Gyn-Pren s.r.o., gynekologie

Gyn-Pren s.r.o., gynekologie

Gynekologie , Genetika

Frýdek-Místek, Dobrá, Kralovice 3 adresa

23 názor

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

ordinace č.1

Po 7:00-12:00 13:00-17:00 MUDr. Bohuslav Mičaník
Út 7:00-12:00 13:00-15:00 MUDr. Kateřina Kyselová
15:00-18:30 MUDr. Bohuslav Mičaník
St 7:00-12:00
13:00-17:00 MUDr. Bohuslav Mičaník
Čt 7:00-12:00
13:00-15:30 MUDr. Iveta Maráčková
Pá 8:00-14:00 MUDr. Lenka Přikrylová

ordinace č.2

Po 7:00-12:00 13:00-15:30 MUDr. Iveta Maráčková
Út 7:30-12:00 13:00-15:30 MUDr. Iveta Maráčková
St 7:00-12:00 MUDr. Dana Lorencová
12:00-15:30 MUDr. Alice Dudová
Čt 7:30-12:00 13:00-17:00 MUDr. Marek Konderla
Pá 7:30-12:00 MUDr. Dana Lorencová
liché týdny 13:00-15:30 MUDr. Iveta Maráčková
sudé týdny 13:00-15:30 MUDr. Alice Dudová

ordinace č.3

Út 8:00-12:00 MUDr. Marek Konderla
Čt 8:00-12:00 MUDr. Kateřina Kyselová
Pá 8:00-12:00 MUDr. Alice Dudová


Kde nás najdete:
Jiráskova 2270, Frýdek - Místek, 738 01

Kontakty:
tel.: (+420) 558 631 243
mobil: (+420) 605 248 858
email: email@gyn-pren.cz
Přečtěte si více

Adresy (3)

Gyn-Pren s.r.o., gynekologie
Jiráskova 2270, Frýdek-Místek 73801
Gyn-Pren s.r.o., gynekologie logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna
Gyn-Pren s.r.o., gynekologie
č.d. 78, Dobrá 73951
Gyn-Pren s.r.o., gynekologie logo
Gyn-Pren s.r.o., gynekologie
Kozlovice 500, Kralovice 73947
Gyn-Pren s.r.o., gynekologie logo

Specialisté

Názory o lékařích (23)

Obecné skóre

  R
  MUDr. Marek Konderla Jiný

  Jako jiným pacientky, ani mně nevyhovoval přístup a způsob komunikace pana doktora. Ošetřoval mě dvakrát jako zastupující lékař, když má doktorka pracující ve stejné ambulanci, neměla volno. Dvojsmyslné narážky, poznámky… se k této profesi, zvláště u gynekologa, opravdu nehodí. Léčba nebyla při mé zkušenosti špatná, proto dávám 2 hvězdy, ale nepříjemný zážitek to zcela jistě byl. Všechny ostatní lékaře z ambulance Gynpren můžu jen doporučit.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  MUDr. Marek Konderla Jiný

  Pan doktor by měl jít do jiného oboru,či na důchod. Na 1.screeningu mi oznámil,že riziko DS je vysoké,a že mám jít na potrat,jinak mě manžel opustí a já budu sama s postiženým děckem.
  Jeho výsledky vyvrátili na jiné klinice,které věříme více,i když jsme za vyšetření a cestování do Prahy dali více jak XXXXkč. Další věc,že řekne,že 100% budu mít preeklampsii a mám si vyžádat léky,ale do výsledků vyšetření nic nenapsal. Po dalším pátrání,proč je takový ignorant,neempatický,nelidský jsem se dozvěděla,že nejsem první,kterou posílal na potrat;(
  3 dny pláče,utrpení,nejistoty než jsme se dostali do Prahy,kde tyto výsledky rychle vyvrátili.
  Nikdy více.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  G
  MUDr. Dana Lorencová Jiný

  Paní doktorka je velmi empatická, pozorná, citlivá, profesionální a milá.

  M
  MUDr. Marek Konderla Jiný

  Já jsem u pana doktora byla na výměnu 2. nitroděložního tělíska a nyní po letech na jeho vytažení. Obě návštěvy byly ze strany doktora velmi příjemné. Celou dobu si se mnou povídal, zajímal se, vysvětloval, mapoval, jak mi je, důkladně kontoroval, jestli je vše v pořádku a podobně. S přístupem jsem velmi spokojená. Působilo to na mě profesionálně a lidsky, čehož si nejvíce cením. Je to podle mě nejlepší kombinace pro lékaře, zvláště když má takový frmol. Za mě tedy mohu jen doporučit.

  I
  Ověřený profil
  MUDr. Bohuslav Mičaník Jiný

  Děkuji za skvělé lékařské ošetření a vřelý přístup nejen pana doktora, ale i sestřiček v ambulanci..

