Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Bělení zubů

Dentální hygiena dítě do 15 let., do 60 min. • od 840 kč

Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min. • od 1 540 kč +3 Více

Domácí bělení zubů • od 2 750 kč

• Zánět dásní

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Dozvědět se více

od 840 kč

od 1 540 kč

od 2 750 kč

od 300 kč

od 4 200 kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min.

Velmi příjemná, empatická a pečlivá hygienistka s profesionálním přístupem. Práci odvádí perfektně, vše dobře vysvětlí a doporučí, co je potřeba. Moc děkuji.

Daniela Mutinská je velmi milá, příjemná. Vše vysvětlila. Při dentální hygieně byla jemná, přitom výsledek i péče byly skvělý. Doporučuji.

Paní hygienistka byla velmi sympatická a příjemná a s výsledkem její práce jsem byla spokojena. Určitě se k ní ráda zase objednám.

22.06.2021 byla jsem na dentální hygieně . Doktor paní Mutinská. Vše bylo skvěle. Hezká ordinace.
Profesionální lékař. Během procedury necítila jsem bolest. Moc spokojena . Doporučuje návštěvu.

Jsem s návštěvou velmi spokojená. Paní Daniela byla moc milá, rychlá a pečlivá. Poradila, jak na další péči. Moc pěkné prostředí. Moderní technika.

Byl jsem na dentální hygieně poprvé a nemůžu si to vynachválit. Skvělý přístup, ochota a hlavně bez bolesti. Doporučuji i lidem, kteří mají strach. Rozhodně jsem tam nebyl naposledy.

Naprostá spokojenost. Velmi milý a profesionální přístup. Už nebudu chodit jinam. Takže můžu jen doporučit.

Paní hygienistka byla příjemná, milá. Na mé otázky vždy vstřícně odpověděla a vysvětlila.
Ordinace byla hezká, čistá, cítila jsem se skvěle. Byla to moje první návštěva v této ordinaci a určitě ji ráda zopakují.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři Ordinační bělení zubů

Pani hygientistka je moc sympaticka a pecliva, vse vysvetli, osetreni je bezbolestne. Budu se tesit na dalsi navstevu.

Doporučuji, DH je citlivá a vnimava potřebám pacientů. Navrhne vám řešení problémů a tim zlepšení stavu! Žádné obavy z ošetření mít nemusíte, neváhejte a objednejte se. Sami uvidíte a cítíte ten rozdíl.

• Zápach z úst
  • Zubní kámen