší psycholog, jakého jsem kdy poznala... tento člověk mi neskutečně pomohl, navíc je velice přátelský a člověk se nebojí říct opravdu cokoliv.Můžu jen doporučit.

Skvělý doktor, moc mi pomohl. Vřele doporučuji.

Díky psychoterapii u Davida jsem se dokázala vyrovnat s velmi tíživou životní situací. Je opravdu milý a lidský, přitom realistický. Dostala jsem se k němu na doporučení od kamarádky a já sama ho mohu dalším lidem opravdu jen vřele doporučit.