Všeobecná zdravotní pojišťovna

Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie Jiný

K paní doktorce chodím už 8 let. Je to nejlepší lékařka, jakou jsem si mohla přát! Poradí, vtipná, empatická, pečlivá! I kvůli malému podezření radši nechá udělat testy atd. Teprve když jsem podstoupila kvůli těhotenství vyšetření u jiných gynekologů v nemocnici, uvědomila jsem si, že vyšetření provedené paní doktorkou citlivě, bez bolesti či krvácení, není jinde samozřejmostí !!! Mám k paní doktorce důvěru a nebála bych se ji zeptat na cokoliv.
Děkuji za Vás!

Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie Jiný

K paní doktorce chodím déle než 7 let a musím říct, že po celou dobu jsem se nesetkala s jedinou negativní zkušeností. Paní doktorka je profesionál na svém místě, vždy ochotná poradit, vysvětlit co není jasné, je precizní, vstřícná a má lidský přístup.

Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie Jiný

Paní doktorka je úžasná.Vysoce profesionální, lidská, milá, konkrétní, vstřícná, pečlivá trpělivá, podpoří, radost k ní chodit...Anděl.Sestřicky moc fajn taky.Dekuji,že jste.

Umístění: GYNCENTRUM OSTRAVA s.r.o., gynekologie Jiný

Skvely pristup, obe tehotenstvi i jakykoliv probelem vyresen. ????❤️ Nikdy nebyl zadny problem a pokazde usmev na tvari ???????? Z Ostravy prechazim za pani doktorkou do Frydku.

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a obrovská spokojenost, milá, usměvavá paní doktorka, vyšetření ani necítíte a prostředí taky super. Jinam už nejdu.

Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie Prohlídka

Dlouhodobě jsem žila v zahraničí a po návratu jsem si hledala gyn. lékařku. Na internetu jsem ve svém blízkém okolí našla Gyn-Pren s.r.o. gynekologie na Jiráskové ulici ve FM a tam jsem si vybrala pani doktorku Lorencovou a jsem moc ráda za tento výběr. Paní doktorka je vysoce profesionální, milá a hlavně pečlivá, za což ji moc děkuji. Je tam příjemné prostředí a také velmi milé sestřičky. Další návštěva už bude jistě beze strachu, a rozhodně bych paní doktorce dala víc jak 5 hvězdiček. D. Maroszczyková

Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie

Vynikající paní doktorka, která svou práci dělá opravdu poctivě, zdárně mě provedla celým těhotenstvím. Milý přístup, příjemné prostředí.Vřele doporučuji !

Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie

Dnes moje první návštěva u paní gynekoložky Lorencové a můžu napsat jediné. Přístup, profesionalita, zájem o pacienta, vše na jedničku. Tam je ještě svět v pořádku, doporučuji

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a odcházela jsem nadmíru spokojená a s úsměvem ;) Dokonce jsem stihla přijít do práce na čas, což se mi u bývalého lékaře nikdy nepodařilo (i při obědnání jsem trávila v čekárně celé dopoledne). Paní doktorka je velmi příjemná, profesionální a má zájem o pacienta.

PAní doktorka je velmi příjemná a opravdu odborník na svém místě. Když jsem u ní byla poprvé, tak jsem byla taky velice překvapena z průběhu vyšetření a hlavně zájmu. Opravdu, 1000 procentní rozdíl ve srovnání s mým bývalým gynekologem.

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    již několik let chodím pravidelně na kolposkopické kontroly a stěry (v rozmezí 3-6 měs.). Při prvním mi byla zjištěna lehká displazie čípku. Nikdy jsem neměla žádné příznaky jenže minulý týden o víkendu mne začalo nepříjemně bolet v podbřišku - mírná bolest, spíše dyskomfort hned nad stydkou kostí a objevil se i slabší bílý výtok bez zápachu. Oba problémy přikládám 20 min. čekání na kamarádku v zimě venku, kdy mě ofukovalo pod bundou i sukní. Nicméně mě napadlo i zhoršení čípku. Je možné, aby se po půl roce (od minulé kontroly) změnila lehká změna děl. čípku v rakovinu pokročilého stadia? Na kontrolu jdu zase 27.11, ale tentokrát z ní nemám dobrý pocit.
    Děkuji za jakoukoliv radu/odpověď

Dobrý den, myslím, že bolesti v podbříšku bych přisuzovala prochladnutí. Nález na čípku se samozřejmě může zhoršit. Bez vyšetření se k Vašemu problému nemohu více vyjádřit. Kontrola je určitě vhodná.
    Hezký den Dana Lorencová

MUDr. Dana Lorencová

• Dobrý den. Mám výtok z pochvy, tmavého zbarvení, řekla bych tak hnědo/šedý, který zapáchá, někdy více, někdy méně a někdy je v něm i hlen a krev se sraženými kusy krve. Mohla bych se zeptat, zda by jste uměli odhadnout o co se jedná? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud máte zapáchající výtok z pochvy i s příměsí krve, je nutné gynekologické vyšetření. Hezký den Dana Lorencová

MUDr. Dana Lorencová