Daniela Knaizlová, zubař Plzeň

MUDr. Daniela Knaizlová

Zubař

13 názorů

Uložit


Adresa

K Řece 716/14, Plzeň
Privátní stomatologická praxe

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
13 názorů

L
Ověřeny pacient
Umístění: Privátní stomatologická praxe běžná kontrola

když sem hledala zubařku pro sebe a své ted už 4leté dítě myslela jsem že sem udělala dobrou volbu ,ordinace hezká,moderně vybavená, krátká čekací doba nic méne ted vím že jsem se hodně zmílila,dr na první pohled opravdu příjemná do doby než upozorníte na chybu že vám po spravení zubu trochu plomby překáží v tu chvíli začně být odměřená a vypadá to vlastně že si to vymýšlíte,po těhu se mi začal vytáčet zub ale dr to nepřijde tak že proč by mi někam posílal,dentiska si toho všimhla hned ale dr to prostě nepřijde,po upozornění na kaz to vlastně kaz neni ale je to pigmentová skvrna ale na druhou návštěvu už je to kaz a co se týče k ošetření dítěte které se začalo dr bát,začalo plakat tak sem se snažila jej uklidnit že neni čeho se bát na tož za sebou slyším pomlouvání jak je to snámi vlastně totální stráta času a jak mám nezvladatelné dítě , čekala bych alepson že se bude snažit aby to dítě se nebálo a ne na opak,nic méne dr nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Dodržuje objednací dobu. Absence konzultace léčby a případné nabídnutí alternativy. Věci placené pojišťovnou tedy logicky nenabídne. Zub mi vytrhnou neuměla, poslala mě do fakultní nemocnice, kde to měl prostý medik během 10 minut hotové. To, co spadá do 2 leté záruční doby a je třeba opravit, opraví a prezentuje jako projev své dobré vůle, což je absurdní. Tato dentistka rozporuje to, co řekla před několika měsíci, aby se (bohužel za cenu mého zdraví) obhájila. Jsem už v péči někoho jiného a konečně je vše na dobré cestě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Oceňuji zejména velmi vstřícný přístup, hezké prostředí, krátké čekací doby, profesionalitu paní doktorky a bezbolestné vrtání.


L
Ověřeny pacient

Výborná zubařka, již jsem vystřídala více zubařů v Plzni a okolí a paní doktorka Knaizlová mně oslovila nejvíce. Velmi příjemné prostředí a odborné kvality lékaře. Mohu jen doporučit.


I
Ověřeny pacient

Jako většina chlapů se bojím zubaře. Bolest ale byla tak nesnesitelná, že jsem ošetření potřeboval. Na doporučení rodičů jsem se vydal k paní doktorce. Jediné, co k tomu mohu říci - super, super. Zubaře se již nebojím, a na paní doktorku se i těším. Je milá, hodná a moc šikovná.


L

Naše rodinná lékařka, chodí k ní 3 generace naší rodiny a velmi spokojeni všichni, výborně vybavená ordinace, osobní přístup.


Milá, vstřícná, snaží se pacientovi vyhovět. Pacientovi nabídne několik možností léčby a respektuje jeho rozhodnutí . Krátká čekací doba na objednání.


Odborník, hodná, milá, vysvětlí, soucítí, pomůže


Přešla jsem k paní doktorce od jiné nejmenované doktorky v Plzni a musím říct, že jsem velmi spokojená, paní doktorka má moc šikovnou a přesnou ruku. Hodnotím i velmi kladný přístup k pacientům a krásně vybavenou ordinaci. Ke svému původnímu zubaři bych se za žádnou cenu nechěla vrátit. Mohu všem doporučit.


Chodím k paní doktorce už dlouho a je fakt, že spíše na běžné zákroky, ale také mi vždy připadalo, že pracuje téměř bezbolestně, až mi připadalo neuvěřitelné, že vrtání zubu skoro necítím... Mám jen dobré zkušenosti.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti