Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Bělení zubů

Dentální hygiena dítě do 15 let., do 60 min. • od 840 kč

Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min. • od 1 540 kč +3 Více

Domácí bělení zubů • od 2 750 kč

Znalost jazyků

Angličtina

Bělení zubů

Dozvědět se více

Dentální hygiena dítě do 15 let., do 60 min.

od 840 kč

Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min.

od 1 540 kč

Domácí bělení zubů

od 2 750 kč

Odběr parodontálních patogenů

od 300 kč

Ordinační bělení zubů

od 4 200 kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min.

Moc děkuji za vše ! A těším se na další setkání . Přeji Vám spousty radosti a šťastných dnů . S přátelským pozdravem, Eva P.

Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Dentální hygiena dítě do 15 let., do 60 min.

Spokojenost s výsledkem dentální hygieny u mě i u obou dětí. Příjemný přístup, profesionální výsledek.

Slečna Daniela provedla hygienu profesionálně, byla velmi příjemná, vše vysvětlila. Naprosto bezbolestne. Doporučuji všem.

Perfetkní profesionální péče, srozumitelný přístup. Výborná komunikace. Jsem naprosto spokojený. Moc děkuji!

Dostal jsem podrobné informace, jak mohu sám průběžně pečovat o dentální hygienu s doporučením konkrétních pomůcek.

Dentální hygienistka Daniela Mutinská byla úžasná. Před návštěvou ordinace jsem byl mírně nervózní, ale skvělý přístup lékařky mě nervozity ihned zbavil a díky její vysoké odbornosti jsem odcházel s krásně vyčištěným chrupem a obohacen o důležité informace ohledně péče o chrup. Jsem velice spokojený.

• Zápach z úst
  • Zubní kámen