Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

k pani doktorce chodime cela rodina ja uz od malicka jsme s ni fakt naramne spokojeni prijemna ,mila a vzdycky poradi :) a HLAVNE SIKOVNA no leta praxe :)!


J
Ověřeny pacient

Paní doktorku bohužel z odborného hlediska posoudit nemohu, ale mohu posoudit přístup ordinace k přístupu k pacientovi. Při návštěvě prarodičů (asi 120 km od domova) začal dceři (6 let) po obědě velmi botel zub, který ji předchozího dne jiný zubař otevřel - v širokém dalekém okolí toto byla jediná ordinace, do které jsem se dovolala, vysvětlila situaci s bolestí u malého dítěte (přeci jen se to jakákoli bolest lépe snáší dospělému než dítěti) a absolutní absencí jakékoli zubní pohotovosti v dosahu - po pár větách o tom, že k nim nechodíme, že mám dceru vzít a odvézt ke své zubařce v místě bydliště - což je zmiňovaných 120km, nebo dalším super nápadu vézt jí kamsi 80km, mi absolutně bez rozpaků a bez náznaku jakékoli lítosti nebo snahy pomoci a i bez " nashledanou je nám líto" položila telefon. Sice to možná nic neznačí o erudovanosti paní doktorky, ale každopádně to lecos značí o "lidském přístupu" jejích zaměstnanců...což je prostě součást ordinace a znechucení, které ve mě sestra vyvolala si prostě nemám v úmyslu nechat pro sebe... Štětinová

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velice spokojená,muj lékař odešel do duchodu,takže jsem k ní přešla až letos.Má se mnou plné ruce práce,protože zubař u kterého jsem byla předtím mi dost zubu zanedbal.Zaregistrovala jsem si u ní i své 2 děti,ke kterým se tedy chovala moc hezky,vše jim trpělivě vysvětlila a ukázala.
Tuto lékařku mohu všem pouze a jen vřele doporučit.


P
Ověřeny pacient

Výborná zubařka pro dospělé pacienty, ale nikoliv pro děti.
Chápu, že se snaží, aby pochopili, že péče o chrup je důležitá, ale po tom co jsem posledně zažila.....
Její chování bylo hrubé až neurvalé!!
Své dítě už do ordinace zřejmě těžko dostanu.

Jinak, ale velice dobrý a pečlivý stomatolog.


Z
Ověřeny pacient

Je to moje doktorka, dojizdim k ni od Prahy. Bydlel jsem v Caslavi, ale tuto ordinaci nezmenim. Skvely pristup i kdyz mam problem, vse se domluvi po telefonu a nikdy nestravim delsi dobu v cekarne. Vse naplanovane, bez stresu z nedostatku casu. Dekuji doktorce i sestricce, jsou to proste profesionalky. Pece o chrup dokonaly.


Ověřeny pacient

Moc komentáře nikam nedávám,ale zde musim.Tato pani zubařka je prostě prostě profík ve svém oboru.A hlavně, na jakouko-li hodinu jsem se obědnal tak 2 minuty předem sem šel na řadu,ani minutu po smluvené době.


Paní doktorka i sestřička jsou milé, vstřícné. Fakt prima. K mým dětem i ke mně se vždy chovaly naprosto skvěle.
A co se týká odbornosti - paní doktorka je skutečně DOKTORKA! Fakt prima!


Š

výborná paní zubařka


Paní doktorka je šikovná. Na pacienta si udělá dostatek času, aby se mu mohla věnovat. Vyhovuje mi, že mě vezme přesně v tu hodinu na kterou jsem objednaná.


*

Nezbývá mi, než souhlasit se Spokojeným Pacientem...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti