(182 názorů)
Zobrazit lékaře

ordinace č.1 Po 7:00-12:00 13:00-17:00 MUDr. Bohuslav Mičaník Út 7:00-12:00 13:00-15:00 MUDr. Kateřina Kyselová 15:00-18:30 MUDr. Bohuslav Mičaník St 7:00-12:00 13:00-17:00 MUDr. Bohuslav Mičan... Více

Jiráskova 2270

Nejbližší zařízení

• Alice Dudová

• K
      Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie

Paní doktorka je úžasná. Nebojím se svěřit se svými problémy, vždy milá, ochotná, na nic nespěchá. V těhotenství to samé, vždy vyslechla, poradila a po porodu na kontrole si ráda šla prohlédnout malou. Jsem moc ráda, že jí mám.

• I

Paní doktorka je velmi ochotná a opravdu se zajímá o své pacienty, vysvětlí vše co právě dělá a nebojím se s ní mluvit o svých problémech. V ordinaci se cítím vždy příjemně. Neměnila bych. Doporučuji!

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Bohuslav Mičaník

• Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologieSlužby: HYSTEROSKOPIE

V únoru jsem byla u pana doktora na dost nepříjemný zákrok "hysteroskopie", odstranění polypu z dělohy při místním umrtvení. Bála jsem se, ale díky milému a velmi profesionálnímu přístupu pana doktora vše proběhlo v naprostém pořádku a ani to nebolelo, za což bych mu ráda ještě touto cestou poděkovala. Strach byl opravdu zbytečný. Ještě bych ráda poděkovala asistující setřičce, která byla velmi milá a starostlivá.

• A

Velmi vzdělaný člověk. Přátelský, zodpovědný a pečlivý. Jen díky němu jsme přišli ve 27tt na VVV, která sice pro naše dítko neskončila dobře :'( ale kdyby na něj neupozornil, trápil by se celý život :/ Tímto mu děkujeme !! :)

Podívejte se na všechny názory (66) na lékaře

• Iveta Maráčková,

• M
      Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologieSlužby: antikoncepce

Paní doktorka mi udělala trauma do konce mho života. Každé vyšetření bylo ponižující a bolestivé. Jsem v osmnácti letech stále panna a beru to jako čistě moje rozhodnutí, ona to ale asi nedokázala ustát. Moc dobře věděla, že jsem panna a stejně mě vždy vyšetřovala zrcadly, bolelo mě to a brečela jsem jsem. Jeí odpověď byla: “Panbože, to vás tak jako bolí i při pohlavním styku? Jo vy jste ho neměla! To jsme nepředpokládala, že ve vašem věku ještě budete panna.”
      Toto chování předvedla dvakrát za sebou, od té doby mám prostě jistý blok a pokaždé na gynekologii je mi zle. Pannám tuto doktorku zásadně nedoporučuji, manipuluje a tlačí vás, kam nechcete.

• S paní doktorkou jsem velice spokojená. Je hrozně milá a má lidský přístup. Nedokážu si představit, že bych chodila k jinému lékaři. Doporučuji! :)

Podívejte se na všechny názory (50) na lékaře

• Kateřina Kyselová

Gynekolog, Genetik, MUDr.

• E
      Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie

Moc milá a příjemná paní doktorka i sestřička. Nikdy jsem se nesetkala s tak hezkým přístupem. Srozumitelně vše vysvětlí.

• N
      Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie

Nejmilejší lékařka co jsem měla možnost poznat. Sice přímo k ní již nechodim,ale nadále navstevuju Gyn-Pren mudr.Mičanika a nic kvalitnějšího na péči o ženy neznám. Všem vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Marek Konderla

• P

Pan doktor je milý a zkušený. Jsem citlivá na nové neznámé lékaře, a šla jsem zde na zástup v urgentní situaci. Měla jsem hodně dotazů a vše mi velice trpělivě odpověděl. Neříkal mi jednoduché zprávy, a velice profesionálně a citlivě sdělil možnosti i rizika, přesně tak jak to má být, ochotně s úctou k pacientovi. Neděsil ani nepodceňoval. Mám už nějaká léta, srovnání s více lékaři a zde bylo vše na vynikající úrovni, velice dobrá péče. Za sebe mohu doporučit.

• M
      Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologieSlužby: prenatální vyšetření

Nejlepší lékař, jakého jsem kdy měla. Ochotný, milý, vstřícný, moderní, vzdělaný. Zajímá se, je ochotný diskuzi, nevtíravým způsobem poradí. Není nic, co bych mu vytkla.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Lenka Přikrylová

Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie

Nejlepší, nejúžasnější a nejskvělejší člověk, této paní doktorce patří úplně vše a to po všech stránkách. Je velice empatická, pečlivá, sympatická, milá a taky v neposlední řadě, samozřejmě profík. Jednoduše jediná a jedinečná. Obrovská spokojenost a velké díky.
      G. Čejková

• P

Nejlepší doktorka a hlavne super clovek. Jde videt ze ji prace opravdu moc bavi. Jsem rada ze chodim prave k ni. Dekuji vam jste milionova ;-) ;-)

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Dana Lorencová

• Umístění: GYNCENTRUM OSTRAVA s.r.o., gynekologieSlužby: Jiný

Skvely pristup, obe tehotenstvi i jakykoliv probelem vyresen. ????❤️ Nikdy nebyl zadny problem a pokazde usmev na tvari ???????? Z Ostravy prechazim za pani doktorkou do Frydku.

• A

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a obrovská spokojenost, milá, usměvavá paní doktorka, vyšetření ani necítíte a prostředí taky super. Jinam už nejdu.

Podívejte se na všechny názory (39) na lékaře