Jiráskova 2270, Frýdek-Místek
Gyn-Pren s.r.o., gynekologie (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie Prohlídka

Dlouhodobě jsem žila v zahraničí a po návratu jsem si hledala gyn. lékařku. Na internetu jsem ve svém blízkém okolí našla Gyn-Pren s.r.o. gynekologie na Jiráskové ulici ve FM a tam jsem si vybrala pani doktorku Lorencovou a jsem moc ráda za tento výběr. Paní doktorka je vysoce profesionální, milá a hlavně pečlivá, za což ji moc děkuji. Je tam příjemné prostředí a také velmi milé sestřičky. Další návštěva už bude jistě beze strachu, a rozhodně bych paní doktorce dala víc jak 5 hvězdiček. D. Maroszczyková

Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie

Vynikající paní doktorka, která svou práci dělá opravdu poctivě, zdárně mě provedla celým těhotenstvím. Milý přístup, příjemné prostředí.Vřele doporučuji !

Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie

Dnes moje první návštěva u paní gynekoložky Lorencové a můžu napsat jediné. Přístup, profesionalita, zájem o pacienta, vše na jedničku. Tam je ještě svět v pořádku, doporučuji

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a odcházela jsem nadmíru spokojená a s úsměvem ;) Dokonce jsem stihla přijít do práce na čas, což se mi u bývalého lékaře nikdy nepodařilo (i při obědnání jsem trávila v čekárně celé dopoledne). Paní doktorka je velmi příjemná, profesionální a má zájem o pacienta.

PAní doktorka je velmi příjemná a opravdu odborník na svém místě. Když jsem u ní byla poprvé, tak jsem byla taky velice překvapena z průběhu vyšetření a hlavně zájmu. Opravdu, 1000 procentní rozdíl ve srovnání s mým bývalým gynekologem.

Velice milá, příjemná a ochotná lékařka, která vše vysvětlí. Ani sebemenší potíže nebere na lehkou váhu a ihned je řeší.

S paní doktorkou jsem moc spokojená. Když jdu na objednanou hodinu, téměř vždy mě přijme ihned nebo dokonce ještě dřív. Po předchozích zkušenostech, kdy jsem byla objednaná na určenou hodinu a v čekárně jsem strávila další hodinu čekáním, protože sestřička brala své známé přednostně, je to velký rozdíl. A paní doktorka je příjemná, ochotná a citlivá při vyšetření.

Po zkušenostech s minulým panem doktorem jsem si u paní doktorky Lorencové připadala jako Alenka v říši divů, že se ženský lékař může chovat ohleduplně a jemně. Druhou věcí je, že mě poslala na Hematologii, ačkoliv měla jen malé podezření kvůli rodinné anamnéze a díky tomu se včas přišlo problémy s krví. Myslím, že jsou její pacienti v dobrých rukách.
Petra

Chodila jsem k paní doktorce Kagankové ale když šla na mateřskou, tak jsem přešla k paní Lorencové. Milá, všechno vysvětlila a hlavně byla ochotná nápomoci v řešení problému.

Velmi příjemná a ochotna pani doktorka,jsem sní moc spokojena a doporučuji pani Lorencovou všem kamarátkam a známym :-)

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    již několik let chodím pravidelně na kolposkopické kontroly a stěry (v rozmezí 3-6 měs.). Při prvním mi byla zjištěna lehká displazie čípku. Nikdy jsem neměla žádné příznaky jenže minulý týden o víkendu mne začalo nepříjemně bolet v podbřišku - mírná bolest, spíše dyskomfort hned nad stydkou kostí a objevil se i slabší bílý výtok bez zápachu. Oba problémy přikládám 20 min. čekání na kamarádku v zimě venku, kdy mě ofukovalo pod bundou i sukní. Nicméně mě napadlo i zhoršení čípku. Je možné, aby se po půl roce (od minulé kontroly) změnila lehká změna děl. čípku v rakovinu pokročilého stadia? Na kontrolu jdu zase 27.11, ale tentokrát z ní nemám dobrý pocit.
    Děkuji za jakoukoliv radu/odpověď

Dobrý den, myslím, že bolesti v podbříšku bych přisuzovala prochladnutí. Nález na čípku se samozřejmě může zhoršit. Bez vyšetření se k Vašemu problému nemohu více vyjádřit. Kontrola je určitě vhodná.
    Hezký den Dana Lorencová

MUDr. Dana Lorencová

• Dobrý den. Mám výtok z pochvy, tmavého zbarvení, řekla bych tak hnědo/šedý, který zapáchá, někdy více, někdy méně a někdy je v něm i hlen a krev se sraženými kusy krve. Mohla bych se zeptat, zda by jste uměli odhadnout o co se jedná? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud máte zapáchající výtok z pochvy i s příměsí krve, je nutné gynekologické vyšetření. Hezký den Dana Lorencová

MUDr. Dana Lorencová