Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Bělení zubů

Dentální hygiena dítě do 15 let., do 60 min. • od 840 kč

Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min. • od 1 540 kč +3 Více

Domácí bělení zubů • od 2 750 kč

• Zánět dásní

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Bělení zubů

Dozvědět se více

Dentální hygiena dítě do 15 let., do 60 min.

od 840 kč

Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min.

od 1 540 kč

Domácí bělení zubů

od 2 750 kč

Odběr parodontálních patogenů

od 300 kč

Ordinační bělení zubů

od 4 200 kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min.

Naprostá spokojenost. Velmi milý a profesionální přístup. Už nebudu chodit jinam. Takže můžu jen doporučit.

Paní hygienistka byla příjemná, milá. Na mé otázky vždy vstřícně odpověděla a vysvětlila.
Ordinace byla hezká, čistá, cítila jsem se skvěle. Byla to moje první návštěva v této ordinaci a určitě ji ráda zopakují.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Ordinační bělení zubů

Pani hygientistka je moc sympaticka a pecliva, vse vysvetli, osetreni je bezbolestne. Budu se tesit na dalsi navstevu.

Doporučuji, DH je citlivá a vnimava potřebám pacientů. Navrhne vám řešení problémů a tim zlepšení stavu! Žádné obavy z ošetření mít nemusíte, neváhejte a objednejte se. Sami uvidíte a cítíte ten rozdíl.

Profesionální přístup, příjemné vystupování, snaha pomoci a ochota . Za mě velká spokojenost.

Jako hysterický pacient mohu doporučit , bezbolestné a šetrné ošetření. Doporučila vhodné pomůcky pro domácí péči, domluvila další postup. Jsem spokojená

Mám dobrý pocit, jsem moc spokojená s profesí. Vše vysvětleno a rady,aby jsem měla zuby v pořádku. Moc děkuji

Som veľmi spokojná či už s výsledkom, alebo s profesionalitou lekárky. Teším sa na ďalšiu návštevu. Ďakujem. :)

Daniela je pečlivá a ohleduplná v poskytování dentální péče a snaží se pro klienta najít nejvhodnější řešení.

Jsem moc spokojena, ošetření bylo bezbolestne a paní Daniela je velmi profesionální! Jednoznačně doporucuji

• Zápach z úst
  • Zubní kámen