Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Mgr. David Danel - Psychologické poradenství a terapie
Ostrovského 253/3, Praha 5, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí

Psychologické poradenství • 1 100 Kč

Krizová intervence • 1 100 Kč

On-line konzultace • 1 100 Kč +1 Více

Psychologické vyšetření • Od 1 300 Kč


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


Ostrovského 253/3, Praha

1 100 Kč

Mgr. David Danel - Psychologické poradenství a terapie

Ostatní služby


Ostrovského 253/3, Praha

1 100 Kč

Mgr. David Danel - Psychologické poradenství a terapieOstrovského 253/3, Praha

1 100 Kč

Mgr. David Danel - Psychologické poradenství a terapieOstrovského 253/3, Praha

Od 1 300 Kč

Mgr. David Danel - Psychologické poradenství a terapie

Zkušenosti

O mně

Jsem psycholog a terapeut. Vystudoval jsem jednooborovou psychologii na Filozofické fakultě Jagiellonské Univerzity v Krakově. Během studia jsem absol...

Více

Specializace

  • psychoterapie

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil
Umístění: Mgr. David Danel - Psychologické poradenství a terapie Jiný

Je empatický, milý a dobře se mi s ním pracovalo. Sezení byla příjemná, nechával mi prostor se vyjádřit, zamyslet se a uvědomit si mnoho věcí. Opravdu mi pomohl. Mohu jen doporučit.

V
Umístění: Mgr. David Danel - Psychologické poradenství a terapie psychologické poradenství

Skvělý přístup,pomohl mi jít dál a začít žít. Každé sezení mi volilo chuť do života a nasměrovat správným směrem . Mohu jen doporučit a panu Danelovi patří velké poděkování za všechno.

O
Ověřený profil
Umístění: Mgr. David Danel - Psychologické poradenství a terapie psychologické poradenství

K Davidovi Danelovi jsem chodil týdně po dobu dvou let na podpůrnou terapii k léčbě depresí, úzkostí a závislosti. Jsem si jistý, že bez jeho podpory by se mi i s psychofarmaky nepodařilo dosáhnout takového zlepšení, že jsem nyní mohl terapie přerušit. Po organizační stránce je spolehlivý a praktický, v terapii velmi respektující. Dokáže velmi pozorně naslouchat a ve správný moment položit otázku tak, že postupně sami změníte náhled na své problémy a sami najdete řešení. Má mojí plnou důvěru a kdybych se někdy znovu dostal do obtížné situace, určitě se na něj znovu obrátím.


M
Umístění: jiné místo Jiný

Spolupráci s Davidem mohu vřele doporučit, obrátila jsem se na něj v náročném období a jsem za to ráda. Setkala jsem se s přijetím, pochopením a profesionálním přístupem. Sezení pro mě byla bezpečným prostorem, kde jsem mohla svobodně přinášet, co jsem potřebovala.
Davide, moc Vám za Vaše provázení děkuji a přeji vše dobré do dalších dnů a praxe!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, moje otázka míří do psychologické oblasti. Nedávno (měsíc) zemřela manželova mamka - byli se velmi blízcí s vnukem (mým synem, necelé 4 roky). Jak k tomuto přistoupit, jak to dítěti ulehčit? Byl smutný, ale vypadá, že to pochopil. Potom byl naštvaný a poslední dobou hodně zlobil. Vzalo nás to všechny, tedy ani já jsem asi nebyla schopná být takovou podporou, jakou by byla potřeba.
Máte nějaký tip, jak s tímto pracovat?
Děkuji.

Toto je nesmírně těžká situace, a je úplně přirozené, že to ovlivní celou rodinu. Při práci s emocemi dětí v takových situacích je důležité být trpělivý a citlivý.

Začněte tím, že se s dítětem otevřeně bavíte o smrti jeho babičky. Používejte jednoduchý jazyk adekvátně k věku, který mu pomůže pochopit situaci. Buďte připraveni odpovídat na jeho otázky a sdílet i vaše pocity. Dětem může být užitečné vysvětlit, že smutek je normální reakcí a že je v pořádku cítit se smutným.

Dávejte mu prostor pro projev emocí, ať už jsou to slzy, hněv nebo smutek. Můžete společně vytvořit něco, co připomíná jeho babičku, jako například kresbu, obrázek nebo vzpomínkový deník.

Zároveň buďte trpěliví s jeho chováním. Zlobení může být jeho způsobem, jak vyjádřit frustraci nebo smutek. Podporujte ho, ale stanovte i jasné hranice, aby věděl, co je přijatelné chování.

V neposlední řadě myslete i na sebe - vy také procházíte procesem truchlení a je normální, že je vaše kapacita omezená. Zkuste k sobě být laskavá a dovolte si být podpůrná a přítomná tak, jak v tu chvíli dokážete.

Pokud by tento stav přetrvával delší dobu, můžete zvážit možnost konzultace s dětským psychologem, který vám může poskytnout konkrétní rady a strategie pro podporu dítěte v procesu smíření se ztrátou.

Mgr. David Danel

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.