  P
  MUDr. Iveta Maráčková, Jiný

  K paní doktorce chodím už několik let a jsem moc spokojená, jak s přístupem ,tak i s odborností.Je neskutečně milá ,vstřícná ochotna .Jsem šťastná,že ji mám !Mohu jen doporučit!!!

  S
  MUDr. Dana Lorencová Jiný

  Paní doktorka by se měla trochu zamyslet, zda ji ještě práce s lidmi baví. Po 5 letech tolerance kdy měla a taky neměla svůj den, přecházím v druhém těhotenství k jinému lékaři. Začala jsem krvácet, slušně jsem se zeptala co vlastně můžu a co ne, u 1.tehotenstvi jsem to neznala, odpověď no matky si myslí, že nemůžou nosit rohlíky a chleba z obchodu. Opět jsem se zeptala, že už mám dítě a jestli ho nezvedat nebo jak, odsekla, že pokud nepobezim Lysou horu je to všecko v pohodě. Měla jsem hematom. Další návštěva naprosté zděšení, že jsem přibrala za 3 měsíce 3kg, ze takhle to nejde. Tohle jednání byla pro mě stopka. Nic jsem po ní nechtěla, neskemrala jsem o nemocenskou, jsem hubené postavy, chodím a chci chodit dokud to půjde do práce, ale tohle tolerovat nebudu. Jen chci také napsat, že jinak zbytek týmu je naprosto úžasný. Na prvním screeningu jsem měla díky bohu jiného doktora a úplně úleva už tím, jak se mnou jednal. Paní doktorce se vší slušnosti děkuji za 5 let péče, ale měla by se nad sebou zamyslet, už tím kolik lidí od ní odešlo.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  MUDr. Iveta Maráčková, Jiný

  Nechtěla jsem brát hormonální antikoncepci a hledala jsem nehormonální možnosti. Paní doktorka byla absolutně proti, řekla, že o tom nic neví a že mám brát hormonální antikoncepci. Nic mi nebylo vysvětleno.. Byla jsem v šoku, protože to přesně jsem nechtěla, žádné pomoci se mi nedostalo a už k ní nechodím... Empatie nebo pochopení žádné.. a cítila jsem se tam dost nechtěně. Když jde člověk na gynekologii očekává lidský a vítající přístup.. toho jsem se teda nedočkala..

  Přišlo mi, že se tam zastavil čas.. Naposledy jsem tam byla tak před 3 lety.. nevím.. možná se to změnilo... ale nějakou dobu jsem tam chodila, protože to byla moje první gynekoložka a měla jsem k ní důvěru. Také jsem si myslela, že to je všude stejné a lepší to být nemůže, dokud jsem to pořádně neprobrala s mými kamarádkami. Teď chodím jinde a nemůžu být spokojenější.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  L
  MUDr. Dana Lorencová Jiný

  K paní doktorce chodím už 8 let. Je to nejlepší lékařka, jakou jsem si mohla přát! Poradí, vtipná, empatická, pečlivá! I kvůli malému podezření radši nechá udělat testy atd. Teprve když jsem podstoupila kvůli těhotenství vyšetření u jiných gynekologů v nemocnici, uvědomila jsem si, že vyšetření provedené paní doktorkou citlivě, bez bolesti či krvácení, není jinde samozřejmostí !!! Mám k paní doktorce důvěru a nebála bych se ji zeptat na cokoliv.
  Děkuji za Vás!

  P
  MUDr. Marek Konderla Jiný

  Věřím, že kdybych se s panem doktorem nestkala v ordinaci, ale někde na zábavě, byl by mi sympatický, působí jako milý člověk s perfektním humorem, který je mi blízký. Bohužel jsme se setkali právě v ordinaci, kde by měl tuto stránku své osobnosti ponechat stranou. Chodila jsem k němu na těhotenskou poradnu, takže zkušeností mám dost. Dvojsmyslné poznámky pana doktora nejsou během vyšetření vhodné. Mluvit o tom, že bych měla být povolnější, nelámat mu prsty apod., se v ordinaci opravdu nehodí, obzvlášť na gynekologii, kde je kontrola velmi intimní záležitost.
  Bývala jsem při prohlídkách nervózní, což jejich průběh značně prodlužovalo a ztěžovalo.
  Na druhou stranu když bylo po všem, společně jsme se zasmáli. Jak pravím na začátku, do hospody dobrý chlap, ale jako gynekologa ho již odmítám. Po poporodní kontrole, na které v souvislosti s kojením použil výraz "pěkné balení" (mléka), jsem se definitivně rozhodla, že půjdu jinam.
  O odborné způsobilosti pana doktora nepochybuji, na kontrolách mi vysvětloval, co zrovna dělá, co vidí atd.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu