(19 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

ordinace č.1 Po 7:00-12:00 13:00-17:00 MUDr. Bohuslav Mičaník Út 7:00-12:00 13:00-15:00 MUDr. Kateřina Kyselová 15:00-18:30 MUDr. Bohuslav Mičaník St 7:00-12:00 13:00-17:00 MUDr. Bohuslav Mičan... Více

Dbejte o své zdraví

tel.: (+420) 558 631 243
mobil: (+420) 605 248 858
email: email@gyn-pren.cz

Lékař: MUDr. Bohuslav Mičaník Jiný

Děkuji za skvělé lékařské ošetření a vřelý přístup nejen pana doktora, ale i sestřiček v ambulanci..

Lékař: MUDr. Iveta Maráčková, Jiný

K paní doktorce chodím už několik let a jsem moc spokojená, jak s přístupem ,tak i s odborností.Je neskutečně milá ,vstřícná ochotna .Jsem šťastná,že ji mám !Mohu jen doporučit!!!

Lékař: MUDr. Dana Lorencová Jiný

Paní doktorka by se měla trochu zamyslet, zda ji ještě práce s lidmi baví. Po 5 letech tolerance kdy měla a taky neměla svůj den, přecházím v druhém těhotenství k jinému lékaři. Začala jsem krvácet, slušně jsem se zeptala co vlastně můžu a co ne, u 1.tehotenstvi jsem to neznala, odpověď no matky si myslí, že nemůžou nosit rohlíky a chleba z obchodu. Opět jsem se zeptala, že už mám dítě a jestli ho nezvedat nebo jak, odsekla, že pokud nepobezim Lysou horu je to všecko v pohodě. Měla jsem hematom. Další návštěva naprosté zděšení, že jsem přibrala za 3 měsíce 3kg, ze takhle to nejde. Tohle jednání byla pro mě stopka. Nic jsem po ní nechtěla, neskemrala jsem o nemocenskou, jsem hubené postavy, chodím a chci chodit dokud to půjde do práce, ale tohle tolerovat nebudu. Jen chci také napsat, že jinak zbytek týmu je naprosto úžasný. Na prvním screeningu jsem měla díky bohu jiného doktora a úplně úleva už tím, jak se mnou jednal. Paní doktorce se vší slušnosti děkuji za 5 let péče, ale měla by se nad sebou zamyslet, už tím kolik lidí od ní odešlo.

Lékař: MUDr. Iveta Maráčková, Jiný

Nechtěla jsem brát hormonální antikoncepci a hledala jsem nehormonální možnosti. Paní doktorka byla absolutně proti, řekla, že o tom nic neví a že mám brát hormonální antikoncepci. Nic mi nebylo vysvětleno.. Byla jsem v šoku, protože to přesně jsem nechtěla, žádné pomoci se mi nedostalo a už k ní nechodím... Empatie nebo pochopení žádné.. a cítila jsem se tam dost nechtěně. Když jde člověk na gynekologii očekává lidský a vítající přístup.. toho jsem se teda nedočkala..

Přišlo mi, že se tam zastavil čas.. Naposledy jsem tam byla tak před 3 lety.. nevím.. možná se to změnilo... ale nějakou dobu jsem tam chodila, protože to byla moje první gynekoložka a měla jsem k ní důvěru. Také jsem si myslela, že to je všude stejné a lepší to být nemůže, dokud jsem to pořádně neprobrala s mými kamarádkami. Teď chodím jinde a nemůžu být spokojenější.

Lékař: MUDr. Dana Lorencová Jiný

K paní doktorce chodím už 8 let. Je to nejlepší lékařka, jakou jsem si mohla přát! Poradí, vtipná, empatická, pečlivá! I kvůli malému podezření radši nechá udělat testy atd. Teprve když jsem podstoupila kvůli těhotenství vyšetření u jiných gynekologů v nemocnici, uvědomila jsem si, že vyšetření provedené paní doktorkou citlivě, bez bolesti či krvácení, není jinde samozřejmostí !!! Mám k paní doktorce důvěru a nebála bych se ji zeptat na cokoliv.
    Děkuji za Vás!

Lékař: MUDr. Marek Konderla Jiný

Věřím, že kdybych se s panem doktorem nestkala v ordinaci, ale někde na zábavě, byl by mi sympatický, působí jako milý člověk s perfektním humorem, který je mi blízký. Bohužel jsme se setkali právě v ordinaci, kde by měl tuto stránku své osobnosti ponechat stranou. Chodila jsem k němu na těhotenskou poradnu, takže zkušeností mám dost. Dvojsmyslné poznámky pana doktora nejsou během vyšetření vhodné. Mluvit o tom, že bych měla být povolnější, nelámat mu prsty apod., se v ordinaci opravdu nehodí, obzvlášť na gynekologii, kde je kontrola velmi intimní záležitost.
    Bývala jsem při prohlídkách nervózní, což jejich průběh značně prodlužovalo a ztěžovalo.
    Na druhou stranu když bylo po všem, společně jsme se zasmáli. Jak pravím na začátku, do hospody dobrý chlap, ale jako gynekologa ho již odmítám. Po poporodní kontrole, na které v souvislosti s kojením použil výraz "pěkné balení" (mléka), jsem se definitivně rozhodla, že půjdu jinam.
    O odborné způsobilosti pana doktora nepochybuji, na kontrolách mi vysvětloval, co zrovna dělá, co vidí atd.

Lékař: MUDr. Dana Lorencová Jiný

K paní doktorce chodím déle než 7 let a musím říct, že po celou dobu jsem se nesetkala s jedinou negativní zkušeností. Paní doktorka je profesionál na svém místě, vždy ochotná poradit, vysvětlit co není jasné, je precizní, vstřícná a má lidský přístup.

Lékař: MUDr. Dana Lorencová Jiný

Paní doktorka je úžasná.Vysoce profesionální, lidská, milá, konkrétní, vstřícná, pečlivá trpělivá, podpoří, radost k ní chodit...Anděl.Sestřicky moc fajn taky.Dekuji,že jste.

Lékař: MUDr. Alice Dudová Jiný

Lékařka, která ví jak má probíhat prevence u žen před menopauzou, při první návštěvě objevila problém, který jiná lékařka zanedbala a tím vzniklo velmi vážné podezření, tuto paní doktorku doporučuji, jelikož je poznat odbornost a velmi hezký přístup, včetně vysvětlení, prostě 1*

Lékař: MUDr. Lenka Přikrylová

Nejlepší, nejúžasnější a nejskvělejší člověk, této paní doktorce patří úplně vše a to po všech stránkách. Je velice empatická, pečlivá, sympatická, milá a taky v neposlední řadě, samozřejmě profík. Jednoduše jediná a jedinečná. Obrovská spokojenost a velké díky.
    G. Čejková