Priv. praktický lékař, akup.a homeop.
Středová 4786, Zlín

Priv. praktický lékař, akup.a homeop.
ul. Dr. Kolaříka 4281, Zlín

jsem velmi spokojený, včas odhalila mou nemoc a díky ní jsem tu, moc Vám děkuji.

Paní doktorka má ještě jednu "dobrou" vlastnost.
Většinou vám pichne, nebo naordinuje něco jiného, než napíše do záznamů.
Čert pak při studování karty ví, co tedy zabralo, či nezabralo, nikdo se už nedopátrá, čím vás vlastně léčila.
Jsem přesvědčena, že je velmi chytrá a sečtělá, zvládá však vše pouze teoreticky, na lidi kašle.
Má pacienta pouze na pokusy.
U dcery jsem nebyla, ale v čekárně si ji chválili.
Sestřička je vtřícná.

Zda-li si chcete uchovat zdraví, této doktorce se obloukem vyhněte. Ale aby nedošlo k omylu, v ordinaci se střídá se svoji dcerou, která je výborná, když vás ale potká zdravotní problém v den kdy ordinuje MUDr.Lukaštíková, je to hotová pohroma.Nejen že slyšíte až do čekárny diagnozu těch před vámi, protože ordinuje s otevřenými dveřmi, ale jakmile se k ní dostanete, tak se věnuje všemožným jiným věcem, jen ne vašemu zdravotnímu stavu. Moje zkušenost je taková, že když jsem k ní přišla s akutní bolestí , tak mi napsala léky, které mi vůbec nezabraly a když jsem po dvou dnech volala s tím, že mám bolesti, že ani nespím, tak mi řekla: "To musíte vydržet" a bylo to vyřešené. Ještě ten den jsem přešla k jiné lékařce, která mi napsala adekvátní léčbu a za dvě hodiny bylo po bolestech. Tato paní doktorka je již dávno důchodového věku a měla by si ho jít užívat a ordinaci předat mladším. Je nedůsledná, pomalá,už se v tom ztrácí.Naopak sestra je velmi milá, ochotná a znalá. Pokud ordinuje dcera této lékařky,tak jsou se sestrou dobrý tým. Ale MUDr.Lukaštíkovou rozhodně nedoporučuji.

Dobrý den, paní doktorku v žádném případě nedoporučuji, měla jsem s ní zkušenost 2x a byla to katastrofa. Jak již bylo uvedeno, řeší předešlé pacienty - asi neví co je to lékařské tajemství, protože je celkem pravděpodobné, že osobu, která šla před Vámi znáte. Dále na jedné z mých návštěv se paní doktorka hlasitě domlouvala asi s paní uklizečkou, že udělá ještě dva kousky a půjdou na to kafíčko, že to bude rychlovka - nevhodné, urážející, mluvit o svých pacientech jako o kouscích a navíc již tím slovem rychlovka ukazuje jaká je ve svém oboru "specialistka"! Když mluví s pacienty tak člověk v čekárně slyší každé slovo.
V neposlední řadě její přístup k pacientům je hrozný. Když člověk přijde s problémem, tak mu řekne cituju: " Nebojte, jak rychle to přišlo, tak rychle to odejte." To je vše. To bych si mohla říct i sama doma, proto nechodím k lékaři. Mou kolegyni trápily deprese a šla k ní a bylo jí řečeno, že buď to odejde samo nebo že se má jít léčit do psychiatrické léčby a bude z ní blázen. Dle slov psychiatrů i jiných specialistů je toto jednání netaktní a nelidské.
Prostě paní doktorku nedoporučuji a sama od ní odcházím.

vyníkající paní doktorka, vždy mě pomohla.Sestřička nejlepší na světě, srovnatelná s paní Havelkovou.S pozdravem Michal Šimek.

Vždy, když příjdu k paní doktorce, tak strašně dlouho čekám, protože si velmi ráda s každým povídá.A když konečně příjdu do ordinace,začne mluvit o všem možném a místo toho, aby se mě už konečně zeptala s jakým problémem přicházím, řeší pacienta, co byl přede mnou(teprve si dává jeho informace do pc atd.) Má v tom tak trochu guláš. S čímkoliv jsem tam přišla ,tak to zjednodušila, mávla nad tím rukou, vlastně mi s ničím nikdy pořádně nepomohla. Zato nová sestřička je velmi milá a vstřícná.

Odešla jsem od této lékařky, protože nic neléčila - po zaregistrování se k jiné paní doktorce jsem zjistila, co všechno jsem měla zanedbané, včetně přeočkování tetanu atd.. MUDr.Lukaštíková běžně ordinuje s otevřenými dveřmi, takže o vašich problémech je informovaná celá čekárna, když si neví rady, řeší to tím, že poukazuje na přibývající roky, kila a nebo, její v naší rodině vyhlášená věta "nohy bolí každého"..... Doporučuji všem, kdo mají zájem o své zdraví, najít jiného lékaře.

nedávno jsem se zaregistrovala, ordinaci jsem navštívila už dvakrát, ale paní doktorku jsem ještě neviděla, mluvila jsem jen se setřičkou. Přišlo mi to docela divné, že se se mnou paní doktorka ani nechtěla seznámit. Nicméně sestřička je velmi příjemná a zdá se být i zkušená. Takže nechávám bez hodnocení, protože s paní doktorkou jsem ještě tu čest něměla... Škoda...

Doporučuji v případě, že věříte homeopatii!

Zkusena lekarka a ochotna pomoci.