Privátní stomatologická praxe
K Řece 716/14, Plzeň

Umístění: Privátní stomatologická praxe Jiný

Paní zubařka působí velmi mile a přátelsky, bohužel Vám ale nevěnuje tolik času kolik by bylo vhod, zákrok proběhne bleskově a ne vždy úplně úspěšně, od paní zubařky mám dvě plomby, ale kaz mi zůstal pod obouma, jeden zub mi nová paní zubařka opravila, druhý bohužel už ne a odumřel (po půl roce co mi zub paní zubařka Knaizlová vyvrtala a dala plombu mi začal bolet a odumřel, to jsme šla ještě k ní do ordinace a bylo mi řečeno, že se to může stát, i když paní zubařka má i rentgen, který to mohl odhalit), takže se dle mého tomu dalo předejít... Co se týče péče, v případě vrtání, kdy jsem dostala injekci, mi začala injekce působit až když jsem odcházela z ordinace již s hotovým zákrokem, jelikož se na všechno hrozně moc chvátá a vscehno musí být rychle. V případě, že jsem cítila plombu, jak je na jedné straně ostrá, málo obroušená, bylo mi řečeno, že tam nic není a že jazyk je až moc citlivý na takovéhle věci a že to je v pořádku... Paní zubarka mi zničila naštěstí jen jeden zub, ale mohlo to dopadnou ještě mnohem hůře... Určitě nedoporučuji, zuby máme v dospělosti jen jedny! !!

Umístění: Privátní stomatologická praxe běžná kontrola

když sem hledala zubařku pro sebe a své ted už 4leté dítě myslela jsem že sem udělala dobrou volbu ,ordinace hezká,moderně vybavená, krátká čekací doba nic méne ted vím že jsem se hodně zmílila,dr na první pohled opravdu příjemná do doby než upozorníte na chybu že vám po spravení zubu trochu plomby překáží v tu chvíli začně být odměřená a vypadá to vlastně že si to vymýšlíte,po těhu se mi začal vytáčet zub ale dr to nepřijde tak že proč by mi někam posílal,dentiska si toho všimhla hned ale dr to prostě nepřijde,po upozornění na kaz to vlastně kaz neni ale je to pigmentová skvrna ale na druhou návštěvu už je to kaz a co se týče k ošetření dítěte které se začalo dr bát,začalo plakat tak sem se snažila jej uklidnit že neni čeho se bát na tož za sebou slyším pomlouvání jak je to snámi vlastně totální stráta času a jak mám nezvladatelné dítě , čekala bych alepson že se bude snažit aby to dítě se nebálo a ne na opak,nic méne dr nedoporučuji

Dodržuje objednací dobu. Absence konzultace léčby a případné nabídnutí alternativy. Věci placené pojišťovnou tedy logicky nenabídne. Zub mi vytrhnou neuměla, poslala mě do fakultní nemocnice, kde to měl prostý medik během 10 minut hotové. To, co spadá do 2 leté záruční doby a je třeba opravit, opraví a prezentuje jako projev své dobré vůle, což je absurdní. Tato dentistka rozporuje to, co řekla před několika měsíci, aby se (bohužel za cenu mého zdraví) obhájila. Jsem už v péči někoho jiného a konečně je vše na dobré cestě.

Oceňuji zejména velmi vstřícný přístup, hezké prostředí, krátké čekací doby, profesionalitu paní doktorky a bezbolestné vrtání.

Výborná zubařka, již jsem vystřídala více zubařů v Plzni a okolí a paní doktorka Knaizlová mně oslovila nejvíce. Velmi příjemné prostředí a odborné kvality lékaře. Mohu jen doporučit.

Jako většina chlapů se bojím zubaře. Bolest ale byla tak nesnesitelná, že jsem ošetření potřeboval. Na doporučení rodičů jsem se vydal k paní doktorce. Jediné, co k tomu mohu říci - super, super. Zubaře se již nebojím, a na paní doktorku se i těším. Je milá, hodná a moc šikovná.

Naše rodinná lékařka, chodí k ní 3 generace naší rodiny a velmi spokojeni všichni, výborně vybavená ordinace, osobní přístup.

Milá, vstřícná, snaží se pacientovi vyhovět. Pacientovi nabídne několik možností léčby a respektuje jeho rozhodnutí . Krátká čekací doba na objednání.

Odborník, hodná, milá, vysvětlí, soucítí, pomůže

Přešla jsem k paní doktorce od jiné nejmenované doktorky v Plzni a musím říct, že jsem velmi spokojená, paní doktorka má moc šikovnou a přesnou ruku. Hodnotím i velmi kladný přístup k pacientům a krásně vybavenou ordinaci. Ke svému původnímu zubaři bych se za žádnou cenu nechěla vrátit. Mohu všem doporučit.