(15 názorů)
Zobrazit lékaře

ordinace č.1 Po 7:00-12:00 13:00-17:00 MUDr. Bohuslav Mičaník Út 7:00-12:00 13:00-15:00 MUDr. Kateřina Kyselová 15:00-18:30 MUDr. Bohuslav Mičaník St 7:00-12:00 13:00-17:00 MUDr. Bohuslav Mičan... Více

Jiráskova 2270

email: email@gyn-pren.cz

Nejbližší zařízení

• L
    Lékař: MUDr. Dana Lorencová Jiný

K paní doktorce chodím už 8 let. Je to nejlepší lékařka, jakou jsem si mohla přát! Poradí, vtipná, empatická, pečlivá! I kvůli malému podezření radši nechá udělat testy atd. Teprve když jsem podstoupila kvůli těhotenství vyšetření u jiných gynekologů v nemocnici, uvědomila jsem si, že vyšetření provedené paní doktorkou citlivě, bez bolesti či krvácení, není jinde samozřejmostí !!! Mám k paní doktorce důvěru a nebála bych se ji zeptat na cokoliv.
    Děkuji za Vás!

• P
    Lékař: MUDr. Marek Konderla Jiný

Věřím, že kdybych se s panem doktorem nestkala v ordinaci, ale někde na zábavě, byl by mi sympatický, působí jako milý člověk s perfektním humorem, který je mi blízký. Bohužel jsme se setkali právě v ordinaci, kde by měl tuto stránku své osobnosti ponechat stranou. Chodila jsem k němu na těhotenskou poradnu, takže zkušeností mám dost. Dvojsmyslné poznámky pana doktora nejsou během vyšetření vhodné. Mluvit o tom, že bych měla být povolnější, nelámat mu prsty apod., se v ordinaci opravdu nehodí, obzvlášť na gynekologii, kde je kontrola velmi intimní záležitost.
    Bývala jsem při prohlídkách nervózní, což jejich průběh značně prodlužovalo a ztěžovalo.
    Na druhou stranu když bylo po všem, společně jsme se zasmáli. Jak pravím na začátku, do hospody dobrý chlap, ale jako gynekologa ho již odmítám. Po poporodní kontrole, na které v souvislosti s kojením použil výraz "pěkné balení" (mléka), jsem se definitivně rozhodla, že půjdu jinam.
    O odborné způsobilosti pana doktora nepochybuji, na kontrolách mi vysvětloval, co zrovna dělá, co vidí atd.

• T
    Lékař: MUDr. Dana Lorencová Jiný

K paní doktorce chodím déle než 7 let a musím říct, že po celou dobu jsem se nesetkala s jedinou negativní zkušeností. Paní doktorka je profesionál na svém místě, vždy ochotná poradit, vysvětlit co není jasné, je precizní, vstřícná a má lidský přístup.

• S
    Lékař: MUDr. Dana Lorencová Jiný

Paní doktorka je úžasná.Vysoce profesionální, lidská, milá, konkrétní, vstřícná, pečlivá trpělivá, podpoří, radost k ní chodit...Anděl.Sestřicky moc fajn taky.Dekuji,že jste.

Lékař: MUDr. Alice Dudová Jiný

Lékařka, která ví jak má probíhat prevence u žen před menopauzou, při první návštěvě objevila problém, který jiná lékařka zanedbala a tím vzniklo velmi vážné podezření, tuto paní doktorku doporučuji, jelikož je poznat odbornost a velmi hezký přístup, včetně vysvětlení, prostě 1*

• P
    Lékař: MUDr. Lenka Přikrylová

Nejlepší, nejúžasnější a nejskvělejší člověk, této paní doktorce patří úplně vše a to po všech stránkách. Je velice empatická, pečlivá, sympatická, milá a taky v neposlední řadě, samozřejmě profík. Jednoduše jediná a jedinečná. Obrovská spokojenost a velké díky.
    G. Čejková

Lékař: MUDr. Marek Konderla prenatální vyšetření

Nejlepší lékař, jakého jsem kdy měla. Ochotný, milý, vstřícný, moderní, vzdělaný. Zajímá se, je ochotný diskuzi, nevtíravým způsobem poradí. Není nic, co bych mu vytkla.

• E
    Lékař: MUDr. Kateřina Kyselová

Moc milá a příjemná paní doktorka i sestřička. Nikdy jsem se nesetkala s tak hezkým přístupem. Srozumitelně vše vysvětlí.

Lékař: MUDr. Iveta Maráčková, antikoncepce

Paní doktorka mi udělala trauma do konce mho života. Každé vyšetření bylo ponižující a bolestivé. Jsem v osmnácti letech stále panna a beru to jako čistě moje rozhodnutí, ona to ale asi nedokázala ustát. Moc dobře věděla, že jsem panna a stejně mě vždy vyšetřovala zrcadly, bolelo mě to a brečela jsem jsem. Jeí odpověď byla: “Panbože, to vás tak jako bolí i při pohlavním styku? Jo vy jste ho neměla! To jsme nepředpokládala, že ve vašem věku ještě budete panna.”
    Toto chování předvedla dvakrát za sebou, od té doby mám prostě jistý blok a pokaždé na gynekologii je mi zle. Pannám tuto doktorku zásadně nedoporučuji, manipuluje a tlačí vás, kam nechcete.

• N
    Lékař: MUDr. Kateřina Kyselová

Nejmilejší lékařka co jsem měla možnost poznat. Sice přímo k ní již nechodim,ale nadále navstevuju Gyn-Pren mudr.Mičanika a nic kvalitnějšího na péči o ženy neznám. Všem vřele doporučuji.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu