Potoky 5145, Zlín
Praktická zubní lékařka

Vynikající zubařka, perfektní ošetření i lidský kontakt. Parádní sestřička.
Negativně hodnotím čekárnu - není si kam odložit a prostoru je skutečně minimum. Z pohledu vytíženého člověka je i časové plánování objednávek pacientů nedostatečné (kolikrát až hodinové čekání). Z hlediska komfortu mi více vyhovovala původní ordinace na Filmových ateliérech, v klidném prostředí a dostatkem místa v čekárně.
Přes výše uvedené, pokud bych se nestěhoval - neměním :-)

BYLA JSEM S NÍ VCELKU SPOKOJENÁ AŽ DO DOBY NEŽ JSEM SI NECHALA UDĚLAT U POJIŠŤOVNY výpis z karty pojištěnce. Za plomby jsem vždy platila nemalé částky i když jiní u jiných lékařů platili daleko míň, ale myslela jsem si že mám kvalitu. Teď chodím jinam a bylo mě řečeno, že plomby jsou zbytečně velké, které pak dráždí dásně. Pod několika plombami je kaz, zubní kámen nikdy nebyl dostatečně odstraněn ze všech zubů. Nevyhovoval mě ani objednací systém, kdy jsem na chodbě v průvanu čekala i několik hodin, protože tato zubařka nemá žádnou čekárnu pro pacienty, ale jen 3 židle na chodbě.

Skvělá lékařka, citlivá k dospělým i malým dětem, svědomitá, jsme velmi spokojení s její péčí. Ano a sestřička je taky velmi příjemná. M

Je zlatá i odborník sestřička příjemná.

Je to zlatá paní doktorka,vždy bezvadná, milá i sestřička je fajn.

Rychlá a kvalitní péče.

Vždy ochotná, usměvavá, profesionální, vždy vyjde vstříc, příjemné prostředí a taktéž usměvavá sestřička. Takže pochvala pro obě.

Velmi vysoky standart osetreni, vyssi nez na jaky jsme zvykli v Nemecku. Ochota a flexibilita pri osetrovani pacientu.

Velmi milá, ochotná a pečlivá.

Možná že ji chválím až moc, ale po zubařce, kterou jsme měli před ní, je to nejlepší zubařka kterou znám. Ochotná, šikovná.. A sestřička je taky super!!!