Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Bělení zubů pomocí nosiče • 2 850 Kč

Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace • od 1 690 kč

Dentální hygiena dítě do 15 let., do 60 min • 1 090 Kč +3 Více

• Zánět dásní

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

2 850 Kč

od 1 690 kč

1 090 Kč

od 2 850 kč

4 500 Kč

5 500 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum (Vchod C,D, 5. patro), Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace

Slečna odvedla skvělou práci, byla šetrná a navíc velmi milá. Byla jsem maximálně spokojena. Ráda přijdu znovu.

Profesionalni pristup, skvela pece, celkove spokojenost. Chodim do DH centra opakovane, vzdy pozitivni zkusenost

Skvělá odvedená práce. Měl jsem problém, který se návštěvou lékaře vyřešil. Jsem velmi spokojený.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum (Vchod C,D, 5. patro), Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Dentální hygiena dítě do 15 let., do 60 min

Paní hygienistka je velmi sympatická. Syn (10 let) byl velmi spokojený, dobře namotivovaný k důkladnější péči o zuby. Už nechce jinam.

Velmi prijemne vystupovani a precizni provedeni hygieny, naprosta spokojenost. Za 6 mesicu se urcite vratim.

Skvela a mila hygienistka, velmi pozorna a pecliva, byla jsem velmi spokojena a rozhodne zustanu v jeji peci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum (Vchod C,D, 5. patro), Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Bělení zubů pomocí nosiče

Můžu zde potvrdit, že paní nebo slečna byla perfektni bez dalších slov.
Ve všem jsem byla moc spokojená.

Ošetření bylo profesionální, vše mi bylo vysvětleno a provedeno s velkou pečlivostí. Bez čekání, příjemné prostředí.

S dentální hygienou jsem velmi spokojená a s přístupem také. Určitě návštěvu budu ráda opakovat. :-)

X

Mohu jen doporučit. Slečna hygienistka byla velmi milá, pečlivá, poradila mi a vysvětlila co a jak.

• Zápach z úst
  • Zubní kámen