Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie Jiný

Paní doktorka je velmi empatická, pozorná, citlivá, profesionální a milá.

Paní doktorka Lorencová je jedna z nejlepších lékařek u kterých jsem kdy byla. Velmi empatická, přívětivá, pečlivá s velkou praxí. Úspěšně mě provedla celým těhotenstvím a i díky ní máme krásnou holčičku. Prostředí ordinace je taky moc příjemné včetně sestřičky,která je vždy usměvavá a milá. Člověk by nevěřil, že se může i u gynekologa cítit dobře :)Děkuji za vás.

Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie Jiný

Paní doktorka by se měla trochu zamyslet, zda ji ještě práce s lidmi baví. Po 5 letech tolerance kdy měla a taky neměla svůj den, přecházím v druhém těhotenství k jinému lékaři. Začala jsem krvácet, slušně jsem se zeptala co vlastně můžu a co ne, u 1.tehotenstvi jsem to neznala, odpověď no matky si myslí, že nemůžou nosit rohlíky a chleba z obchodu. Opět jsem se zeptala, že už mám dítě a jestli ho nezvedat nebo jak, odsekla, že pokud nepobezim Lysou horu je to všecko v pohodě. Měla jsem hematom. Další návštěva naprosté zděšení, že jsem přibrala za 3 měsíce 3kg, ze takhle to nejde. Tohle jednání byla pro mě stopka. Nic jsem po ní nechtěla, neskemrala jsem o nemocenskou, jsem hubené postavy, chodím a chci chodit dokud to půjde do práce, ale tohle tolerovat nebudu. Jen chci také napsat, že jinak zbytek týmu je naprosto úžasný. Na prvním screeningu jsem měla díky bohu jiného doktora a úplně úleva už tím, jak se mnou jednal. Paní doktorce se vší slušnosti děkuji za 5 let péče, ale měla by se nad sebou zamyslet, už tím kolik lidí od ní odešlo.

Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie Jiný

K paní doktorce chodím už 8 let. Je to nejlepší lékařka, jakou jsem si mohla přát! Poradí, vtipná, empatická, pečlivá! I kvůli malému podezření radši nechá udělat testy atd. Teprve když jsem podstoupila kvůli těhotenství vyšetření u jiných gynekologů v nemocnici, uvědomila jsem si, že vyšetření provedené paní doktorkou citlivě, bez bolesti či krvácení, není jinde samozřejmostí !!! Mám k paní doktorce důvěru a nebála bych se ji zeptat na cokoliv.
Děkuji za Vás!

Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie Jiný

K paní doktorce chodím déle než 7 let a musím říct, že po celou dobu jsem se nesetkala s jedinou negativní zkušeností. Paní doktorka je profesionál na svém místě, vždy ochotná poradit, vysvětlit co není jasné, je precizní, vstřícná a má lidský přístup.

Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie Jiný

Paní doktorka je úžasná.Vysoce profesionální, lidská, milá, konkrétní, vstřícná, pečlivá trpělivá, podpoří, radost k ní chodit...Anděl.Sestřicky moc fajn taky.Dekuji,že jste.

Umístění: GYNCENTRUM OSTRAVA s.r.o., gynekologie Jiný

Skvely pristup, obe tehotenstvi i jakykoliv probelem vyresen. ????❤️ Nikdy nebyl zadny problem a pokazde usmev na tvari ???????? Z Ostravy prechazim za pani doktorkou do Frydku.

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a obrovská spokojenost, milá, usměvavá paní doktorka, vyšetření ani necítíte a prostředí taky super. Jinam už nejdu.

Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie Prohlídka

Dlouhodobě jsem žila v zahraničí a po návratu jsem si hledala gyn. lékařku. Na internetu jsem ve svém blízkém okolí našla Gyn-Pren s.r.o. gynekologie na Jiráskové ulici ve FM a tam jsem si vybrala pani doktorku Lorencovou a jsem moc ráda za tento výběr. Paní doktorka je vysoce profesionální, milá a hlavně pečlivá, za což ji moc děkuji. Je tam příjemné prostředí a také velmi milé sestřičky. Další návštěva už bude jistě beze strachu, a rozhodně bych paní doktorce dala víc jak 5 hvězdiček. D. Maroszczyková

Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie

Vynikající paní doktorka, která svou práci dělá opravdu poctivě, zdárně mě provedla celým těhotenstvím. Milý přístup, příjemné prostředí.Vřele doporučuji !

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

již několik let chodím pravidelně na kolposkopické kontroly a stěry (v rozmezí 3-6 měs.). Při prvním mi byla zjištěna lehká displazie čípku. Nikdy jsem neměla žádné příznaky jenže minulý týden o víkendu mne začalo nepříjemně bolet v podbřišku - mírná bolest, spíše dyskomfort hned nad stydkou kostí a objevil se i slabší bílý výtok bez zápachu. Oba problémy přikládám 20 min. čekání na kamarádku v zimě venku, kdy mě ofukovalo pod bundou i sukní. Nicméně mě napadlo i zhoršení čípku. Je možné, aby se po půl roce (od minulé kontroly) změnila lehká změna děl. čípku v rakovinu pokročilého stadia? Na kontrolu jdu zase 27.11, ale tentokrát z ní nemám dobrý pocit.
Děkuji za jakoukoliv radu/odpověď

Dobrý den, myslím, že bolesti v podbříšku bych přisuzovala prochladnutí. Nález na čípku se samozřejmě může zhoršit. Bez vyšetření se k Vašemu problému nemohu více vyjádřit. Kontrola je určitě vhodná.
Hezký den Dana Lorencová

MUDr. Dana Lorencová

Dobrý den. Mám výtok z pochvy, tmavého zbarvení, řekla bych tak hnědo/šedý, který zapáchá, někdy více, někdy méně a někdy je v něm i hlen a krev se sraženými kusy krve. Mohla bych se zeptat, zda by jste uměli odhadnout o co se jedná? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud máte zapáchající výtok z pochvy i s příměsí krve, je nutné gynekologické vyšetření. Hezký den Dana Lorencová

MUDr. Dana Lorencová