Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Markova 3, Praha
Klinická psychologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřeny pacient

Nejhorší psycholožka za všech na světě, dává neodborné posudky, které nejsou hodny nazvat ani laické. Zesměšňuje lidi a dokonce si do posudků plete jejich iniciály. Navíc má sama překroucené lidské hodnoty, dle nichž pak vydává posudky k soudům, na co se člověk nemůže ani odvolat. Rozhodně nemohu doporučit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Ověřeny pacient

Díky paní doktorce se mi léčba OCD protáhla o několik let. Vůbec této problematice nerozumí. Po pár návštěvách u ní jsem na další 2 roky zanevřela na psychology a OCD se mi tak velice zhoršila. Ještě mi naopak zhoršila mé další psychické problémy ohledně obav z rakoviny (máme v rodině), kdy mi hned vyprávěla sůvj příběh a příběh její rodiny s touto nemocí a celkově mě ještě víc vyděsila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřeny pacient

Doktorku jsem mel bohuzel moznost poznat pri dlohodobe psychoterapii. Z dnesniho pohledu a se zkusenostmi, ktere mam dnes se v podstate o zadnou odbornou psychoterapii nejednalo, spis o obycejne povidani. Doktorka nejen ze pacienty nespravne diagnostikuje, ale odmita provadet komplexni vysetreni a jeste pacientum do oci tvrdi, zed chyba je na jejich strane. Navic je arogantni, jizliva a pacienty zatahuje do svych problemu a sveho zivota s tim, ze se jim snazi predvest, ze ona sve problemy zvlada. Na opakovane zadosti o to, aby si s ni pacient celou vec vyrikal reaguje s tim, ze si pry klidne vse s pacientem vyrika u soudu. Jako restituentka a majitelka nemovitosti zrejme sazi na to, ze se to v nasi soucasne justici nejak schova.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Paní doktorka Netíková mi velice pomohla,před několika lety jsem ji vyhledala,když jsem trpěla depresemi.Má velice lidský přístup,je příjemná,vyšetření u ní je velice důkladné,snaží se problému přijít na kloub a řeší jej,je skvělá psychoterapeutka.Nyní už k ní nedocházím,mé problémy jsou z velné části pryč, vždy ji ráda doporučím.Děkuji.

H
Ověřeny pacient

opravdu s odstupem několika let nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S
Ověřeny pacient

Skvělá psycholožka, výborný, statečný člověk, její rady jsou ze života .... má velký zájem o člověka a snaží se pomoct i jinak, nejen jako psycholog .....doporučuju a moc děkuju !

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti